Leden 2011

Hodnocení mého blogu

23. ledna 2011 v 13:07 | mrsmishell
I když vím že to není diplomek,já to něco jako diplomek beru..Wera ohodnotila můj blog..:)
Jo, Míša je buďto drzá, nebo nevím. Jelikož viděla, jak jsem ohodnotila blog Nikitty ( ten článek je tady ), docela se jí divím.

Každopádně...

Míšin blog slouží jako její deník, který prostě zděluje novinky z jejího života. Tak proč ne, skoro většina článků tomu i odpovídá. Některé články jsou prostě informativní ( což u deníkovskejch blogů neva ) a jiné jsou zase hodně dlouhé. Míša nepoužívá žádné pixelky, piktogramy a nevím co všechno, za co ji oceňuji.
9/10

Design, ten je super! Nejsem zrovna zastánce fialové s oranžovou, ale to samozřejmě není chyba blogu. Oceňuju autorské designy, ale tak, co. Bod to ale strhne.
7/10

Menu je vcelku dobré. Jen to "hledej" na začátku se mi vůbec nelíbí. Dala bych tam spíš profil ( třeba jak má Nikitta ) nebo rubriky. Když jsem u těch rubrik, podle mě je jich zbytečně moc. Dřív jsem jich taky měla hodně, musím ale říct, že těhle pár rubrik mi úplně vyhovuje. Taky bych menu oživila anketou, takhle je takové nezábavné ( prostě rubriky+zbytek ). Jinak ty smajlíci za rubrikama se mi taky nelíbí, nechala bych leda samotné srdíčko.
7/10

+ ubírám 2 body za ten oranžovej nípis na fialovo-bílým záhlavý.

Takže Mishell má celkem 23 bodů z 30, to je hodně! Jinak jestli si myslíte, že jsem byla přísná jen na Nikittu, není to pravda. Mishell blog totiž slouží, jak jsem už řekla, jako deník, čili nemá téma a tudíž ani základní pravidla. Adresa blogu je mrsmishell.blog.cz


Zdroj...www.bezmasa.blog.cz 

Super dnešek,a ještě lepší včerejšek..

23. ledna 2011 v 12:59 | mrsmishell |  My diary
Včera jsem byla se strejdou a ségrou v Linzu...Byli jsme lyžovat,a musím říct,že to byl opravdu super den! Chvilku trvalo než se mi to sjíždění kopce dostalo do nohou..Zkusila jsem skoro všechny typy lanovek (kotva,talíř,4sedačka apod.)..Když jsme jeli tou hlavní lanovkou nahoru,udělalo se mi docela špatně,a měla jsem tlak v uších..Ale byl to nezapomenutelný zážitek,protože jsem měla krásný výhled na hory..Sjela jsem i velikánský kopec..dělala jsem velký oblouky a to bylo hlavní!...strejda a ségra mě pořád chválili,ale nepřipadalo mi že bych byla až tak dobrá jak se na pohled zdálo..aspoň že už umím základy na lyžák,a že na lyžáku nebudu vypadat jako blbec..:))
Dneska jsem byla se školou bruslit v Jindřichově Hradci..na to že jsem si narazila koleno se mi zdál tenhle den super! 

Off The Chain

20. ledna 2011 v 20:56 | mrsmishell
Písnička Off The Chain je plná energie,a krásné melodie se super textem..Tento song nazpívala moje nejoblíbenější herečka a zpěvačka Selena Gomez..Myslím si že si zaslouží potlesk...:))
Na tuto písničku jsem přišla náhodou na jejím kanálu na youtube,kde bylo video z nahrávání tohoto songu..Když jsem to slyšela nemohla jsem uvěřit svým uším..Najednou se mi zlepšila nálada jak jsem tu písničku slyšela..:)
Refrén
Your love (off the chain)
Your love, your love (off the chain, chain, off the chain)
Your love (off the chain)
Your love, your love (off the chain, chain, off the chain)
Odkaz : Zde!!Nechápu to..

20. ledna 2011 v 20:36 | mrsmishell |  My diary
Proč se ke každýmu člověku chovám jinak? 
Proč se k mojí kámošce Káje chovám nezdvořile,hnusně a žárlím na ní? A jaktože se k mojí kámošce Valče chovám hezky..U kámošky Nikči si připadám jako nějaká šprtka a trapačka,a u 2.kámošky Nikči jako nějaká dolejzačka,u kámošky Máji jako úplnej kretén,u kámošky Lídy jako nějakej tupec kterej neví kolik je 1+1...U kámošky Denisy jako borec a namyšlená fiflena..U kámošky Páji jako nějakej šašek...Nechápu to! Nejvíce je mi líto asi Káji protože k ní se chovám fakticky hnusně,a lituju toho..Skoro každý mě zná jako vtipnou a usměvavou holku (myslím)...Ale Kája,mě zná jako holku která závidí na to,jak se objímá s jinýma kámoškama..Na to že je to moje dobrá kámoška mě to docela mrzí..Chtěla bych to napravit,abych nažárlila,ale nejde to..Taková už prostě budu..Já se nezměním...
Na rodiče jsem poslední dobou hodná..Nejsem vzteklá,jsem v dobrý náladě a neodmlouvám..Nelžu jim a ani se nesnažím o to je naštvat..Mají toho plné zuby když přijdou z práce..Mamka říkala že jí to ubíjí když mě vidí jak jsem naštvaná,nebo bez nálady...
Dneska jsem četla jednu slohovou práci mojí kámošky (měli jsme popsat svého kámoše a ona popsala mě)...na konci jsem si přečetla že jí vadí jak se urážím a že pomlouvám. To mě dost zarazilo,protože jsem pomlouvala málokdy,ale ona? Ona má co říkat..Sladkou tečkou na závěr byla věta řadím jí mezi nejlepší kámoše..Z toho naštěstí u mě nabrala zase plus..
Ale tenhle článek není o tom,co si o mě myslí přátelé,ale o tom,jak já se k nim chovám..Nejlépe se chovám k holkám Lintnerů...Ty jsou takové v pohodě..Slušné kámošky u kterých nenajdu chybu...:) 

Můj vysněný život..

17. ledna 2011 v 22:16 | mrsmishell |  My styl
Chci být jako v ráji...Být s rodinou...Jasně..Ale je mnoho věcí které bych ještě chtěla mít...
Jsou to sice takové ujeté věci...Ale je to sen skoro každé "tenagerky"..
Chtěla bych mít v pokoji manželskou postel..mít v něm náádherný nábytek...po celé zdi  mít vééliký plakát Seleny Gomez..Mít paušál a volat si s mýma kámoškama..Mít notebook..Mít ten vysavač který sám vysává..ipod..iphone...fialové povlečení...krásný velký šatník.......
Je toho moc! Ale kdyby jsme byli milionáři,naše rodina by si nestěžovala a tohle bych v tomhle pokoji prostě měla! :) (myslím)..:D
Nechci aby ze mě bylo rozmazlný dítě,ale tohle je můj nesplnitelný sen...;) 

Ještě pro Kájíka..:)

17. ledna 2011 v 15:07 | mrsmishell |  My diary
Kájík...To je holka která mi moc pomohla..pomáhá...a doufám že bude pomáhat..Kájí i přez ty všechny hádky a to všechno kolem toho si tě moc vážím .... Jsi na druhým místě v pořadí toho,koho mám strašně moc ráda..(na prvním je ségra a rodina)..:)
Nikdo není dokonalý jako ty,super jako ty,nejlepší jako ty..Prostě ty jsi dokonalost sama o sobě..Ptáš se proč? Jednoduchá odpověď....Protože nejsi namyšlená,blbá a sama o sobě kráva,jako někteří lidé...:)
Seš člověk se kterým jsem toho moc zažila,zažívám,a ZAŽIJU!! Jseš člověk na kterýho se nedá zapomenout ani kdyby to byla povinnost nebo příkaz!! Za nic bych tě nevyměla!
A to jenom kvůli tvojí dokonalosti a super povaze..Kájí chci aby jsi věděla,že ty pro mě znamenáš jednoduše "VŠECHNO"...Nikoho jako jsi ty nemám ráda..Krom rodiny..Vím že jsem psala už podobný článek o tobě,ale já chci aby jsi věděla,že jsem tu pro tebe..A že bez tebe neumim být!! Bez tebe je tu nuda,nic nezažiju,a jsem sama o sobě NULA! S tebou? Je mi líp,mnohem víc toho zažiju,nenudím se,a mám o zábavu postaráno...Léto s tebou? To bylo to nejlepší na světě!! Pískovny s tebou?Super,protože jsme se tam  zasmáli jak degouni..:) Nákupy s tebou? Super protože máme všechno stejný....Tebe? Nadevšechno miluju,víc tě poznávám,každej okamžik s tebou je pro mě to nejdůležitější,ty jsi to nejlepší co mám...
Možná že si říkáš že tohle všechno co píšu jsou jenom výmysli,ale já chci aby jsi věděla že tohle moje srdíčko cítí,a říká ti že v něm máš největší místo!! Jsem moc ráda když po mě něco potřebuješ,protože ti moc ráda pomůžu...Kdyby jsem si měla vybrat mezi tebou nebo mezi miliony Bick Shocky,vyberu si tebe..Protože by mě ty Bick Shocky mohly zabít!! :D A to by jsi doufám že nechtěla...Možná že tě někdy seru,ale já nevím co bych pro tebe udělala aby se všechno srovnalo tak,abych pro tebe byla dokonalá..Já to neumím..Neumím být dokonalá a už vůbec nežárlit..Promiň za to jak jsem se s tebou hádala,za to jak jsem na tebe žárlila a za to jak jsem na tebe byla hnusná..Mrzí mě to,až mi je do pláče..A chceš říct pravdu?Vždycky když jsme se pohádali,byla jsem smutná,bylo mi to moc líto..Brečela jsem...A když jsem řekla že je konec byla jsem blbá..!!
Kájíčku miluju těě!! Tvoje NK Miška.:*** Nezapomeň na K+M=BFF...:*** MT!!

Že by náznaky léta?

16. ledna 2011 v 13:40 | mrsmishell |  My diary
Že by se nám už konečně ukázalo sluníčko? U nás ve Velenicích tomu tak je..Jupí jupí..Už chci léto..sluníčko....teplo...moře...sranda s přáteli..miluju lééééto!!! :**
Tahle zima byla dlouhá...Tak přivítejme sluníčko úsměvem! :) ono se nám to vyplatí! 

Pro Kájíka.:*

14. ledna 2011 v 21:44 | mrsmishell |  My diary
Kájíku..Rozhodla jsem se že o tobě napíšu krátký román..;)
No tak jak bych asi začla..Kájí jsi ta nejlepší kámoška pod sluncem..Dnes jsem opravdu poznala že je svět bez tebe na nic,a že si mě dokážeš vážit..Jsi v něčem vyjímečná..Ptáš se v čem? Jednoduchá odpověď..Ve všem !!! :** Jsi to nejlepší co v životě mám,a co mě životem doprovází..Jsi tu se mnou pořád..A když mám nějaké problémy lámeš si se mnou hlavu a snažíš se mi co nejvíce pomoci..Jsi sympatická holka,a pro mě ta nejlepší..Vzpomínky na to co jsme prožili..Skoro celé léto s tebou..To byla prostě paráda..Hodně jsem se s tebou nasmála..Jsi prostě kámoška,která není na jeden den..Jsi kámoška kterou jsem jednou poznala,a už nikdy neopustím..Jsi člověk kterej je lepší než všichni dohromady..Přestava bez tebe? Je hrozná..Co mám dělat když tu nejsi ty..Sedět doma? Když tě poprosím aby jsi šla se mnou ven řekneš jo..A to je na tobě moc hezký..Konverzace na skype,videa,volání,nakupování,natáčení a focení,procházky..To všechno je to nejlepší !! A ty to moc dobře víš..Víš že tě mám ze všech nejradši!!! 
Možná že si to teď čteš i ty Vali..Promiň Val ale Káju mám radši..Možná že se tě to dotkne..Ale ty mě moc k životu nepotřebuješ..Máš mnoho jiných kámošů..Kteří při tobě zůstanou..Samozřejmě že já taky!!!! Já tu budu navždy s tebou..Ale prostě mám Káju radši.
Kájí pokud si to teď čteš...Nezapomeň na to,že ty jsi jenom moje,a že ty budeš mít v mým srdci největší místo!! Kájíku vždycky jsem tu pro tebe! Prosím,buď tu i ty pro mě.Omlouvá se ti za všechno,co jsem ti kdy udělala..:'(Miluju tě Kájíku..:** Tvůj Myšáček..♥
já a kÁja

Hipie styl?

14. ledna 2011 v 21:28 | mrsmishell |  My diary
Že by nový styl? Konečně jsem si už zvolila něco,k čemu přejdu..Přejdu k hipie stylu..Je to krásný styl..A myslím že Selena ho má taky ráda..No a? Tak kopíruju Selenu..O to mi tady celou dobu jde! :) Selena je mimořádná holka která ví jak na styl..A k hipie stylu má největší vztah..Co kdybych to zkusila taky? Určitě by to nebyla špatná úvaha..A navíc hipie styl teď letíííí..:*
HIPIE

Nákupy..nejlepší..:*

14. ledna 2011 v 21:18 | mrsmishell |  My diary
Jupíí..Jupíí..Koupila jsem si kráásný hipie náhrdelník,k tomu super peněženku,a ještě k tomu překrásný bezprstý rukavice..Mám vážně radost..Konečně jsem si udělala radost..A musím říct že je ten náhrdelník přímo překrásný..A podobá se Selenina stylu..což je to nejhlavnější..Děkuju za super den mojí BF Káje.:**