Pro Kájíka.:*

14. ledna 2011 v 21:44 | mrsmishell |  My diary
Kájíku..Rozhodla jsem se že o tobě napíšu krátký román..;)
No tak jak bych asi začla..Kájí jsi ta nejlepší kámoška pod sluncem..Dnes jsem opravdu poznala že je svět bez tebe na nic,a že si mě dokážeš vážit..Jsi v něčem vyjímečná..Ptáš se v čem? Jednoduchá odpověď..Ve všem !!! :** Jsi to nejlepší co v životě mám,a co mě životem doprovází..Jsi tu se mnou pořád..A když mám nějaké problémy lámeš si se mnou hlavu a snažíš se mi co nejvíce pomoci..Jsi sympatická holka,a pro mě ta nejlepší..Vzpomínky na to co jsme prožili..Skoro celé léto s tebou..To byla prostě paráda..Hodně jsem se s tebou nasmála..Jsi prostě kámoška,která není na jeden den..Jsi kámoška kterou jsem jednou poznala,a už nikdy neopustím..Jsi člověk kterej je lepší než všichni dohromady..Přestava bez tebe? Je hrozná..Co mám dělat když tu nejsi ty..Sedět doma? Když tě poprosím aby jsi šla se mnou ven řekneš jo..A to je na tobě moc hezký..Konverzace na skype,videa,volání,nakupování,natáčení a focení,procházky..To všechno je to nejlepší !! A ty to moc dobře víš..Víš že tě mám ze všech nejradši!!! 
Možná že si to teď čteš i ty Vali..Promiň Val ale Káju mám radši..Možná že se tě to dotkne..Ale ty mě moc k životu nepotřebuješ..Máš mnoho jiných kámošů..Kteří při tobě zůstanou..Samozřejmě že já taky!!!! Já tu budu navždy s tebou..Ale prostě mám Káju radši.
Kájí pokud si to teď čteš...Nezapomeň na to,že ty jsi jenom moje,a že ty budeš mít v mým srdci největší místo!! Kájíku vždycky jsem tu pro tebe! Prosím,buď tu i ty pro mě.Omlouvá se ti za všechno,co jsem ti kdy udělala..:'(Miluju tě Kájíku..:** Tvůj Myšáček..♥
já a kÁja
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama