Konečně!....

6. března 2011 v 19:03 | mrsmishell |  My diary
......Mám to co chci..To co sem chtěla celý týden..to co kolem mě prošlo pokaždý s úsměvem..to co pro mě udělalo cokoliv..to co se mě jednou zeptalo "proč mi nechceš říct že se ti líbím? " ,to co se mnou jezdilo na lanovce,to co se mnou tancovalo,to co mi psalo překrásný smsky,to co mě naučilo obloučky...TO,PO ČEM JSEM TOUŽILA NECELÝ TÝDEN A HNED JSEM TO MĚLA.!
Toužila jsem po tobě,a až při posledním ploužáku jsem ti řekla "Miluju tě"...nevím jestli jsi to slyšel,ale jediný co vím je to,že jsem opět šťastná a mám tě..mám člověka který mi řekl,že takhle se k sobě kámoši nechovaj...BUM! přišlo to..mám konečně to co chci..5.3...den kdy jsem dostala člověka,kterej proměnil můj život v pohádku..Člověka,kterej bude pro mě znamenat všechno..a u kterýho budu mít jistotu,že se mě jen tak nezdá..
Hodněkrát jsem obětovala kluky jenom kvůli tomu aby ostatní byli šťastní.. Teď to ale udělat nehodlám..protože vím že se mi tím nikdo neodvděčí..a nebude si toho ani nepatrně cenit..Ano mluvím na tebe L...kvůli tobě sem opustila Honzu jenom kvůli tomu aby jsi ty byla šťastná a já zase neměla nic,ale ty sis toho stejně ani trochu nevážila..žila si pořád v tom snu že on je tvůj,a já sem pro něj pouhá kámoška která se jeho přítelkyní nikdy nestane..Proto kluky kvůli tomu aby byli ostatní neobětuju..je to totiž zcela zbytečný..člověk si totiž ani neuvědomí co pro něj ten druhý udělal,a bude žít pořád v jednom a tom samým snu "ON bude jenom můj"...
Takže...jediná věc která z toho vyplívá je to...že mám KONEČNĚ to CO JSEM CHTĚLA! Miluju tě...
Písnička..při který jsem s tebou tancovala a řekla ti dvě slova.."Miluju tě"...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wera Wera | Web | 8. března 2011 v 9:54 | Reagovat

Blahopřeju Míšo, úplně z tvého psaní cítím, jka záříš! :-)

2 Miška Miška | Web | 8. března 2011 v 15:25 | Reagovat

[1]: Děkuju..to je dobře! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama