Duben 2011

Moje království..! ♥

19. dubna 2011 v 20:50 | Miška |  My styl
Rozhodla jsem se že nafotím pár fotek mého "království"..(pokoje).. myslím si že můj pokoj není nějak moderně zařízený,ale protože mám svůj vlastní styl,mám ho zařízený podle svých představ..Není úplně takový jaký chci aby byl,ale protože nejsem rozmazlenec vím,že si do těch 14 prostě počkám..:)


Můj pokoj.. jak už jsem vám říkala,není moderní.. ale hlavní je že mě se "líbí" a barva zdi je fialová..:D

V tomto "přístroji" trávím čas nejraději..:D ať už si čtu,poslouchám písničky,nebo jen tak koukám při úplňku ve tmě do zdi a přemýšlím,a samozdřejmě že na ní spím.:D


Každý by měl mít svůj "koutek" kde dělá skoro všechny věci.. ať už se učí,nebo dělá úkoly.. já tu dělám vlastně skoro všechno.. nejradši sedím na tý židli a píšu články na blog..:)


No tak fajn mám v plánu se pochlubit..:D takže tady mám vyvěšený skoro všechno.. fotku mojí třídy,3 diplomy (jeden za běžkování,druhý ze Zumby,a třetí teď ze závodů)-samozdřejmě je jich víc ale tyhle mám nejradši..:D pak tam mám testy který se mi nejvíc povedli,letáček Chaty Pláně,protože tak si lyžák nejvíce připomenu,školu na kterou chci jít,šperky,a mojí nejdůležitější medaily..:)
A tady spala dříve moje ségra..:) teď si na týhle posteli kreslím,nebo skládám z nudy písničky.. :))

Správná teenagerka by měla mít takový svůj make-up koutek.. Mám tu vše co potřebuji,ať už to jsou voňavky,lesky,stíny,laky,tužky,řasenky apod..

A to nejlepší? Můj nádherný výhled na část Velenic.. jsem za takový výhled šťastná..:)

A teď tři takový "umělecký" fotečky..:)


Tady mě možná snad ani nepoznáte,ale to jenom kvůli tomu,že mám culík..:D takže se nelekněte!! :DSuper day.. :))

16. dubna 2011 v 22:51 | mrsmishell |  My diary
Ahoooj miláčci!!! :D tak vám píšu po dlouhý době.. (po 2 dnech??) :DD.. mám novou zprávu!!! dneska jsme jeli na závody,a postoupila jsem !! :) ještě s dalšíma 3 lidma... jsem šťastná..byla jsem na 5. místě...taková tréma.. takový strašný terén.. takový strašný chyby v dřevinách.. a já to dala!! musím se pousmát nad tím,jak jsme na začátku říkali "já nepostoupim"... a teď?? čekaj nás ještě 2 závody..:) tak držte pál palečky.. po závodech jsme jeli do meka.. po dlouhý době sem si dala cheesburger.. (miluju ho..:DD.) a potom na oběd..no moc se tomu oběd říct nedalo protože jsme obědvali ve čtyři a navíc jsem si dala jenom zmrzlinovej pohár..:D N. si obědnala topinku.. přinesli jí suchej opečenej chleba se stroužkem česneku..:DD já tam dostávala výtlemi.. půl hodiny jsme čekali na to,než udělaj 2 poháry a topinku!! :DD potom když jsme platili tak ten chlap řekl N. "126,-" jenom za colu a topinku.. pak ale řek "ooo pardon 26 nějak sem se spletl"...:D o stovku.. no fáájn..:D
Potom jsem byla venku s M. a ještě dalšíma lidma..:) byli jsme se projít a pak jsem si koupila moje oblíbený marshmelof nebo jak se to píše..:D no a zítra jdeme na fotbal..:) kouknout na žáky jak hrajou..:)) dcl se těším ale lepší by bylo kdyby hrál T.:P .... zase jsem si dneska něčím připoměla lyžák.. prostě od tý doby co jsme přijeli si každej den něčím připomenu lyžák a je mi smutno.. chybí mi to všechno tam.. naštěstí to není už tak hrozný jako předtím.. zkoukla jsem další film (Protivný a sprostý holky 2).. skvělej film..:) dost jsem čuměla když jsem viděla jak tam hraje Claire Holt (Emma z h2o stačí přidat vodu..)..:)
Jinak škola úplně v háji... absolutně jsem pos*ala čtvrtletku z matiky.. jeden příklad jsem dělala 15 minut a pak už mi nezbylo moc času na ostatní takže jsem jeden nestihla.. ách jo..:(
No nic asi si půjdu lehnout.. mám toho dost!! tak dobrou...:P


Taková nenormální Miška..aneb když má někdo rád teplo..:P

That is my live..

10. dubna 2011 v 20:51 | mrsmishell |  Úvahy
Rozhodla jsem se že napíšu trošku více propracovanější článek..Protože poslední dobou spíše píšu deník,nebo články o mých problémech,chtěla jsem aby jste věděli,jak to vypadá v mém světě..
Můj svět není jako každý jiný..Můj den nevypadá takhle - nuda..nuda..nuda..V mým světě je mnohem více zážitků než jeden..v mým světě je mnohem více důležitých věcí než jenom PC..
Abych popravdě řekla,věci které nadvládají nad PC jsou pro mě důležité víc než dost..neříkám že jsem nějaký svatoušek který by to dával najevo,ale protože je tu mnoho lidí který si vážit ostatních umí,chci jim to oplácet..některým přijde jak moc jsem dotěrná,ale jsem taky člověk,a lidé si mají rozumět a mají navazovat dobré kontakty..
Dříve můj svět vypadal asi nějak takhle - PC,nuda,V. a K... Teď vypadá asi nějak takhle - M.,rodina,zábava,škola..Nikdy jsem nemohla tušit,že to dojde až tak moc daleko..Že se s K. a V. nebudu bavit..netušila jsem že se stane to co se stát nikdy nemělo..-že se zhorší..skoro každý říká že ony se zhoršili,bohužel do horšího..ale je to jejich problém,nemaj kouřit..kvůli tomu že ony kouří já skoncovala s lidma,se kterýma jsem byla "každý" den..který jsem milovala..ale nechápu samu sebe..jak jsem mohla milovat z kamarádství někoho kdo mi teď vyčítá to že se mnou zažíval peklo? ... nevim.. jenže jak já jsem mohla tušit že ONY se mnou zažívaj peklo? nikdy mi to neřekly..teď ale ano..a já se jim jenom s radostí vysmívám..:) ty jejich pomluvy? no a..? seru na ně.:) teď zase přecházím do mých problémů..zpět k životu který právě žiju a ne k minulosti...
Co mě vede životem? pár věcí o kterých už jistě víte..tou největší jsou kámoši a převážně M. ... ona mě donutila k tomu zahodit problémy za hlavu a žít nový život jenom s úsměvem..dokázala jsem to a díky tomu je můj život mnohem zábavnějším než předtím..:) pořád někde "lítám"..jsem venku,na zumbě,s M.,s T.,s rodinou,nebo prostě jen tak..na procházce..v přírodě!! příroda..to je můj svět..relaxace,klid..kam se hrabe zaprášený a hlučný město?.. radši se položím do trávy a koukám se nahoru...a přemýšlím..přemýšlím na něčim nad čim se normálně přemýšlet nedá..nad tím,jak zlepšit můj svět..můj svět nikdy nebyl ničím řízený..vždycky jsem si ho řídila já sama a neodovolila jsem aby mi někdo do něj mluvil..když už tak jsem dala na rady druhých a zkusila jsem něco co jsem nikdy nezkoušela..ale nechat si sahat do života? to nejde..
Přání..ta jsou v mém životě také důležitá..každý si něco MUSÍ v životě přát..I já si toho přeju hodně moooc..nedokážu to vypsat,protože je toho "fůra"..(rodiný dům,nejlépe v přírodě v zadní části Velenic blízko T.,podívat se do Tenessee,mít krásný pokoj.)...je toho moc moc moc..nic se mi zatím nesplnilo..Nikdy jsem nebyla v Tenessee..ale přitom věřím,že se tam někdy pojedu podívat..i když vím,že to je docela dost daleko..
Tanec a hudba..to tvoří převážnou část mého světa..Miluju hudbu...Miluju tanec..tancuju každý den..hudbu poslouchám každý den..Nedokázala bych bez toho žít..Tanec a hudba mě provází od počátku života..Popravdě je mi dost jedno že se mi ostatní smějí co já poslouchám..Mám svůj vlastní styl,a do toho mi NIKDO nemůže mluvit..
Ale taky nenávist je něco co u mě převládá..Někdy bych měla 100 chutí V. a K. rozbít držku..:) hraju si na romantičku? v mým světě je i kousek drsňačky..:) je mi jedno že to nedávám najevo,ale cítím se tak jak se cítím..Do toho mi nikdo nemluví..:)
Velenice..♥ Tady jsem se narodila..Tady žiju..nevím jestli zemřu..Ale vím jediný..Ve Velenicích mám nejvíce vzpomínek..s těma nejlepšíma lidma..Zažila jsem toho tady neskutečně moc..Za těch 12 let co tu bydlím se toho změnilo tolik..Velenice jsou moje rodné město ve kterém jsem strašně moc ráda a ve kterém bych nejradši i zůstala,protože jinak bych opustila strašně moc lidí a strašně moc vzpomínek..těch vzpomínek je NEKONEČNO!! I když je to malý "zapadákov" pořád to neznamená že nejsem tady nejradši..:) nejradši tady jsem a to jenom kvůli těm lidem a všeho tady kolem..
Děkuju všem co to dočetli do konce,obdivuji vás.:) koment by neuškodil...

Pro M.♥

9. dubna 2011 v 21:53 | mrsmishell
No popravdě přijde mi už trochu divný že o ní furt píšu,ale protože pořád moc neví jak moc pro mě znamená,napíšu jí to ještě jednou,a vím že to nebude naposled..:)
M. ty jsi tak neskutečně moc dokonalá..♥ Začátky našeho kamarádství se vyvíjeli na lyžáku,trochu už i před lyžákem,ale to jsem tě moc nemusela,protože mi přišlo že i ty mě moc nemáš ráda..na lyžáku jsem zjistila že seš sakra dobrá kámoška,ale pořád jsem si to neuvědomovala tak,jako teď..Po lyžáku jsme se spolu málo bavili..Ne málo ale ne hodně..Pořád jsme byli od sebe daleko a nenašli si k sobě cestu..až potom když jsi mi řekla že ona mě zradí..měla jsi naprostou pravdu..ta holka mě zradila,nebo sem se spíš já vzdala jí..a pak už to začlo..pomluvy..skoro jediná ty si stála při mě,podržela mě a obejmula když mi bylo fakt jako že hrozně..víš že jsem měla to období smutku,pláče,starostí a lží..Nikdo mě nepodržel,jenom ty,a pár holek..Jenže jediná ty jsi mi opravdu poradila jak na to..po tejdnu to zabralo a já zase nabrala síly do života..jenom díky tobě! protože ty jsi ten člověk kterej mě proměnil v něco super ... ty jsi ten člověk kterého by měl mít každý za nejlepšího kámoše..:) a proč? protože nikdo jako ty není dokonalý..málokdo si tebe zaslouží,protože ty si fakticky kámoška jaká má být..kámoška která když je v nouzi tak si poprosí o to,abych přišla a utěšila jí,a vyslechla! nejsi ta která to všechno napíše jenom přes facebook a tím to hasne..jseš holka která to všechno řekne do očí ... jseš holka která by se pro ostatní rozkrájela jenom aby byli spokojeni..:) a to se mi na tobě líbí..líbí se mi na tobě jak mě neskutečně moc umíš podržet,a strašně moc mi pomáháš..kdybych si měla vybrat mezi G. nebo láskou,vyberu si lásku,kdybych si měla vybrat mezi tebou a láskou,vyberu si tebe! protože nikdo jako ty nemá tak velký srdce!! Nikdo si necení přátelství jako ty! dělala jsem si test na fb jaká jseš kámoška,vyšlo mi falešná! větší lež jsem nikdy neviděla..nechováš se jako falešná,a nejsi falešná! pro mě seš něco co bude mít největší část mýho srdce..
Stejně jako se mi na tobě moc líbí tvůj smysl pro humor..nikdy jsem neměla výtlemi každý den..ale díky tobě je každý den MÁM..ty jsi ten člověk kterej mi pomůže k tomu abych se zasmála! ty jsi ten člověk který mi zavolá když mě chce vidět..! ty jsi ten člověk,kterej pro mě v celým životě znamená nejvíc!!! mám tě strašně moc ráda.:* nechci ani kousek tebe ztratit! :)
PS - tohle jsem psala v minulém článku :) "konečněě..jsem se dočkala toho,čeho jsem se dočkat měla celý život,ale nikdy na to nesešlo..mám se jako v pohádce! na to jsem čekala každý den...každý den jsem čekala na tu pravou kámošku,která mi napíše "nechceš zajít,potřebuju ti něco říct" a která to neumí napsat jenom přes facebook..na kámošku která mě obejme,dá mi cokoliv a se všim mi pomůže,a vše bere vtipně..ne vše..ale skoro vše.. nikdy (doufám) nebyla na mě naštvaná..možná jednou..dvakrát...ale nedala to najevo..a to jsem moc ráda..:)) konečně mám takovou kámošku..M-Majdu..♥ M. je pro mě jako můj život,jsem spolu v dobrým i zlým..ví čím mě potěšit a jak mi ukázat,že mě má ráda..díky ní jsem jako v ráji..jsem s ní denno denně..denno denně se zasměju..a denno denně jsem spokojená..jenom díky NÍ..popravdě...nikdo není skvělý jako ona..jedině ona je ta,co mě podrží a obejme když je třeba..a jedině ona mě pochopí! ... absolutně ve všem.. známe se strašně moc krátce..(měsíc)...ale i ten měsíc stačil na to,aby jsme se dost poznali..vím o tobě toho strašně moc,třeba to,že miluješ černej čaj,a ráda piješ z plastových kelímků..:DD .. popravdě,jsme obě dvě stejný..nemyslím vzhledově,ale povahově..ani ne tak moc povahově,ale spíš děláme a máme rády úplně stejný věci..Já miluju černý čaj,ona miluje černý čaj,já miluju kaktusový džus,ona miluje kaktusový džus,já mám narozky v červenci,ona má narozky v červenci,já mám ráda stmívání,ona má ráda stmívání..je toho šíleně moc..jsme jako "dvojčata" akorát že v jiným slova-smyslu..popravdě skoro jedině s ní,jsem ráda.♥ když jí vidim,hned mám lepší náladu..:) Mám jí moooc ráda.♥"

Lyžák v podání Mišky

8. dubna 2011 v 22:47 | mrsmishell |  Úvahy
Pokud by někoho z vás zajímalo,co jsem napsala na stránky školy o lyžáku přečtěte si to níže...:)
Lyžařský výcvik probíhal v době 26.2. -5.3. Povinností učitelů bylo naučit žáky lyžovat, a také že se jim to
povedlo. Ne všichni se to naučili perfektně. Bylo mnoho úrazů, ale také i zážitků. Mnoho z nás se svým
pádům zasmálo, ovšem někteří spadli tak, že si udělali vážnější zranění.
Denní program byl naplněný. Ráno jsme vstávali v 7:15 a šli jsme na rozcvičku, po rozcvičce jsme šli na
snídani. Po snídani jsme měli chvíli čas na přípravu na lyžování. Po lyžování jsme měli oběd. Myslím si,
že všem chutnalo. Po obědě jsme měli polední klid. Po poledním klidu jsme šli opět lyžovat. Byli jsme
rozdělení na dvě skupiny (na horší a lepší). První skupina (ta lepší) byla pod vedením pana učitele
Stellnera. Druhá skupina (ta horší) byla pod vedením paní učitelky Zemánkové. Po dvouhodinovém
lyžování se šlo na večeři. Po večeři byl večerní program. Večerní program probíhal následovně: Všichni
byli rozdělení do tří skupin. První skupina byla pod vedením paní učitelky Jandové, druhá skupina byla
pod vedením paní učitelky Zemánkové, a třetí skupina byla pod vedením pana učitele Stellnera. Každé
družstvo vybrané předem, vymýšlelo program na večer. Při začátku večerního programu pan učitel
Stellner informoval o tom, co se bude dělat následující den. Potom už byl program podle družstev. Ve
večerních programech jsme hráli různé hry a měli diskotéky. Hry byly ať už logické či vtipné. Po večerním
programu jsme se rozešli do pokojů a kolem 22. hodiny byla večerka. Skoro každý den jsme lyžovali, až
na třetí den, kdy jsme měli výlet na běžkách. Běžkování bylo spíše únavné, ale i tak jsme se dost zasmáli,
hlavně při různých pádech. Cílem našeho výletu na běžkách byl Ještěd. Když jsme byli v cíli, zašli jsme do
Ještědské restaurace, která byla moderně zařízená. Z ní byl krásný výhled na Liberec.
Když jsme lyžovali, došlo i na pády. Na druhou stranu jsme se naučili lyžovat a nebáli jsme se sjet i těžší
sjezdovky, než jenom "modrou". Zkusili jsme se projet na lanovce, ať už na "dvousedačce", či
"čtyřsedačce", ale také i kotvě. Některým z nás dělalo problémy z lanovek vylézt.
Pokoje v Chatě Pláně byli hezky zařízené. Skoro všichni byli s pobytem spokojeni. A všichni si lyžařský
výcvik skvěle užili. Mnozí z nás by se rádi vrátili zpátky, a myslím si, že k tomu mají velký důvod.
Michaela Šebístková, VII.Denno denně si na lyžák vzpomenu..denno denně je mi kvůli němu do pláče..bohužel už to nejde vrátit zpět..skvělá zpráva ale je,že za 2 roky budou moci jet i lidi z 9. třídy (teda my)..:) doufám že budu mít tu možnost..:) I love Pláně,I love Ještěd,I love Liberec! :*

bez nadpisu..:))

7. dubna 2011 v 22:07 | mrsmishell |  My diary

konečněě..jsem se dočkala toho,čeho jsem se dočkat měla celý život,ale nikdy na to nesešlo..mám se jako v pohádce! na to jsem čekala každý den...každý den jsem čekala na tu pravou kámošku,která mi napíše "nechceš zajít,potřebuju ti něco říct" a která to neumí napsat jenom přes facebook..na kámošku která mě obejme,dá mi cokoliv a se všim mi pomůže,a vše bere vtipně..ne vše..ale skoro vše.. nikdy (doufám) nebyla na mě naštvaná..možná jednou..dvakrát...ale nedala to najevo..a to jsem moc ráda..:)) konečně mám takovou kámošku..M-Majdu..♥ M. je pro mě jako můj život,jsem spolu v dobrým i zlým..ví čím mě potěšit a jak mi ukázat,že mě má ráda..díky ní jsem jako v ráji..jsem s ní denno denně..denno denně se zasměju..a denno denně jsem spokojená..jenom díky ..popravdě...nikdo není skvělý jako ona..jedině ona je ta,co mě podrží a obejme když je třeba..a jedině ona mě pochopí! ... absolutně ve všem.. známe se strašně moc krátce..(měsíc)...ale i ten měsíc stačil na to,aby jsme se dost poznali..vím o tobě toho strašně moc,třeba to,že miluješ černej čaj,a ráda piješ z plastových kelímků..:DD .. popravdě,jsme obě dvě stejný..nemyslím vzhledově,ale povahově..ani ne tak moc povahově,ale spíš děláme a máme rády úplně stejný věci..Já miluju černý čaj,ona miluje černý čaj,já miluju kaktusový džus,ona miluje kaktusový džus,já mám narozky v červenci,ona má narozky v červenci,já mám ráda stmívání,ona má ráda stmívání..je toho šíleně moc..jsme jako "dvojčata" akorát že v jiným slova-smyslu..popravdě skoro jedině s ní,jsem ráda.♥ když jí vidim,hned mám lepší náladu..:) Mám jí moooc ráda.♥

Taky jsem ráda protože mám před sebou zase další závody..konečně si zaběhám...:)) zítra jedu na Turistický závod,tak mi pls držte palečky..:)
T. měl včera narozky.:)* ... popřála jsem mu ale..snažila jsem se mu napsat o půl noci,aby mu to přišlo v 0:01 a abych byla první,kdo mu popřál..bohužel jsem to napsala ve 23:57 a on to nepochopil..:( na dlouhou sms napsala jenom "dík"..radši už se ani nebudu snažit potěšit..pak to dopadá blbou nechápavostí a slovem "dík"..:/ .... nemá to cenu dělat někomu radost když to stejnak nevnímá..ON ne..:( bohužel..už to není jako dřív..snad se to spraví...SNAD..

Taky mám úža známky ve škole..:) od tý doby co se s NIMA nebavim mám v žákovské 1,1,2,2,1,1,4,1,1,1,1,2,1,2,3,2,1..:)) myslím si že to je dost dobrý...a známky předtim? ... 4,2,3,3,2,2,2,1,1,5,1,3,5,2,4..:// zlepšila jsem se ... a o dost..:))
Rodiče jsou na mě pyšný..:)) a já na sebe taky..♥
Přeju krásný pátek a víkend,zítra opět písnu,páá...


It's better be funy

2. dubna 2011 v 0:57 | mrsmishell |  Úvahy
It's better be funny - Je lepší být legrační...
Jo..Takový pravidlo mě provází celým životem "buď vtipná"...Nědokážu si představit život bez srandy,a už vůbec ne bez smíchu..
Smích je pro mě všechno..I já sama jsem holka vtipný povahy,která se ráda zapojuje,rozveselí lidi apod. No..někdy je ta moje "vtipnost" až moc trapná..Jak pro které..Jenže být nudná a sedět někde v koutě a dělat ze sebe namyšlenou to není zrovna nejlepší šálek kávy..Pro mě je lepší být středem pozornosti a být vtipná..Neříkám že mám každý den skvělou náladu..to ne..ale taky neříkám že můj život je jenom o breku,a pouštění si smutnýho písniček..
Málokdy jsem měla dny které bych prožívala spíše v breku..akorát že poslední dobou takové dny mám..Tento byl o něco lepší,dost jsem se zasmála u Majdy doma,kvůli tý džungli a obrázku..:D Jenže předchozí dny byly příšerný..Až na ty známky který jsou přímo vynikající je všechno úplně v prdeli..omlouvám se za můj slovník,ale jelikož už nemám síly psát protože je Jedna ráno a já čekám než se mi stáhne Stmívání,píšu tímto jazykem..Po celým tom týdni mám toho pokrk..Byl to příšerný a další týden bez něj..Neviděla jsem ho..Opět..:( Tak snad ten příští! To doufám protože má narozky! :) už vím co mu dám..:P
Jenže to není jediný důvod proč se cítím mizerně..no vlastně ten druhý důvod znáte..Ty lidi ve škole..No comment..až na vyjímky! Naštěstí tu jsou lidé kteří mě stále drží nad vodou..ale!!! Zase plácám nesmysli který vůbec s tímto článkem nesouvisý..zpátky k titulku..
Narodila jsem se jako člověk vtipné povahy který dokáže rozject každou party a dokáže rozjasnit člověku den..Když vidím jak jsem mým kámoškám zlepšila náladu hned je líp i mě..:)
It's better be funny,because I've got better life!

Photos by me 2

1. dubna 2011 v 17:23 | mrsmishell

Která je nejhezčí? :)