bez nadpisu..:))

7. dubna 2011 v 22:07 | mrsmishell |  My diary

konečněě..jsem se dočkala toho,čeho jsem se dočkat měla celý život,ale nikdy na to nesešlo..mám se jako v pohádce! na to jsem čekala každý den...každý den jsem čekala na tu pravou kámošku,která mi napíše "nechceš zajít,potřebuju ti něco říct" a která to neumí napsat jenom přes facebook..na kámošku která mě obejme,dá mi cokoliv a se všim mi pomůže,a vše bere vtipně..ne vše..ale skoro vše.. nikdy (doufám) nebyla na mě naštvaná..možná jednou..dvakrát...ale nedala to najevo..a to jsem moc ráda..:)) konečně mám takovou kámošku..M-Majdu..♥ M. je pro mě jako můj život,jsem spolu v dobrým i zlým..ví čím mě potěšit a jak mi ukázat,že mě má ráda..díky ní jsem jako v ráji..jsem s ní denno denně..denno denně se zasměju..a denno denně jsem spokojená..jenom díky ..popravdě...nikdo není skvělý jako ona..jedině ona je ta,co mě podrží a obejme když je třeba..a jedině ona mě pochopí! ... absolutně ve všem.. známe se strašně moc krátce..(měsíc)...ale i ten měsíc stačil na to,aby jsme se dost poznali..vím o tobě toho strašně moc,třeba to,že miluješ černej čaj,a ráda piješ z plastových kelímků..:DD .. popravdě,jsme obě dvě stejný..nemyslím vzhledově,ale povahově..ani ne tak moc povahově,ale spíš děláme a máme rády úplně stejný věci..Já miluju černý čaj,ona miluje černý čaj,já miluju kaktusový džus,ona miluje kaktusový džus,já mám narozky v červenci,ona má narozky v červenci,já mám ráda stmívání,ona má ráda stmívání..je toho šíleně moc..jsme jako "dvojčata" akorát že v jiným slova-smyslu..popravdě skoro jedině s ní,jsem ráda.♥ když jí vidim,hned mám lepší náladu..:) Mám jí moooc ráda.♥

Taky jsem ráda protože mám před sebou zase další závody..konečně si zaběhám...:)) zítra jedu na Turistický závod,tak mi pls držte palečky..:)
T. měl včera narozky.:)* ... popřála jsem mu ale..snažila jsem se mu napsat o půl noci,aby mu to přišlo v 0:01 a abych byla první,kdo mu popřál..bohužel jsem to napsala ve 23:57 a on to nepochopil..:( na dlouhou sms napsala jenom "dík"..radši už se ani nebudu snažit potěšit..pak to dopadá blbou nechápavostí a slovem "dík"..:/ .... nemá to cenu dělat někomu radost když to stejnak nevnímá..ON ne..:( bohužel..už to není jako dřív..snad se to spraví...SNAD..

Taky mám úža známky ve škole..:) od tý doby co se s NIMA nebavim mám v žákovské 1,1,2,2,1,1,4,1,1,1,1,2,1,2,3,2,1..:)) myslím si že to je dost dobrý...a známky předtim? ... 4,2,3,3,2,2,2,1,1,5,1,3,5,2,4..:// zlepšila jsem se ... a o dost..:))
Rodiče jsou na mě pyšný..:)) a já na sebe taky..♥
Přeju krásný pátek a víkend,zítra opět písnu,páá...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama