It's better be funy

2. dubna 2011 v 0:57 | mrsmishell |  Úvahy
It's better be funny - Je lepší být legrační...
Jo..Takový pravidlo mě provází celým životem "buď vtipná"...Nědokážu si představit život bez srandy,a už vůbec ne bez smíchu..
Smích je pro mě všechno..I já sama jsem holka vtipný povahy,která se ráda zapojuje,rozveselí lidi apod. No..někdy je ta moje "vtipnost" až moc trapná..Jak pro které..Jenže být nudná a sedět někde v koutě a dělat ze sebe namyšlenou to není zrovna nejlepší šálek kávy..Pro mě je lepší být středem pozornosti a být vtipná..Neříkám že mám každý den skvělou náladu..to ne..ale taky neříkám že můj život je jenom o breku,a pouštění si smutnýho písniček..
Málokdy jsem měla dny které bych prožívala spíše v breku..akorát že poslední dobou takové dny mám..Tento byl o něco lepší,dost jsem se zasmála u Majdy doma,kvůli tý džungli a obrázku..:D Jenže předchozí dny byly příšerný..Až na ty známky který jsou přímo vynikající je všechno úplně v prdeli..omlouvám se za můj slovník,ale jelikož už nemám síly psát protože je Jedna ráno a já čekám než se mi stáhne Stmívání,píšu tímto jazykem..Po celým tom týdni mám toho pokrk..Byl to příšerný a další týden bez něj..Neviděla jsem ho..Opět..:( Tak snad ten příští! To doufám protože má narozky! :) už vím co mu dám..:P
Jenže to není jediný důvod proč se cítím mizerně..no vlastně ten druhý důvod znáte..Ty lidi ve škole..No comment..až na vyjímky! Naštěstí tu jsou lidé kteří mě stále drží nad vodou..ale!!! Zase plácám nesmysli který vůbec s tímto článkem nesouvisý..zpátky k titulku..
Narodila jsem se jako člověk vtipné povahy který dokáže rozject každou party a dokáže rozjasnit člověku den..Když vidím jak jsem mým kámoškám zlepšila náladu hned je líp i mě..:)
It's better be funny,because I've got better life!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama