Květen 2011

Nooo..Yéééés...I don't know..:D

27. května 2011 v 11:03 | Miška |  My diary
Hello my loves! :)
Dneska...Škaredý deštivý no prostě blééé den.. Měli jsme mít dneska lehkoatletickou olympiádu (školní) ... no a protože pršelo tak nebyla.. teda byla..běžela jsem 60m a skočila si do písku a přišlo mi jak kdybych vylezla ze sprchy.. na nic den.. zítra ven s nikčou.. Půjdem tancovat zumbááá...:)) těším se.. Jinak něco new? nečekaně se bavim s Kryštůůůfkem.. už mi chyběl..:) (to se nedá se s nim nebavit!!)..jinak jsem asi nejspíš zjistila,že to,jak mě bolí záda nebude bolest zad,ale něco s ledvinama...jak jsem byla nějaká promoklá začla mě ta záda bolet..nebo ne teda záda,ale nejspíš ledviny..namrzlý ledviny? i to je možný..jenže koho to zajímá že mě bolí ledviny že jo..:D nesnášim déšť,nesnášim svoje záda..:// díky bohu že už je ten víkend a že mám od tý trapácký školy chvilku klid..jinak včera jsem dostala 2 z dějáku z big testu.. konečně něco pozitivního i když ne moc zajímávýho v tomhle článku..v pondělí jdem se školou do kina,a pak je po jedný hodině (prostě nepochopim) olympiáda.. Včera jsem si zase vzpoměla na lyžák..popravdě už mi tak moc nechybí jako mi chyběl asi půl měsíce po tom co jsme přijeli..Ale prostě lyžák nic už nikdy nenahradí.. možná ten další lyžák na kterej MOŽNÁ pojedu v 9. třídě.. i když nepojedu s naší třídou,možná pojedu s dnešní 6..
Jinak.. docela mi chybí to kamarádství s K+K.. i když..když si to tak vezmu oni maj svojí kámošku,se kterou tráví hodně času,a já mám svojí kámošku (M.) se kterou taky trávím hodně času.. jenom mě mrzí že je teď nemocná..:(( musí se co nejdřív vyléčit..no..já taky stejně počítám že zejtra budu "pšíkat" jak debil..tak jako byla jsem v krátkým tričku a tenkej mikině v dešti a ještě k tomu jsem běhala (prý jsem asi nejspíš 2..:))..) jinak nevím jestli jsem to už psala ale ve středu jsme byli na závodech..až na 600m bylo všecho děsný..Celou dobu jsem byla na 600m nejlepší (1.),no a pak mě posledních 60m předběhli ty trápný Slavonice..(takže jsem byla 4..což je taky dost dobrý)..:) Tak se mějte a já si jdu lehnout..Páčko..:P


I'm sorry..But I love you..

24. května 2011 v 18:20 | Miška |  My diary
Čauky..:)
Tak jak? U mě...super i špatně...Přechody nálad v mým věku nesnášim! Jednou se mám tak,podruhý zas jinak..Kámoši už si i na to stěžují..Jenže přechody nálad má snad každej..jenom mě mrzí že to odnášej i ty ostatní..Nějaký news?..něco se tam najde - V pondělí jsem se umístila na druhým místě ve skoku do výšky..Zítra--> závody..opět..:/ Čtyřboj v Hradci..Moje disciplíny (nevím jak se to píše..:D..) 1.výška (....juchůů...nééé..),2.štafeta (skvělý..:),3.60m (nééé...:'( nesnášim startování z těch bloků..:D ..),600 m (nééé...kdybych neměla něco se zádama klidně to odběhnu..takhle? budu poslední..:(..)
Dcl se těším...ale na tu 600m fakt ne!! jinak..docela jsem se začla učit (zase na poslední chvíli).. Dneska jsme psali z dějáku a vypadá to dobře..:) Nevím ani o čem psát.O přátelích? už jsem psala 100x..o škole..ne díky..tak o čem? jdu si lehnout a promyslet si to hlavou,snad na něco přijdu..tak se mějte a držte palcééé!!! :))
Miška

I lost almost everything .. manage is hard for me .. One thing that keeps me afloat .. I'm feeling strong ..

19. května 2011 v 19:31 | Miška |  My diary
I lost almost everything .. manage is hard for me .. One thing that keeps me afloat .. I'm feeling strong .. - Ztratila jsem skoro všechno..Zvládat to je pro mě těžký..Jedna věc mě drží nad vodou..Pocit že jsem silná..
Není to moc dlouho co jsem nenapsala.. ale přece jenom je to týden.. Tak jak se máte? já nic moc..
Zdraví - ........... no coment..:'( záda..záda..záda..když ležím,nemůžu se ani otočit,když chodím,nemůžu se prohnout,když sedím,nemůžu se shrbit.. je to děs!! :(.. jinak vše ok..
Škola - normálka..nic novýho..nejde mi děják..:-// musím si ho opravit..a zítra píšem slovíčka z Konverzace..:/
Kámoši - jedno skvělý..jedno...divný? Madush - ještě mě nesklamala..pořád stejně úžasná..Terka - v životě jsme se nepohádali (za těch 7 let ani jednou..)..
Sport - no.. včera jsme měli závody.. dcl dobrý..ale když jsem skákala vejšku skřípla jsem si záda tak jsem se z ní odhlásila.. do dálky jsem skočila 351 cm.. a štafetu bych si dala klidně znova (miluju jíí..:DD..) v pondělí je výška..část olympiády.. snad to dám..ve středu je čtyřboj.. v pátek je olympiáda..no jsem zvědavá jak to s těma zádama zvládnu..
Rodina - rodiče.. v jednu chvíli super,v druhou chvíli bych jim nejradši něco řekla..Ségra..pořád stejně nejlepší..:)
Akce - kromě sportu se žádná nekoná..:) akorát o víkendu (příštím) asi půjdu na jednu akci kde se bude tancovat zumba a ták..:))
16.6.-17.6. jedeme na výlet..dvoudenní..:) s 8. třídou.. budu v chatce s mádush..:P už se těším..:)) (ale lyžák nic nenahradí..:DD ..)
V jednu chvíli se cítím špatně v jednu dobře..ztratila jsem potkana,nejlepší přátele,větší šance na sport..získala jsem novou nejlepší kámošku..a to je všechno..:(( nemám už moc sil ale zvládnu to..Tak se mějte,Miška..:)


Zumba - Party!!

17. května 2011 v 12:23 | Miška
Zumba - zpříjemní život na každou vteřinu..V té chvíli co tancujete ani nevnímáte že se na vás někdo kouká jak tancujete,je vám to jedno protože si Zumbu užíváte - a ten,kdo si Zumbu neužívá,asi neví,co zumba je..Je pravda že Zumba je něco jako latinsko-americký tanec který je zaměřen hlavně na to,aby člověk zhubnul..Já to ale tak neberu..Je mi úplně jedno že je to tanec na hubnutí,já tam chodím za zábavou..Pro mě je zumba něco jako party-a taky že je..Mám tři náramky kde je napsáno - Zumba Party Hearty.. Jsem moc ráda že mě tenkrát s ní ségra seznámila,a jsem ráda za cvičitelku,kterou tam teď máme,a doufám,že nadále mít budeme,a proč? protože ona si vyloženě zumbu užívá,je jí jedno že křičí jak "pavián" ale ona se snaží to tělo rozproudit a pomoc těm ostatním aby si jí taky užili..Přiznávám,vždycky na začátku hodiny mě to tak nějak neba..Ale pak jak se Zuzka rozjede já a ségra + Peťa tam křičíme a užíváme si to,dokonce jsme shopný tu hudbu která je fakt jakože nahlas překřičet..:D nemám ráda na zumbě ty "zaprclinky" co tancujou jak prkna a nepísknou ani slovo..Zuzka (cvičitelka) musí vidět jak nás ta zumba baví,a asi nebude moc natšená když uvidí lidi jak je to nebaví a chodí tam z nutnosti..Popravdě myslím si,že mi zumba jde,pochopím o co jde,jak se tancuje,a když si tu sestavu zkusím 2x umím jí hned nazpaměť..Zumba is my live!
Pár fotek-


Z hodiny zumby - Utvořili jsme kolo ve kterém jsme všichni společně tancovali..:)


Haháá..Ségra v záběru..:D a je na ní vidět,že Zumbu si užívá..:) (já vedle ní,takovej ten kůň tam)..:D


Z hodiny zumby.. takto nějak Zumba vypadá.. Zrovna to byla prvomájová dvouhodinová zumba kterou navštívil moderátor Rádia Faktor a tanečník Zumby Jiří Gruntorád který to parádně rozjel..:) (Zuzka vedle něj téže)


Kolo kde jsme všichni tancovali na nějakou ruskou písničku..:D


Já...ten vytlemenej kůň..:D


Kdo mi nevěří že Zumba je party tady máte důkaz.. Zuzka pustila písničku a každý si na ní tancoval,jak chtěl..:)


Tak a toto je taková skupinka členů co na tu zumbu chodí..Je to fotka z této nedělní Zumby..A právě v tento den náš tým Českých hokejistů bojoval o bronz,my jsme na zumbě fandili také,a myslím že to stálo za to..a proč? protože jsme ten bronz vyhráli.:) (schválně jestli mě najdete)..:D

Prague or New York?

14. května 2011 v 21:54 | Miška |  My styl
New York-nááádherné město.. jedno z mých nejoblíbenějších..Mým snem je se tam dostat i když vím že je to nesplnitelný sen..Kdybych si měla přát tři přání byla by to asi tato "Být v New Yorku tak na půl roku a mít na ten půl rok hoodně peněz,bydlet v Praze a být milionářkou,a aby mě T. miloval"..3 nesplnitelná přání v která pořád věřím že se splní..No zpátky k New Yorku..Nejkrásnější je NY v noci..je náádherně osvícený..Miluju noční NY.. je to zážitek.. tady vydíte NY v noci..


Nic krásnějšího než osvícený NY být nemůže..
Praha- co k tomu říct..Nejkrásnější,nejlepší a nejúžasnější město...Popravdě mrzí mě že bydlím v tomhle zapadákově jménem Velenice,ale kdybych měla tu možnost se přestěhovat do Prahy,bez mých kámošů bych tam prostě nešla..Velenice jsou moje rodné město.. I přesto je pro mě ale Praha prostě na prvním místě..Musím říct že NY je v noci krásnější než Praha..ovšem z osvícený Prahy je vidět ta Česká národnost..Pořád má svoje kouzlo..


To z toho vyplýva? ..... Prague wins!


Jak se říká "Václavák" (Václavské náměstí)..Naživo jsem ho v noci neviděla,ale už z fotky na mě působí úžasně..


A nakonec celá Praha.. Je to nádherné město ve kterém CHCI v budoucnu bydlet..Když jsem jí procházela,připadala jsem si jako někde v cizině..Protože všude byli samí curisti.. Nezvyk..:D

For my rat..

14. května 2011 v 21:27 | Miška
Toto video je na památku mému potkanovi Čipovi.. Mám ho ráda.. :'(*

I hate Friday,the 13th.

14. května 2011 v 13:08 | Miška |  My diary
Nesnáším pátek 13..nikdy jsem nevěřila že se stane něco špatného zrovna v tento den,ale teď už jsem přesvědčená,že ano..Zjistila jsem totiž,jaké to je,když vám umře zvíře..Ano..včera jsem přišla ze školy domu s nadšením že jdu s mamkou na pizzu když v tom vidím taťku jak brečí..Okem nakouknu do pokoje a hned mi to bylo jasný..Klec už tam nebyla..A Čip (můj potkánek), zemřel.Nejdřív jsem tomu nemohla věřit,ale když mi taťka přinesl krabici kde Čip ležel,věřit jsem tomu začala..Dostala jsem záchvaty breku protože Čip byl můj nejlepší kamarád..je to jako kdyby jste ztratili věčného přítele..Ať už je to potkan či člověk.. Mrzí mě to tak jako tak..Bude to znít špatně ale jsem ráda že umřel,a nemusel se už trápit. Čipe pořád tě mám ráda..Jsi nejlepší.:(Pak jsme šli s rodiči na pizzu..nechala jsem si jí zabalit s sebou a šla jsem s ní za Majdou..Pak jsme šli spolu na seník a pizzu jsme snědli.. Snažila jsem se na to nemyslet,ale nešlo to,i přesto jsem se smála.. Pak jsme šli domu a potkali jsme holky tak jsme šli na seník znova,přišla tam i Kája.. Skákali jsme na seně a tak nějak jsem na to zapoměla..Pak jsme šli k Majdě a měli jsme ovoce který se namáčelo do rozteklý čokolády..♥ Mňam.. Pak Majdu napadlo že bych u nich mohla přespat.. nakonec mi to dovolila i moje mamka a tak jsem tam přespala.. skvělá noc..takový výtlemy...:D*
Dneska jsem přišla domů.. A když jsem přišla do pokoje,řekla jsem "ahoj Čipe"..pak jsem si uvědomila,že už tam není.. Nemůžu si zvyknout..
A zítra na Zumbu..tak se mějte,pá...

Z milý holky po drzou puberťačku..

11. května 2011 v 22:04 | Miška |  Úvahy
Rok 2007.. užívání si s přáteli,smích,radost..Neznala jsem slovo smutek,facebook,a pláč.. Neuměla jsem ani psát na PC... nevěděla jsem co to je chat.. Nevěděla jsem co to jsou slzy.. Nevěděla jsem co to je láska..
Člověk si řekne "byla to milá holčička,a stále je".. já se tak necítím..člověk se musí vcítit sám do sebe aby to poznal..A je málo lidí na světě,aby se vcítili s nim.. Vlastně já osobně žádnýho takovýho člověka neznám..Nikdy v tomto roce jsem nepřemýšlela nad tím že budu muset jít na střední školu..Užívala jsem si života,ale škola byla pro mě zároveň povinností.. Jo.. Párkrát jsem byla zlá na rodiče,ale pokaždý jsem toho litovala a bylo mi to líto.. Jezdili jsme každý víkend na chatu,kde jsem se vídala s Klárkou a Klaudou a společně jsme jezdili na koloběžkách a skákali na trampolíně.. Když jsem byla doma chodila jsem ven s mými rodiči a bylo mi jedno jestli se s mamkou držím nebo nedržím za ručičku.. Hlavně že jsem byla šťastná.. 1998-2007..nejlepší léta mého života..


Teď si asi nejspíš udělám s touto fotkou ostudu,protože sem chodí většina mých přátel.. Ale chci aby jste viděli,jak jsem vypadala v roce 2008.. Nenamalovaná...

Píše se rok 2008.. Rok kdy jsem už pomalu přecházela do puberty.. :// nejhorší část mého života.. Puberta - odmlouvání,špatné nálady.. Kašlání na vše.. NEVÍM jestli to má takhle každý ale já ano.. Je pravda,že rok 2008 jsem si užívala moc.. Jenže jsem udělala osudovou chybu-založila jsem si facebook.. nejdříve to bylo jenom kvůli jedný hře - Pet Society..ale pak jsem pomalu začínala poznávat význam slova facebook..Začínala jsem poznávat přátele,začínala jsem si s nima psát..začínali naskakovat statusy typu "juchů zítra k ségře".. Pořád to ale nebylo tak strašný.. Jezdila jsem na chatu,ale po chvilce jsem zjistila,že rodiče se děsně hádají.. kvůli jejím hádkám jsme jeli třeba hned po jednom dni domů,protože spolu na tý chatě být nechtěli..Jejich hádky jsem v 10-ti letech nechápala..
Rok 2009..Uvědomování si toho,že na světě je taky slovo LÁSKA a PŘÁTELSTVÍ.. Začla jsem se bavit tak nějak s Valčou a Kájou.. Zkusila jsem moc věcí - kouřila jsem,chodila ven s děsnýma lidma a po třech měsících mě to vážně přešlo.. Byla jsem taky zamilovaná do Káci..:))) Láska mýho života..znáte to..jste do jedný osoby zamilovaní půl roku a pak zjistíte že to je jenom ztráta času.. Kvůli lásce jsem se trápila..ale ... Výstražný slovo Facebook mi děsně zasahovalo do života.. Začala jsem na PC být celý den,třeba od 14,00 - 22,00 .. pak jsem si připravila do školy a na učení jsem ani nepomyslela.. Byl to rok kdy jsem už pomalu začínala být drzá holka..


Fotka z roku 2009.. S mým miláčkem - Čipem.. V tý době byl ještě čipernej a měl energii..

Rok 2010..Otřesný rok.. Moje puberta se ještě víc vyvíjela a já byla otřesný dítě.. Odmlouvala jsem se mamce..dokonce Klárka a Klauda si založili Facebook.. Po té co jsem k nim jezdila už nebyli žádný srandičky venku.. Jenom jsme seděli u PC... pak se to vše srovnalo a zase to bylo takové,jaké to prostě bylo.. Láska - ta mě trápila maximálně.. každou chvíli jsem měla někoho jinýho,a připadala jsem si jako děvka.. Stala se ze mě konečně holka která začla řešit styl a to jak vypadá.. Ostříhala jsem se na krátko a nabarvila mi ségra hlavu.. Dokonce jsem se chvilku fakt učila ale po chvíli mě to přešlo..Jezdila jsem k babičce pro kterou si myslím že už nejsem takový zlatíčko jaký jsem dřív bývala což mě mrzí..Rok 2011..Rok kdy jsem si založila tenhle blog..rok kdy jsem se zmírnila s klukama.. vlastně..jednoho jsem chtěla asi 4 měsíce,pak co jsme přijeli na lyžák jsem chtěla T. který byl mým jediným klukem za tenhle rok.. Jsem závislá na facebooku.. Poslední dobou (asi 14 dní) jsem jako neviditelná.. Nic mě nebaví,učení mě nezajímá,a kluky nechci ani vidět..Pořádně už ani nevím co to je slovo smích.. Jde to se mnou z kopce ale já jsem silná a věřím že to zvládnu.. Poznala jsem jednu skvělou kámošku jménem Majda (M.) která je pro mě jako vlastní ségra..Pro mě je v týhle chvíli nejdúležitejší součástí mýho života..a proč? protože jedině ona mě rozesměje..


Vaše Miška..=P

Sometimes I find that do not live .. And that life is meaningless

10. května 2011 v 22:54 | Miška |  My diary
Sometimes I find that do not live .. And that life is meaningless - Někdy mi přijde že nežiju.. A že je život bezvýznamný..
Jo je to tak.. Neužívám si života..No je pravda že dneska jsem měla extrémní výtlemy.. Ale to jenom díky ní,protože když ona u mě není,život je o ničom..Škola mi nejde.. Zdraví..přijde mi že mám ty záda v pohodě ale když začnu běhat,bolí mě..Kámoši..super až na to že už to není takový jaký to bylo s Kácou..Říkal ať se víc směju..jenže jak když nemám z čeho.. Nic mě nepřekvapí..Nic mě nedostane do dobrý nálady.. A proč? nevím..možná je to tou školou..
Dneska jsem si psala s T.. docela hezká konverzace..:)) ILH.. (I love him).. :DD
A co jsem dneska dělala? byla jsem s M. venku..skvělý odpoledne with her.. šli jsme do krámu si koupit čokoládu a sedli jsme si na pinpongový stůl a povídali..a tlemili.. děsně jsem potřebovala na záchod,a ona říkala ještě víc vtipný věci a já se ještě víc smála..:D nejdřív jí vlítla do pusy moucha,pak mi tancovala nějaký hawajský taneček,pak měla karamel po celý puse...:D byla obrovská sranda..
Dneska jsme psali z matiky..nic jsem neuměla..takže za 5.. hmmm.. skvělý..:(( z dějáku jsem dneska písemku napsala tak na 2..aspoň že něco..Chtěla bych omezit počítač.. ale nejde to.. prostě si budu muset dát nějaký pravidlo podle kterýho se budu řídit.. a co mě čeká?? asi 18. jedem na závody.. učitel si myslí,že když budu mít ty záda v pohodě,že mě hned zase zmrzačí dalšíma závodama! ne! já nechci.. stejně si myslim že mi ty závody doktor nedovolí,a pan Štellner bude mít po "hehe"..:DD Pokud já vím,tak je to na mě jestli pojedu,nebo ne..
Mrzí mě že mi nekomentujete články..vím jsou to nudný články,a ani trochu nejsou propracovaný,ale aspoň jeden komentář by neuškodil.. ;))
Moc děkuju.. Vaše Miška =P

Live, or dreaming? Better not one of them .. because to live in my thoughts together and we imagine that this is not true ...

7. května 2011 v 22:56 | Miška
Live, or dreaming? Better not one of them .. because to live in my thoughts together and we imagine that this is not true ... - Žít nebo snít? Radši ani jedno z toho..Protože žít v myšlenkách že budeme spolu a představit si že to není pravda je...
...je jako myslet si že zítra pojedu do LA ale přitom to pravda vůbec není..
Chci být s ním..denno denně..nezvykla jsem si.. i když byl měsíc a půl krátký,přijde mi to jako věčnost..Taky máte takovou smůlu že nemáte člověka kterýmu by jste se se vším svěřili a on vás utěšil,obejmul a rozveselil? já jo.. a nikdy jsem takovýho člověka neměla..vlastně jo..K. (Kája)..popravdě chvilku jsem jí nesnášela,sami víte jak jsem furt psala že ona pomlouvá mě a já pomlouvám jí... dali jsme se zase dohromady a jsme kámošky,ale už mě neutěší,tak jako před 2 měsícema,kdy jsme se od sebe nemohli odtrhnout.. no..před dvouma měsícema ne..ale prázdniny..celý letní prázdniny jenom s Kájou...ale úplně celý..fajn část z nich jsem byla támhle,a pak zase támhle,ale převážně jsem byla s ní.. Když jsem jí řekla že se chci podřezat,přiběhla až ke mě domů a řekla mi ať nic nedělám..NIKDO by to neudělal,jenom ona jo.. takovou kámošku už ale nemám,a mít (myslím) nebudu..
Zpět k tomu co chci..jediný co teď chci je to,být zase s T.. víc k tomu říkat nemusím než jenom to že jsme zase kámoši..:) pořád lepší,než nic..
Jinak...dneska jsem byla s Nikčou a M. na závodech.. Nezávodila jsem,jenom jsem fandila..no závodit jsem měla,ale nezávodila - kvůli těm zádům..Záda jsou už částečně v pohodě.. Musím být do 18. zdravá abych mohla na další závody..:/ vůbec se mi nikam nechce.. radši budu sedět doma než běhat se zničenýma zádama..
Přátelství? - v poho..ale už mě nebaví žít pod představou že možná někdy...že možná někdy potkám kámošku která mě obejme když mi bude nejhůř...protože K. se už ke mě nevrátí..Stejně tak jako já k ní ne..a proč? protože bych tím ublížila M. a dalším lidem...- je to moc komplikovaný..
No nic.. Jdu si lehnout protože ráno jsem vstávala v 5:15..Vaše Miška..:))