BEST DAY! .... :)*

6. května 2011 v 14:38 | Miška |  My diary
Ahojky.. :))
Jak už všichni víte,včera jsem byla v Praze..musím říct,že lepší den už to být snad ani nemohl...
Vstávala jsem v půl šestý.. tři hodiny jsme jeli vlakem,a když jsme přijeli na hlav. nádraží jeli jsme metrem..potom jsme šli do národní galerie kde jsme 2 hodiny poslouchali něco o nějakých obrazech..- nuda..:D pak jsme šli do katedrály sv. Víta a na další památky..v půl třetí jsme měli rozchod asi jednu a půl hodiny..Když jsme se na Václaváku rozešli moje,Nikči,a L. kroky směřovaly do New Yorkeru..Musím říct,že tenhle New Yorker,byl dost luxusní,oproti tomu co je v Rakousích..Ale levnější zdaleka ne.. Mým snem je jít do Starbucks.. Když jsem jeden viděla hned jsem tam běžela ale protože tam bylo narváno šla jsem do toho druhýho.. koupila jsem si VÝBORNOU horkou čokoládu za 105,-.. :D


Pak jsme s Nikčou a L. přešli na druhou stranu ke KFC ... a najednou :-OO viděla jsem Šepsova čepici,tak jsme rychle s Nikčou běželi do KFC,a byli tam všichni ze Superstar..NEMOHLI jsme uvěřit svým očím.. Šeps mi dal autogram a vyfotila jsem se s ♥ HARICHEM ♥ ... Byla jsem maximálně šťastná a díky tomu se stal ten den tím ještě lepším..


Omlouvám se za kvalitu..:(( Potom jsem běžela za Kájou se kterou se už konečně bavím,ale NK nejsme,a řekla jsem že jsem viděla všechny ze Superstar,otočila se Val a řekla že ony taky..Když Valča byla štěstím bez sebe obejmula mě a řekla že se za všechno omlouvá..:) konečně jsme zase kámošky..♥ Pak jsme s Nikčou a L. zašli do Meka... koupila jsem si moje oblíbený cheesburgery a colu a šli jsme tam kde jsme měli v půl 5. být..


Zapoměla jsem podotknout že cestou do Národni galerie byl přenádherný výhled na Prahu..Praha..moje vysněný budoucí bydlíště..je tam nááádherně.. I když musím říct,že ty žebráci na Karlova mostě mě teda fakt fascinovali..
Při cestě na nádraží jsem se s Nikčou ještě stihla vyfotit..:D


A pak už jenom následovala cesta z Prahy domůůů... Byl to nejlepší den za poslední dva měsíce,který jsem si parádně užila a musím říct,že potkat jen tak superstat,je opravdu nezapomenutelný zážitek..Mějte se,Miška..:)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama