I lost almost everything .. manage is hard for me .. One thing that keeps me afloat .. I'm feeling strong ..

19. května 2011 v 19:31 | Miška |  My diary
I lost almost everything .. manage is hard for me .. One thing that keeps me afloat .. I'm feeling strong .. - Ztratila jsem skoro všechno..Zvládat to je pro mě těžký..Jedna věc mě drží nad vodou..Pocit že jsem silná..
Není to moc dlouho co jsem nenapsala.. ale přece jenom je to týden.. Tak jak se máte? já nic moc..
Zdraví - ........... no coment..:'( záda..záda..záda..když ležím,nemůžu se ani otočit,když chodím,nemůžu se prohnout,když sedím,nemůžu se shrbit.. je to děs!! :(.. jinak vše ok..
Škola - normálka..nic novýho..nejde mi děják..:-// musím si ho opravit..a zítra píšem slovíčka z Konverzace..:/
Kámoši - jedno skvělý..jedno...divný? Madush - ještě mě nesklamala..pořád stejně úžasná..Terka - v životě jsme se nepohádali (za těch 7 let ani jednou..)..
Sport - no.. včera jsme měli závody.. dcl dobrý..ale když jsem skákala vejšku skřípla jsem si záda tak jsem se z ní odhlásila.. do dálky jsem skočila 351 cm.. a štafetu bych si dala klidně znova (miluju jíí..:DD..) v pondělí je výška..část olympiády.. snad to dám..ve středu je čtyřboj.. v pátek je olympiáda..no jsem zvědavá jak to s těma zádama zvládnu..
Rodina - rodiče.. v jednu chvíli super,v druhou chvíli bych jim nejradši něco řekla..Ségra..pořád stejně nejlepší..:)
Akce - kromě sportu se žádná nekoná..:) akorát o víkendu (příštím) asi půjdu na jednu akci kde se bude tancovat zumba a ták..:))
16.6.-17.6. jedeme na výlet..dvoudenní..:) s 8. třídou.. budu v chatce s mádush..:P už se těším..:)) (ale lyžák nic nenahradí..:DD ..)
V jednu chvíli se cítím špatně v jednu dobře..ztratila jsem potkana,nejlepší přátele,větší šance na sport..získala jsem novou nejlepší kámošku..a to je všechno..:(( nemám už moc sil ale zvládnu to..Tak se mějte,Miška..:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama