Jde to z kopce.. Ale jsem silná..

2. května 2011 v 20:13 | Miška |  My diary
Čauky lidičkové..
Taky si někdy říkáte že vše už nemá cenu a nejradši bych jste zmačkali papír a začli nový? jestli ne já jo.. Nevím.. dny bez nálady..dny bez smíchu..to nejsem já...tím pádem teď nežiju..Teď mě možná nikdo nechápe,ale já sama sebe jo..
Pomluvy.. no fajn..to už je v poho,a i kdyby ne,neřeším to..víte nechci se vracet do starých kolejí kdy jsem řešila to jak se každý za mnou obracel a smál se,a prohodil pár slov o tom jak na něj působím dneska.. jsme všichni z jednoho těsta,a to jací jsou ostatní.. noo... radši už to neřeším.. Co jde ale z kopce? psychicky jsem na dně.. nevím.. je to kvůli tomu že mám velký nedostatek sportu.. mám 100 chutí se protáhnout,jít si zaběhat,zahrát si volejbal a zatančit zumbu..jak? když mi k tomu brání jedna jediná věc.. To že mám skříplý záda.. jo.. jsem blázen že se psychicky hroutím kvůli tomu že mi chybí sport ale já jsem na sport už tak zvyklá že musím aspoň jednou za den uběhnout kilometr..
Láska..nechci.. nechci o tom mluvit.. ale bez něj sem nic... každý k životu potřebuje lásku.. já jí nemám.. fajn.. mám mateřskou lásku..přátelskou lásku..ale.. chybí mi ta jedna a to je ON..jo myslím tím T... jsem bez něj jako tělo bez duše.. mám sto chutí si něco udělat ale vím že se tim nic nezmění,a že mi ho nic nevrátí,ani to,když spolikám pět prášků.. budu se cítit odhodlanější? lepší? ne.. budu mít o sebe tak akorát strach jako jsem ho měla když mi bylo špatně.. motala se mi hlava a v duchu jsem si říkala "ne prosím ať mi nic není".. po třech sekundách co jsem si to v duchu dořekla to přestalo..chci to znova?.. no.. popravdě chci takovou kravinu udělat znova ale protože už vím jaký to je radši nechám prášky tam kde jsou nebo to dopadne špatně.. láska.. kolem tý se teď vše točí.. kvůli ní jsem také na dně.. noci probrečený..to ani ne.. ale úsměv na mé tváři se rozhodně neobjeví.. možná díky tomu že tu jsou lidé kteří ten úsměv na tváři mi pomůžou vykouzlit..
Co je ale super?.. to že M. je pro mě to nejdůležitější v mým životě.. a ještě něco? jo.. to že ve čtvrtek jedeme do Prahy..:) vezmu si na sebe moje nový boty.. a to že se mi bude někdo smát? já už to neřeším.. snažím se být sebevědomá a když už se mi někdo směje tak se začnu smát já jemu..
Za sebevraždu nemůže jedna událost, ale věci co se nabalují..Neubližuj ostatním protože nikdy nevíš jestli i Ty nejsi jedna z příčin co toho člověka donutí k sebevraždě..!..Nebo se s tím nauč žít.. By my M.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama