Zumba - Party!!

17. května 2011 v 12:23 | Miška
Zumba - zpříjemní život na každou vteřinu..V té chvíli co tancujete ani nevnímáte že se na vás někdo kouká jak tancujete,je vám to jedno protože si Zumbu užíváte - a ten,kdo si Zumbu neužívá,asi neví,co zumba je..Je pravda že Zumba je něco jako latinsko-americký tanec který je zaměřen hlavně na to,aby člověk zhubnul..Já to ale tak neberu..Je mi úplně jedno že je to tanec na hubnutí,já tam chodím za zábavou..Pro mě je zumba něco jako party-a taky že je..Mám tři náramky kde je napsáno - Zumba Party Hearty.. Jsem moc ráda že mě tenkrát s ní ségra seznámila,a jsem ráda za cvičitelku,kterou tam teď máme,a doufám,že nadále mít budeme,a proč? protože ona si vyloženě zumbu užívá,je jí jedno že křičí jak "pavián" ale ona se snaží to tělo rozproudit a pomoc těm ostatním aby si jí taky užili..Přiznávám,vždycky na začátku hodiny mě to tak nějak neba..Ale pak jak se Zuzka rozjede já a ségra + Peťa tam křičíme a užíváme si to,dokonce jsme shopný tu hudbu která je fakt jakože nahlas překřičet..:D nemám ráda na zumbě ty "zaprclinky" co tancujou jak prkna a nepísknou ani slovo..Zuzka (cvičitelka) musí vidět jak nás ta zumba baví,a asi nebude moc natšená když uvidí lidi jak je to nebaví a chodí tam z nutnosti..Popravdě myslím si,že mi zumba jde,pochopím o co jde,jak se tancuje,a když si tu sestavu zkusím 2x umím jí hned nazpaměť..Zumba is my live!
Pár fotek-


Z hodiny zumby - Utvořili jsme kolo ve kterém jsme všichni společně tancovali..:)


Haháá..Ségra v záběru..:D a je na ní vidět,že Zumbu si užívá..:) (já vedle ní,takovej ten kůň tam)..:D


Z hodiny zumby.. takto nějak Zumba vypadá.. Zrovna to byla prvomájová dvouhodinová zumba kterou navštívil moderátor Rádia Faktor a tanečník Zumby Jiří Gruntorád který to parádně rozjel..:) (Zuzka vedle něj téže)


Kolo kde jsme všichni tancovali na nějakou ruskou písničku..:D


Já...ten vytlemenej kůň..:D


Kdo mi nevěří že Zumba je party tady máte důkaz.. Zuzka pustila písničku a každý si na ní tancoval,jak chtěl..:)


Tak a toto je taková skupinka členů co na tu zumbu chodí..Je to fotka z této nedělní Zumby..A právě v tento den náš tým Českých hokejistů bojoval o bronz,my jsme na zumbě fandili také,a myslím že to stálo za to..a proč? protože jsme ten bronz vyhráli.:) (schválně jestli mě najdete)..:D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lila Lila | Web | 17. května 2011 v 12:36 | Reagovat

Jj, zumba je skvělá....Už na ni chodím asi třičtvrtě roku a pořád mě nepřestává bavit :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama