Červen 2011

Pozastavuju

26. června 2011 v 21:25 | Miška |  Úvahy
Protože poslední dobou nemám čas a ani psací nálady tento blog dočasně pozastavuju..to že ho pozastavuju neznamená že ho ruším..:)
Mějte se,Miška

I think..My life is the best..:))

14. června 2011 v 22:15 | Miška |  My diary
Hello my loves! :))
Zase píšu trošku po dlouhé době,ale poslední dobou jsem furt někde,buď venku,nebo pryč s rodiči,na výletě nebo u ségry..no je toho hodně.. a navíc..poslední dobou nemám moc psací nálady..od tý doby co jsem na dvě stránky napsala slohovku mě psaní neba (ale to není důvod k tomu nenapsat zase nějakej ten článek)..
Tak jak jste se měli? jak jste spendovali (strávili) váš víkend? já? ... no v pátek jsem jela s Madush k její bábi do Suchdola..Bylo to tam skvělý..Bazén..Jídlo..skvělý počasí a dobrá nálada..:)) nejradši bych to zopákla.. Byli jsme tam asi od dvou do osmi.. Mno a v sobotu jsem byla o5 s Mafush venku.. Tentokrát jsme někoho sledovali..(mojí spolužačku s jejím klukem)..:D no a pak jsme si četli.. a v neděli jsem byla jak jinak než na mojí milované zumbě..:))
My sister byla s jejím klukem na Arminovi Vanu Burrenovi!!! Strááášně moc jim závidím.. 9-ti hodinový živý koncert v Bratislavě.. Velká závist..:))
Škola? no..učím se..ale písemky píšu na hovn*.. takže mám asi nejspíš 3 trojky..ááá..://
Jinak zítra zahajujem Školní virtuální stezku..Projekt na kterým budeme pracovat celý příští školní rok.. netěším se protože když jsem viděla Madush jak si s tim dává práce,mám z toho docela strach..no snad to dám..musím být v dobrý skupině..:)) a ve čtvrtek..den D.. Výlet na dva dny s 8. třídou...což znamená že s Madush..♥ budem spolu v chatce (jak nečekanéé..)..:DD
No.. a jinak co rodinka? životní štěstí? popravdě si myslím že k narozkám dostanu můj vysněný notebook, který chci už asi 2 roky..Mamka se mě dneska zeptala co chci k narozkám a já "no já nevim,už mám tábor"... :)) tábor.. další kráásný plán s Madush na lééto.. nemůžu se dočkat..Ať už mám od tý jedný velký trapárny jménem škola svátek!!! 2 měsíce...ach.:D
Tak se mějteeee..Miška..:P


Kéž bych mohla vědět,jestli ke mě něco cítíš...jestli cítíš to,co já cítím k tobě..

8. června 2011 v 19:26 | Miška |  My diary
Pondělí...Úterý..Středa...je to furt dokola...ale pokaždý se stane něco jinýho...Přemýšlím..přemýšlím nad mnoha věcma.. jak se zdokonalit? jak mít pokoj jako ségra? co sem vůbec píšu? Popravdě...zdokonalit se tím že si dám na ksicht tunu make-upu..tím nic nevyřeším..a proto radši zanedbávám čas tím,že si čtu M. statusy které jsou moc krásné,pro mě až moc..trávím radši čas nad tím,co teď píšu,než abych si trhala obočí..a proč? protože si dokonalá už připadám..zní to povrchně..ano já vím..ale člověk by sám se sebou měl být spokojený a proto radši svojí tvář nechám odhalenou i když je na ní tolik pupínků,že to nejde spočítat... pořád lepší než mít na ksichtě make-up..jak logické...ehm..mít pokoj jako ségra? nemá pokoj,jenom pokoj který je zařízen víc než krásně..uklizený..ach tak čistý..přemohla jsem se a uklidila co jsem mohla..no..stejně to prostě nebude tak "eňo ňuňo" jako je u ségry..co sem vůbec píšu? já nevím..ťukám prstama po černý klávesnici,že to jde i samo od sebe.. neřeším,že poslouchám přitom dance radio a vůbec se na něj nesoustředím,řeším to že teď ho (T.) vidím z okna..jak dokonalé..
Cítí ke mě to co já k němu? pokládat si takový otázky jako malá puberťačka,i když já puberťačka jsem? no.. asi jo..protože pak mám divný pocit..ale mám taky divný pocit z toho,že mu furt píšu.. a on mi nepíše..takže..nic moc..nemá to cenu? to si říkat nesmím..i když říkám..a proč nesmím? protože vím,že kdyby to cenu mělo,odepíše..
Nedělá mi moc dobře koukat na tu šedou oblohu,protože vím,co za chvilku bude...děšť..bouřka..dvě věci,které miluju..bolí mě ruka! z toho trapnýho slohu který jsem si na zítra připravila jako pilná studenka,nebo z toho jak tady píšu nějaký stupidní článek který nemá hlavu ani patu? Napsat kvalitní článek je až moc těžké..pro někoho je těžké se vůbec příhlásit na blog..že G.? ehm..
Vědět co chci? no..to je těžký..protože já sama to totiž nevím..nevím ani kolik je 1+1..á počkat už vím..3..propadnu se hambou..né počkat já vlastně ne,to ty moje stupidní spolužačky co se neučí..další ehm..
Těšit? to je pro mě jako mít radost celý život..těším se na ní,až pojedeme do Suchdola k její bábi a skočíme do bazénu který bude mít 25°C? ááá počkat..odhad..těším se na Dračici..s ní..výlety na kolech na pískovnu..vode bude mít 30°C? ááá počkat...odhad!! :))
Napsat čtvrtletku na 1 a dostat na vysvědčení 2? to zní až moc dobře...jen kdybych byla takový Einstein? to protože Einstein byl teoretický fyzik..ehm..další ehm... další ehm..no prostě fyzika a já? o-ou..
Sakra... Je těžký vymyslet logický článek,ale ještě těžší je myslet. Proto radši NEMYSLÍM..Jak logické..
Vaše Miška