Červenec 2011

New York,Bratislava! - proč jsou tato dvě města mým velkým snem?

31. července 2011 v 11:59 | Miška |  Úvahy
New York.. Vyvýšené stavby,neboli věžáky,jsou určitě nádherným detailem celého NYC - New York City!
Žluté taxíky projíždějící přelidněným městem,bilboardy s nápisy a obrázky slavných hvězd,a socha svobody označující toto město.. tyto věci,mi připomínají New York.. Nádherné,v noci krásně osvícené město,do kterého bych se chtěla aspoň koutkem oka podívat.. (a bydlet v něm? to je jen sen).. Vím.. jsem vesnická holka,jenže při pohledu na New York (nebo teda jen na fotku New Yorku) se ve mě vyvolá kouzlo které je nezničitelné.. A už jenom píseň Empire State Of Mind od Alicia Keys (samotné) na mě vyvolá krásný pocit a já si jí s chutí znovu a znovu pouštím,jen kvůli tomu abych si připoměla tu nádhernou atmosféru tohoto BIG CITY! Člověk si řekne "a kde bych venčila psa a chodila na houby?" je pravda že toto zde,v tomto velkém městě chybí.. Ale když si to tak vezmu,já osobně mám radši nákupy luxusních hadrů než chození na houby - i když já osobně houby vysloveně miluju.. Jen je smutný,že kdybych do NY teď přijela s těma financema co mám teď,moc dlouho bych tam asi nevydržela..Nákupáky předražené,a jestliže chci bydlet v bytě s výhledem na přenádherný osvícený,ve dne rozsvícený New York,tyto finance mi k tomu nevystačí..Přitom..Bydlí v něm tolik hvězd.. Myslím si,že k tomuto městu,nejde dál nic psát..Protože tohle big city,je jedna velká pohádka!
Výhled na nádherný New York přesně,podle mých představ..

Bratislava - Slovensko - Slovenský nádherný jazyk - a město bez zábran.. Můj sen,moje možná že i splnitelná velká pohádka.! Miluju Slovenské jídlo,slovenský jazyk a Slovenské lidi kteří jsou nekutečně přátelští..Podle popisu mojí ségry musí být Bratislava krásným městem.. Vše je tam jiné,než tady. Lidi..obchody..atmosféra.. Je toho hodně.. Ale jedno vím naprosto určitě..Poblíž tohoto města,mám rodinu,za kterou jsme už 5 lety nebyli,a máme v plánu se za ní,buď za týden nebo za dva vydat.. I když moje mamka je ve Slovensku zmatená,a to tam cca 10 let bydlela,asi by se mnou do Bratislavy nejela.. Už jen kvůli tomu,že tam byl můj nejoblíbenější Dj Armin van Buuren na kterém byla moje ségra se mi tam chce podívat.. a koutkem oka se kouknout na tu arénu,ve které on sám byl.. Slovensko - Piešťany.. Beru to za moje jakoby rodné město protože jsem tam vlastně vyrůstala,a všechny moje dětské vzpomínky jsou v něm ..
Ufo..:))

Hello my loves! :))

23. července 2011 v 14:50 | Miška |  My diary
Čauvés lidičky..Ani nevím jestli ještě pořád někdo navštěvuje můj blog,ani nevím jestli je někdo mým stálým návštěvníkem,a ani nevím jestli je můj blog nějak oblíbený...Pochybuju..:D
Přemýšlím o tom,že si asi nejspíš našetřím na serii Twilight (sagy) a pořádně si počtu. .Sice poslední dobou už moc nečtu,protože nemám čas ani náladu,a hodlám se k tomu vrátit,a s radostí..Jenže nejhorší na tom je že si čtu knížku o nějakém fimu,a pak když ten film vidím jako film ak jsem docel sklamaná protože to co v té knížce blo v tom filmu není a není to takový,jaké jsem chtěla,aby to bylo.. Tak co máte v plánu na dnešek? Já asi nejspíš půjdu ven,a za chvilku pojedu za ségrou na okuk do práce..
Pořád se sanžím být za tu dobrou,ale jaksi to nejde.. Pořád mám v sobě to jedno jediný přání - rozdávat se pro ostatní.. sice mi toasi nikdo neoplatí,krom mých rodičů a ségry,ale i tak bych to chtěla dělat,protože přesně tohle dělá i moje ségra,a já jsem za to na ní strašně moc pyšná..:) Aspoň že jsem šťastnná za to,že nekouřím,a jsem aspoň zčásti slušná.. Snažím se,a snažím se taky proto aby si o mě aspoň z části mysleli že mě vychovali tak,jak si přáli..Sice nevim jak si to přáli,ale snažím se co nejvíce.. Rozhodně se chovám líp než předtím,nejsem nějak moc drzá a rodiče,vlastně s s nima ani moc nehádám,a za to jsem nejvíce ráda.. Protože být v nepohodě s rodiči je snad to nejhorší co vás může potkak,krom zrady,hádek,lží a přetvářek..:)
Asi jsem se zbláznila ale celej den poslouchám Iron Maiden.. OPĚT! :DD Asi jsem fakt na tom metalu začla bejt "závislá".. Ale pořád ujíždím na Pauliem Garandovi a BPM.. hudba která nikdy nesklame.. No jo.. Jenifer Lopez nebo jak se to píše už hold není pro mě..:(
Zumba - pořád jí miluju,možná že i víc než předtím,je strašně moc skvělá,po ní jsem plná energie a mám děsně moc skvělou náladu !!! je to tanec kterej mi aabsolutně dodává energii a síly do dalšího dne či hodin..Dostala jsem k narozkám Zumba oblečení.. :))
Jsem z něho naprosto nadšená..:))
V úterý jsme byli s kámoškama na nákupech v Rakousku.. Koupila jsem si černý šátek,a černou koženou Metal vestičku..:)))
Tak se mějte a já jdu,Miškaaa..:D

I'm back! :)

23. července 2011 v 0:09 | Miška |  My diary
Jsem zpět.. Vrátila jsem se asi nejspíš zpátky ke psaní a svěřování se mému nejmilejšímu,a nejlepšímu kámošovi - mýmu blogu.. Zní to divně,možná až moc,ale když to tak nějak převezmu,jenom jemu se můžu svěřit,i když mi na to neodpoví vím,že je mi hned líp..
Poslední čánek napsán 26.6. pokud si dobře pamatuju..
Takže vysvědčení? Jak vypadalo? Tři trojky..Dalo se to čekat..Bohužel,pálí mě to u srdce,ale ...Propadla moje bývalá nejlepší kámoška Kája..Myslela jsem že to zvládne ale jaksi jsem se zmílila..Asi to neutáhla,měla toho hodně,no,nechme to stranou,je to vlastně její věc..Propadly ještě další dvě holky z naší třídy,kterých mi ale rozhodně líto není..
A hned potom následovala Dračice.. Skvělých 14 dní s Majdou,který jsem si užila naplno!! úžasný dny,některý ale plný hádek,ale i tak jsme to přežili obě dvě ve zdraví a dobré náladě..Poznala jsem,že přátelství je to nejlepší,co člověk může mít,skamarádila jsem se s přírodou a setkala jsem se s lidmi,který jsem 2 roky neviděla..Jo změnili se,díky bohu,že k lepšímu..Počasí nám nepřálo ale i přesto jsem tam byla ráda.. Soutěže skvělé..Ale.. Nejsem už ta sedmiletá holka,co dřív bejvala,nechci ze sebe dělat velkou,ale už mě to tam nějak moc nebavilo..Nejvíc jsem šťaastná za to,že jsem se skámošila s metalem!!! :DD Zní to divně,ae zamilovala jsem se do Iron Maiden!! :) Tak..Toto byla Dračice.. :)
Takže..Tady jsem s Majdou při jedný hře na Dračici,fotka strašná,ale má své kouzlo.:)
Hned po příjezdu mě doma čekalo milé překvapení,můj kluk s objetím,nový notebook k narozkám a zumba oblečením na stole,a krásný fialový koberec na podlaze..Jak milá překvapení..:) Byla jsem moc nadšená..Řvala jsem po pokoji..:D
No a teď chodím jen a jen ven..Prázdniny si užívám,ale už se nemůžu dočkat,až se zase po pěti letech podívám na moje oblíbené místo - Slovensko.:)
Jo a mám nový sestřih a blond melír..Vypadám jako magor,ale nevááá..
Mějte se,Vaše Miška.:)