Hello my loves! :))

23. července 2011 v 14:50 | Miška |  My diary
Čauvés lidičky..Ani nevím jestli ještě pořád někdo navštěvuje můj blog,ani nevím jestli je někdo mým stálým návštěvníkem,a ani nevím jestli je můj blog nějak oblíbený...Pochybuju..:D
Přemýšlím o tom,že si asi nejspíš našetřím na serii Twilight (sagy) a pořádně si počtu. .Sice poslední dobou už moc nečtu,protože nemám čas ani náladu,a hodlám se k tomu vrátit,a s radostí..Jenže nejhorší na tom je že si čtu knížku o nějakém fimu,a pak když ten film vidím jako film ak jsem docel sklamaná protože to co v té knížce blo v tom filmu není a není to takový,jaké jsem chtěla,aby to bylo.. Tak co máte v plánu na dnešek? Já asi nejspíš půjdu ven,a za chvilku pojedu za ségrou na okuk do práce..
Pořád se sanžím být za tu dobrou,ale jaksi to nejde.. Pořád mám v sobě to jedno jediný přání - rozdávat se pro ostatní.. sice mi toasi nikdo neoplatí,krom mých rodičů a ségry,ale i tak bych to chtěla dělat,protože přesně tohle dělá i moje ségra,a já jsem za to na ní strašně moc pyšná..:) Aspoň že jsem šťastnná za to,že nekouřím,a jsem aspoň zčásti slušná.. Snažím se,a snažím se taky proto aby si o mě aspoň z části mysleli že mě vychovali tak,jak si přáli..Sice nevim jak si to přáli,ale snažím se co nejvíce.. Rozhodně se chovám líp než předtím,nejsem nějak moc drzá a rodiče,vlastně s s nima ani moc nehádám,a za to jsem nejvíce ráda.. Protože být v nepohodě s rodiči je snad to nejhorší co vás může potkak,krom zrady,hádek,lží a přetvářek..:)
Asi jsem se zbláznila ale celej den poslouchám Iron Maiden.. OPĚT! :DD Asi jsem fakt na tom metalu začla bejt "závislá".. Ale pořád ujíždím na Pauliem Garandovi a BPM.. hudba která nikdy nesklame.. No jo.. Jenifer Lopez nebo jak se to píše už hold není pro mě..:(
Zumba - pořád jí miluju,možná že i víc než předtím,je strašně moc skvělá,po ní jsem plná energie a mám děsně moc skvělou náladu !!! je to tanec kterej mi aabsolutně dodává energii a síly do dalšího dne či hodin..Dostala jsem k narozkám Zumba oblečení.. :))
Jsem z něho naprosto nadšená..:))
V úterý jsme byli s kámoškama na nákupech v Rakousku.. Koupila jsem si černý šátek,a černou koženou Metal vestičku..:)))
Tak se mějte a já jdu,Miškaaa..:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama