Srpen 2011

I miss Zumba!! ...

22. srpna 2011 v 13:32 | Miška
Dost mi chybí.. Moje nejoblíbenější činnost - Zumba..
Zumbou jsem začla někdy v listopadu.. A za tyhle prázdniny jsem na ní nebyla ANI JEDNOU.. dost mě to štve že jsem jí zanedbávala.. bojím se že až tam zase přijdu budou tam sestavy který vůbec neznám a to já nechci.. Mám v plánu tam jít ve čtvrtek.. A už se nemůžu ani trošku dočkat.. Zumba is my live,Zumba is my hobby,Zumba is the best!! :)
Chtěla jsem napsat nějaký smysluplný článek ale jediný co mě napadlo byla Zumba..
Na Zumbě se kdykoliv odreaguju.. Přejdu na jiný myšlet a vytancuju ze sebe všechny nervy který v poslední době pořád mám.. Nebo né teď,ale v době kdy jsem zumbu tancovala..těch důvodů proč jsem měla nervy a špatnou náladu bylo hodně - škola - špatný známky - poslední možnosti opravování - tři trojky na vysvědčení - a z toho všeho jsem měla špatný pocit který jsem nakonec zdařile vytancovala na mé oblíbené zumbě..
Nic není tak účiný jako Zumba.. Zlepší vám náladu jak instruktorka,která vás povzbuzuje tak i skvělé písničky,který jsou naprosto taneční,a super,ale také choreografie která nemá ani nepatrnou chybičku..
A proto bych s radostí chtěla poděkovat Zuzce Kořínkové,která nás vždy zbaví všech nemrav a dodá mnoho energie,díky které se zbavíme nějakých těch špíčků..:)) Všichni si jí vychvalují včetně mě,a tak jí děkuju za to,že je tak šikovná,vtipná plná energie,radosti a že nás učí něco tak úžasného,jménem zumba..! :)

Sebevědomí je skvělá věc..

13. srpna 2011 v 7:00 | Miška |  Úvahy
Závidím těm,co jsou aspoň trošku seběvědomí (tzv.mají v sobě špetku sebevědomosti)..
Já sebevědomá moc nejsem.. Někdy si prostě zanadávám a řeknu,že jsem hnusná,a že jsem kráva..Někteří to říkají jen kvůli tomu,aby od ostatních slyšeli,že to není pravda..
Popravdě někdo mi mojí malinkou špetku sebevědomosti ubírá a mě to děsně štve..Neni to jenom jeden člověk,ale když je prostě někdo upřímnej řekne "tohle ti nesluší"..apod.. Zrovna když já si myslím,že to je hezký,kámoška mi řekne,ne to ti nesluší.. Hned mi to tu sebevědmost ubere a to je na tom to nejhorší..Já nejsem sebevědomí povahy,nebo sebevědomá holka.. Můj kluk může klidně potvrdit to,že opravdu o sobě někdy říkám že jsem blbá,nebo kráva,nebo že jsem tlustá.. Ale říkám to jenom kvůli tomu protože si to opravdu myslím.. Neříkám to abych slyšela od druhých že to není pravda že jsem krásná apod.. Na to já fakt nejsem..
"Sebevědomí je skvělá věc"..Jo je protože pak o sobě neříkám ty různý kraviny ohledně postavy,povahy , chování apod. . Chci být sebevědomá ale jestliže se na světě najdou lidi co mi tu sebevědomost tak akorát ubírají tak je to pak těžší..
Závidím např. Ladyvanilce ( www.ladyvanilka.blog.cz ) .. Je sebevědomá a na názory ostatních prostě kašle,myslí si o sobě že je hezká a nestydí se za to.. Když do ní někdo "rejpne" je jí to jedno a ignoruje to - neřeší to..
Chtěla bych být tak moc sebevědomá jako ona.. Sice si pak o mě možná ostatní budou myslet že jsem namyšlená protože o sobě říkám že se sama sobě líbím ale je to lepší než o sobě říkat záporný věci a pak od ostatních poslouchat že jsem blbá že to říkám.. Chci se ničeho nebát a říct si "Neřeš ty debily co si o tobě tohle myslí"... Protože oni mi za to nestojí..:))
Nevím jestli to mám do toho tohle zařadit ale..
Moje kámoška si stěžovala,nebo mi teda říkala že jedna kráva co chodí na zumbu (Aneta) jí pomlouvala,že neumí tancovat...(Terka),která si to nechá líbit a neřeší to to samozřejmě že hodila za hlavu a jediný co bylo bylo to že mi to řekla ale neřešia to.. Naštvala jsem se.. Zrovna v ten den jsme s terkou byli na podiu a Aneta byla dole..Koukala jsem se schválně na ní jak tancuje a popadala jsem se smíchy za břicho a zároveň brečela smíchy..Nikdo nechápal co se děje že se tak tlemim,a pak jsem tu krávu seřvala jak Terku vůbec dokáže pomlouvat když ona sama to neumí..To samý udělala o měsíc pozdějc mě..Pomlouvala mě že neumim tancovat .. KRÁVA! :D někdy je lepší tyhle lidi neřešit..
Vaše Miška..:))

Ti co mě při životě drží..

12. srpna 2011 v 16:05 | Miška
Ségra - Ta je prostě na prvním Místě.. Miluju jí,protože to je ta nejskvělejší ségra kterou si kdo mohl jen a jen přát..Nikdo nemůže mít tak skvělou ségru jako já,prostě tomu nevěřím.. Samozdřejmě že tohle říká skoro každý,ale já jí mám opravdu skvělou,můžu jí říct cokoliv,aniž by se mi vysmála,vždy mě něčím překvapí,když jsem u ní furt někam jezdíme na nákupy a koupí mi co chci.. Teď to vypadá že jsem asi nejspíš nějaká rozmazlená,ale není to tak.. Ségra je pro mě ten nejdůležitější člověk na světě,i když jí tak často nevídám..Tím líp..Aspoň se nehádáme a jsme v pohodě.. Chybí mi od tý doby co se odstěhovala,ale co se dá dělat,žije si prostě svůj život..:))

Rodina a Michal (můj kluk)..:D Rodina - Díky ní žiju,kdybych tady nebyla,asi by nebyl ani tenhle blog.. :D (jak logický).. Miluju svojí rodinu jako žádnou jinou.. Sice mě děsně štve jak se někdy chová můj táta,a jak se naši rodiče hádaj,ale i přesto jsem se s tim dokázala smířit a nemůžu si stěžovat.. Rodina by mi měla dávat všechno,nedává mi sice úplně všechno co chci,ale základy který jsem potřebovala už mám.. :) Rodina při mě stojí pořád.. Nikdy se nestalo že by se mě nezastala.. tím myslím úplně všechny členy mojí rodiny (babička,mamka........prostě všichni) Sice jsem měla v rodině dětství těžký,ale vyspořádat jsem se s tím díky bohu uměla..:)
Michal - muhehééé..Nikdo jako on není tak dokonalej,úžasnej,roztomilej,šikovnej (...:DDD..),vtipnej,krásnej,rozkošnej,zlatej,výbordelnej,milovanej,apod.. :))
Změnil mi život ze dne na den k lepšímu a já mu za to děsně moc děkuju.. Nejlepší na něm je jeho šikovnost,Monča (nikdo nepochopí..) :DDD , a to,že je věrnej a ví co je to láska,jo a jeho smysl pro humor ještě..:D
Pár dní před tím jsem svůj život nesnášela,ale teď ho díky němu miluju a já mu za to nesmírně děkuju! .:)) Miluju tě!! :))* <3
Mádush - jedním slovem - zlatíčko..Ona mi dokáže pomoc v nejhorších situacích,dokáže se mě zastat.. Mám jí strašně moc ráda a nevím co bych bez ní asi dělala..Jsem strašně moc ráda že se spolu bavíme a že jsme takový ty BFFky..Však ty víš co si o tobě myslím..Zbožňuju tě.:))) <3
Terík - S touto kámoškou chodím na volejbal,na Zumbu..Netrávím s ní moc času,ale ne zas tak málo abych o ní nemohla říct že je to moje pravá kámoška..Poznala jsem jí až moc..Hodně jsem se s ní zasmála..Je to slušná holka,chytrá,krásná,a hlavně je šílená jako já,a vtipná!! A to mám na kámoškách nejradši..:)..Chodila se mnou do 5.třídy..než nás spojili byli jsme každá třída zvlášť..pak nás spojili,a v 6.třídě Terka odešla na gympl..od té doby se moc nesetkáváme,ale chodíme spolu na volejbal..Takže se vidíme docela dost..Znám jí už ze školky..Byli jsme jako dvě "nejlepší" kámošky.:) Nevím jak ona ale já jí beru jako za opravdovou kámošku..:) Mám tě ráda Teri.;) :*
Honza - nejlepší kámoš..Známe se už od školky a díky tomu že jsme spou v sedmičce seděli jsme se poznali ještě víc a já jsem za to děsně moc ráda..:D :) Docela hodně si rozumíme,a já věřim že si budeme rozumět ještě víc..Ty stanování s tebou a s ostatníma je snad nejlepší.. :D Jseš super kámoš kterej mě vždycky rozesměje a za to ti já ze srdce moc děkuju..Nikdy jsem tak super kámoše jako seš ty neměla.. Sice nevím jestli ti mám důvěřovat (a ty víš důvod proč..:DD ) ... ale i přesto seš skvělej..;)) Mám tě strašně moc ráda kárečku..;DDD*

Neplánovaný weekend..

12. srpna 2011 v 14:38 | Miška |  My diary
Včera jsem vstávala asi ve 12..:D (em..Takhle vstávám skoro celý prázdnin,krom tábora kde jsem vstávala po 8..:// ) Mamka mi oznámila že se jede na chatu..:D moc se mi sem teda nechtělo už jenom kvůli tomu že jsem bez něho a nejsem s nim.. pokaždý jsem byla doma když oni byli na chatě..Bylo to super.. Když jme sem přijeli,slyšela jsem řev a smích.. Šla jsem na moje oblíbený místo - panely ze kterých to bylo slyšet a viděla tam Klárku a Klaudu a Majdu s Matějem.. Byla jsem docela ráda že je vidím,i když jsem za nima moc nechtěla...Šli jsme se s Klárkou projít až do vesnice která je od panelů daleko cca 2 km... Hooodně jsme si popovídali o tom,co se stalo mezi tím,co my jsme se ten půk rok neviděli.. Pak za náma přijeli i Majda,Klauda a Mates.. S Majdou jsem se poznala docela rychle,a musím říct že je to vážně super holka.. :)) Myslela jsem že je trošku namyšlená ale jak vidím tak jsem se hodně zmýlila.. S Klárkou jsme šli potom na kompa,a pak mi holek mamka nabídla,že bych s nima mohla zítra (dneska) na Bílou paní do Hradce..Říkala jsem že je to blbost,že má hodně lidí na starost a nechci dělat problémy..Nakonec mi tam rezervovali místo,a dneska se jede..U holek jsem ze včerejška na dnešek přespala,a bylo to super.. Nabídla jsem že by jsme se mohli koukat na horor..Dlouho jsem přemýšlela na jakej,protože já sama se v tom moc nevyznám - na horory se nerada koukám sama..:D jsem takový menší strašpitel.. :D Nakonec jsem namítla že bychom se mohli koukat na Paranormal Activity.. Moc jsem se nebála,ale pak to začlo..:D Koukali jsme se na 2 která vyšla někdy v roce 2010 takže jsem jí ještě neviděla.. Byla jsem nemálo po*raná strachy,a myslím si že jsem nebyla sama...:D nejhorší bylo jak tu ženskou tahali ze schodů a to dítě z postýlky..Fuj...Když jenom na to pomýsím..Blé..:D Nemohla jsem pak 2 hodiny usnout..Furt jsem si pokládala tolik otázek..Jo a mimochodem - nevíte někdo kdo byla ta holka nakonci co zabila toho chlapa a tu ženskou a vzala si to dítě? já jenom že mi to nějak nešlo do hlavy..:DD Mno a dneska máme v plánu nějakej nevim co.. Vejlet asi nesjpíš do Budějk.. Uvidíme co z toho bude,a zítra konečně domu..<3 - vůbec jsem nečekala že to takhle má bejt,měli jsme v plánu jet domu už dneska ale kdžy jsem ty holky potkala a ony mi tohle nabídly tak jsem přece jenom jela.. Mimochodem,všechno nejlepší všem Klárám..:))
Vaše Miška..:))
P.S. - kámoš chtěl abych tady na blogu zveřejnila jeho facebook stránku s hokejem a prý kdo bude tak ochotný ať dá to se mi líbí..:D tak prosím dejte to se mi líbí,moc díky..:P
http://www.facebook.com/pages/Hokej/160883987319562

Můj názor na styly oblečení dnešní mládeže..

11. srpna 2011 v 12:11 | Miška |  Úvahy
Tak si jednou za čas taky projevim svůj názor,a trošku si zarejpám..:) (jak kdyby jste mě neznali)..:D

1. styl - Scene
Ten styl se mi částečně líbí..Je sice až moc přehnaný to,jak se ty holky či kluci malujou,ale natupírovaný dlouhý vlasy se mi líbí.. Asi bych nemohla být scene,tenhle styl ke mě nepasuje,ale líbí se mi.. Dřív jsem byla taková ta holka co chtěla všechno (né že teď bych nechtěla) :D ,a obzvlášť jsem chtěla takhle vypadat.. Naštěstí jsem ten názor rychle změnila,a jsem prostě taková,jaká jsem,nebo-li - jedu si svůj styl..Ale 100% neměním názor na tom,že to,co nosí na sobě se mi líbí..:))

2. styl - Emo
Fuj,ble,uáá.. :D nemusim tenhle styl,vlastně ho nesnášim.. Hodně lidí (i já) si plete scene a emo.. Pořádně ani nevím co to ten emo styl vlastně je,krom toho že jsem zaslechla že se emaři řežou,a nosí jenom černý oblečení...Myslí si o světě že je zlý a nespravedlivý (to jsem před chvilkou četla) a nestydí se za své emoce.. Nevím co na to říct,možná tak tohle "Díky bože že jsi mě učinil normální"..:) lidé si také dělají fake profily (stejně jako u scene stylu) a sbírají co nejvíce lidí (mluvím např. o facebooku,popř. lide.cz apod.)


3. styl - Barbie
Muhehééé.. Žůžová..:D Moje néé moc oblíbená barva..Ale stejně,pořád si s mým klukem děláme srandu že žůžová je nej..K věci..Popravdě nemám ráda lidi,co soudí podle vzhledu..Je sice pravda že já jsem taky soudila,ale né až tak,jako lidi např. U Dominiky Myslivcový..Dle mýho názoru si myslím,že domča je taková ta "závisačka" či "milovnice" růžový..Já jí to neberu,a neměl by ani nikdo jinej protože je to každýho věc jaký má styl.. Popravdě nemohla bych mít všechno růžový,ale podle mého soudku je to zčásti roztomilý..;) U některých holek je na první pohled vidět,že musí mít vše,a jsou rozmazlený či namyšlený.. Tím myslím holky s tunou make-upu ... :)) (můj názor,rejpejte do mě,jak chcete)..;)
P.S. nechtěla jsem sem dávat někoho až moc růžovýho,a proto jsem sem dala Domču,která mi na týhle fotce připadá docela přirozená.:)

4.styl - Metal
Miluju metal..Touhle hudbou jakoby žiju,i když není pravda že poslouchám jenom jeho..:) nejsem ta z těch co by řvala "Metal vládne světem,hip hop nechte dětem" apod.. Nemusím moc kluky s dlouhýma vlasama - nelíbí se mi to.. Některým to sluší,ale z velké části se mi to nelíbí.. Metal je podle mého názoru tvrdá hudba,a tak si myslím že kluci s dlouhýma vlasama,tričkama s nápisy různých metal skupin apod. se k němu prostě hodí..:))
5.styl - skate styl
Miluju kluky co jezdí na skatu...Myslím si že nejsou nějak moc namyšlení,že jsou hlavně zavyslí na tom,že skatebord je jejich kámoš..:D je pravda že někteří řvou na každýho co kolem nich projde,ale neznamená to že takoví musí být všichni...;) I já jsem měla skatebord,jezdit jsem na něm uměla,ale zároveň neuměla.:D nevím jestli se tomu dalo říkat ježdění.. Pak mi někdo skate vzal a já byla v háji..:D Děsně jsem se nudila a furt myslela na toho mýho miláčka..:D Skate styl,a už vůbec skate kluci se mi líbí.:))
P.S. Nevím proč ale tahle fotka se mi zdá děsně moc originální..:D

6.styl - Hip hop Styl
Líbí se mi kluci s čepicema,dlouhejma kalhotama obnošenejma řetězama,dlouhýma tričkama a iphonem v ruce..Ale nesnášim ty kretény co si myslí jak moc jsou hustý,posmívaj se každýmu kdo projde kolem nich a řve na ně "kotě,máš pěknej zadek".. Já osobně rap mám ráda..Teda jak kterej,kluci mě tak nějak seznámili s hudbou Paulieho Garanda,BPM apod.. Nechci nějak říkat že je nějak strašně moc znám,ale písničky od nich se mi děsně líbí..:)) Jo a mimochodem,miluju hip hop tanec.. I když mi přijde děsně složitý.;)


7. styl - punk styl
Blééééé... :D Úzké potrhané džíny, vysoké boty, rovněž něčím provokující tričko , kožená nebo džínová bunda a nagelovaný vlasy na ježka např. v barvě zelený? Jedna otázka - můžu jít blejt? Nelíbí se mi,jak punk styl tak i punk hudba.. Nic mi to neříká..Visací zámek apod.. Nemusím tyhle skupiny,ani styl.. O punku nic moc nevím,nezajímám se o něj a ani nechci.. Nelíbí se mi to co nosí,jak vypadají,co poslouchají.. Rejpám,ale jsou to moje názory..;)

A poslední styl - Shampoo styl
Kluci s ofinou,ať už blonďáci a nebo bruneťáci co si žehlí vlasy, se mi líbí.. Ovšem jejich chování ne..Už jen kvůli tomu jak si z nich všichni dělají fake profily na facebooku nebo mají v přátelích přes 1000 lidí.. Někteří jsou možná že ještě horší než holky,tím myslím jejich psaní,a u některých i jejich chování..Také..Moc o nich nevím, ve Velenicích máme šamponů opravdu málo,a proto se o nich nerada něco dozvídám,a už vůbec nemám ráda když moje spolužačky nějakýho uvidí a hned začnou křičet atd..to je k zbláznění!!!!


Vaše Miška.:)

Můj kocour se stal modelem. :))

8. srpna 2011 v 20:09 | Miška
Když Matýska fotím,pokaždý udělá nějakou polohu.. Jinak se tváří..Jinak vykulí oči.. Je prostě děsně rozkošnej.A já ho za to miluju.. <3

Téma - bílá :)

Téma - oranžová
Já vím.. Je to prostě moje malá (velká) modelka.. :D :*

Máááj štýl... :DD

8. srpna 2011 v 13:14 | Miška |  My styl
Máááj štýl - v překladu do normálštiny "můj styl"..:D
Pokud někdo z vás chce vědět,nebo vidět to co nosím,ať už v zimě či létě nebo jen tak ven,může si to v následovných pár řádcích přečíst..

Jaro - Březen,apod...zima. Tento rok pokud se nemýlím byl sníh ještě v březnu,takže kozačky,bundy a šály se u nás nosily v tomto měsíci normálně.. I já sem to nosila.. Sice mě to už otravovalo,ale co bych pro svý zdraví neudělala.. Někteří teda chodili už v tričkách,ale to byli teda opravdový blázni..;)
Tohle je ještě upravená fotka od kámošky,original sem bohužel nenašla.. Bunda (New Yorker - 40 € ) , rifle ( C & A - 20 € ) , boty ( Deichman 30 € )

Léto - období kdy se všichni těší až budou moc nosit kraťasy,tílka,šaty nebo dokonce např. na kole plavky..;D I já jsem byla mezi nimi.. Léto je moje nejoblíbenější období,sice se tenhle rok ani trošku nezdařilo počasí,ae přece jenom se nějaký ten letní den našel..


Tričko ( New Yorker - 9 € ) , kraťasy ( New Yorker - 15 € )

Pak přichází podzim.. Moje docela oblíbený období,bcs je to období po létu,takže se tam nějaký ten letní den najde..:) K kraťasům jsem přidala legíny,protože zas tak velká vedra nebyla.. :))


Já a Val (já ta napravo)..:DD Bolerko - od tety,tričko - od tety, legíny - od ségry,a kraťasy ( New Yorker, 15 € ) :D

Á teď sport.. V létě moc nesportuju,jediný na co si asi tak zajdu je Zumba.. Moje milovaná zumba..:D K narozkám jsem dostala přímo na ní oblečení.. :)


Tříčtvrťáky - ( Zumba - Belgie , 45 € ) , tílko ( Zumba - Belgie, 20 € )

To co nosím ven..Ven chodím hooodně často,vlastně skoro pořád,a teď když je takhle,nosím kraťasy,legíny apod.. Fotku z letošního léta nemám ale z minulýho jo..;)

Všechny ceny oblečení jsou napsaný nad obrázkem..

A naposledy to,co nosím,když jsem venku.. Ve Velenicích kabelky Prada apod. nikdo nenosí,tak proč bych se měla oblíkat jak kdybych byla v Praze? :)


Vaše Miška.:)

Memories.. <'3

7. srpna 2011 v 22:59 | Miška |  Úvahy
Když si vzpomenu na dva roky zpátky,vše bylo absolutně jiný.. Hlavně sem teda měla víc "dobrých" kámošek se kterýma jsem trávila strašně moc času.. Denno denně jsem s nima někde byla,a pořád jsme dělali různý akce který jsou téměř nezapomenutelný..
" Zažila jsem s ní neskutečně moc zážitků.. Naší asi největší akcičkou bylo přespání u ní na týden.. Zachváty s míchu,denno denně,zažívání trapasů denno denně - jop,to jsem byly my dvě.. "Ne"rozlučný kámošky.. Myslela jsem si že to tak zůstane napořád,ale pak jsme na sebe každá měla jiný názor,a pomalu jsme se spolu přestávali bavit..Když jsem se pohádala s Val Mája se s ní začala hodně bavit,teď jsou nerozlučný kámošky ony..:) kupodivu mi to nevadí..:DD taky jsme spolu byli na den v Suchdole,pak v bazénu,a trávili spolu odpoledne po škole.. Byly to skvělý dny,na který já zaručeně nezapomenu..;) "
" Já a Kája...kamarádky na život a na smrt.. Nebyl den kdy jsme nebyli spolu.. Nebyl den kdy jsme se nezasmáli.. Nebyl den kdy jsme se nepohádali..:D no co.. to k přátelství patří..Největší akce? Moc jich nebylo,sice jsme byli pořád spolu ale akcí jsme moc nedělali..Asi když jsme byli u mojí kámošky Nikči a tam jsme stanovali..Skvělá noc..Šli jsme v půl 11 v noci do bazénu..:) Minulý léto jsem s Kájou byla každičký den,a prostě jsme byli spolu částečně pořád.. Áž to jednou přišlo..Řekla jsem jí "Vadí mi že kouříš" řekla mi "přestaň se mi srát do života" a odešla.. 3 měsíce jsme se spolu nebavili,jenom jsme se pomlouvali a to bylo všechno.. Usmířili jsme se a jsme zase jenom kámošky..;)
" Lyžák...Skvělý týden plný - trapasů,zážitků,výtlemů,zamilovanosti,radosti,smutku ale zároveň hrozný závisti.. Milovala jsem tenhle týden,milovala jsem pláně,ještěd a jak říká Paulieee - Liberek! Naučila jsem se tam dvě věci - Nebát se,a lyžovat..;D Zní to divně ale je to tak... Nebála jsem se vyjádřit svý city k T. a tím pádem jsem se naučila nebát se toho,někomu říct Miluju tě.. Milovala jsem ty lidi tam,hlavně malýho Vojtíška,se kterým jsem byla i na Dračici.. Bylo to úžasný..<3 Chybí mi (všichni).. A taky jsem se díky lyžáku víc poznala s M.,z holek který se nenáviděli nejlepší kámošky? I to jde..:.) "
"Čip.. Můj nejmilovanější potkan..Zlatíčko..Milovala jsem ho,miluju a milovat budu,jenom jeho! Byl to ten nejlepší potkan jakýho kdy mohl kdo mít.. Je těžký o něm psát,když už tu po mojí levici není.. Ale nic netrvá věčně.. Ani on.. 13.5. 2011 .. nesnáším tenhle datum.. Milovala jsem jeho oči,milovala jsem když slyšel na svoje jméno a rychle za mnou běžel,milovala jsem když po mě běhal..Milovala jsem ho celýho! Nechtělo se mi tomu ani věřit když umřel.. Ale bohužel už to tak bylo.. Nikdy na něj nezapomenu..Miluju ho!!
"Nepočítám to jako vzpomínku.. Ale přece jenom..Celý moje dětství je jedna velká vzpomínka.. Akce? :D Muheheee...Těch bylo..:) Moje dětství bylo těžký..Problémy v rodině.. V tý hlavně.. Psát to sem nebudu,jediný kdo to všechno ví je ON.. I když to vše bylo moc těžký,vyrovnala jsem se s tim a i přesto všechno jsem moje dětství milovala..Bylo mi všechno jedno..Hlavní pro mě byli mý přátelé.. Sice jsem měla (opravdu nelžu!) jenom jednu kámošku a to byla T. ale i tak jsem byla spokojená.. Až potom když jsem nastoupila do školy jsem měla kámošů mnohem víc.. :) Byla,jsem a budu za ně vždycky ráda.:)
" No.. a nakonec ony.. K+M+K=.... už se mi to ani nechce psát...Zažila jsem s nima děsně,příšerně a nepředstavitelně moc akcí.. Byli jsme kámošky který nebyli jen tak obyčejný.. Naše přátelství mělo pouto,který se bohužel roztrhlo,a s velkou pochybou navrátí.. Zažila jsem s nima krásný roky,léta,dny,minuty,sekundy.... Byla jsem s nima pokaždý co jsem mohla.. Sice jsem na chatu jezdila nerada ale jenom díky nim mě to tam bavilo..Jediný kdo nám křížil cestu byli kluci,kteří mě nesnášeli,nadávali mi apod.. neměla jsem věk,síly a chuť na to jim to oplácet.. naštěstí mám už špetku rozumu a někdy na ně taky hodim nějakou nadávku,aby se probrali.. Naše kamarádství,mi chybí ze všech nejvíce.. "
Chci to všechno vrátit,sice né úplně vše,ale alespoň přátelství s Klárkou a Klaudou ano.. A nejlepší roky mýho života téže..

Závist,nenávist,přetvářky - proč to všechno?

6. srpna 2011 v 23:08 | Miška |  Úvahy
Taky Vám někdy přijde že se před vámi někdo přetvařuje,jenom kvůli tomu (dávám příklad),aby z vás vytahal peníze? .. Znám takový jeden případ.. Mám kámošku která má peníze.. Sice na to moc nevypadá,ani nevím kde je bere,a když jsem se jí na to zeptala,řekla mi,že si od malička šetří,sice se mi tomu moc nechce věřit ale dobrá.. Hodně lidí se s ní bavilo jen kvůli tomu,aby jim něco koupila..jednodužše z ní tahali peníze.. Jednou jsem se na to nemohla už dívat,šla jsem za ní,a řekla jí " N. tobě nepřijde že z tebe ty lidi tahají peníze,a že jejich kamarádství je falešný? " ... Ublížilo jí to,nevěřila tomu,a přestala se se mnou bavit,protože si myslela,že lžu.. trvalo to 2 měsíce,až jednou za mnou přišla a začla mi brečet před očima.. Zeptala jsem se jí co se stalo? a ona mi řekla,že byla blbá,že mi nevěřila.. Začla se mi v breku omlouvat a já jí jen řekla " Někteří lidi jsou svině, přestaň s tím a nenech se už od nikoho oblbnout " ... Od tý doby jsme dobrý kámošky, sice už jen přes internet ( odstěhovala se ze Suchdola do Prahy ) a nějak se nestýkáme.. Doufám že i tak jsem jí nějak pomohla.. Tenhle příklad jsem zařadila do skupiny "přetvářky"
Taky vám někdy přijde že vás někdo nenávidí? nesnáší,apod.. nevím v jakým tvaru to napsat..
Máte své přátele rádi,myslíte si jak moc veký kamarádi jste..Až po nějaké době zjistíte,že vlastně váš blízký přítel to tak necítí.. Začne vás před všemi schazovat,pomlouvat,posmívat se apod.. tzv. Špinit vaší osobnost... Zažila jsem to..Nevím jestli si na to vzpomínáte,ale myslím si že jsem vám psala,jak jsem se snažila mojí kámošce K. pomoct..No dobře,pro připomenutí vám to,co jsem tu asi před 4 měsíci napsala,zkopíruju pro ty,co o tom neví..
" Skončila jsem s mýma kámoškama-nééé samozdřejmě se všema.Ale uvědomila jsem si,že Valina a Kájina? to není nic pro mě.Když jsem dneska Kájině řekla jak moc mi vadí že kouří řekla mi,ať se do jejího života neseru.Fajn.dělej si co chceš,já to dělala pro tvý zdravý a pro to,aby si kvůli tomu neztratila kámošky! jak sis asi všimla,jednu už si ztratila,a to sem já! Jo..to platí i na tebe Valino,protože ses se mnou bezdůvodně přestala bavit! ale víte co,já se obejdu i bez vás,já vás k životu ani trošku nepotřebuju.;) "
... :D V tej době jsem byla dost našvaná.. Vlastně jsem ani nechápala proč to dělaj,proč mě schazujou? ... Bezdůvodně.. Už je to za náma a já se s nima opět bavím,né jako nejlepší kámošky,ale ahoj atd. si řekneme..:) dokonce spolu někdy i stanujem,společně s dalšíma lidma,ale už to nebude jako dřív a já ani nechci.;)

Závist...Ta u mě hraje nejhlavnější roli.. Byla,jsem a budu tak děsně moc žárliví..Je to hrozná vlastnost,ale když si to tak vezmu,někdy jsem ráda,že jí mám..A proč? níže ...........
" Já,Michal a Verča jsme šli jednou ven.. Pokaždý jsme šli na naše oblíbený místo - seník.. Protože to byl den po kalbě,byla jsem děsně unavená a bolela mě hlava..Lehla jsem si, trochu se prospala..Vlastně jsem ani tak moc nespala,jenom jsem tak nějak odpočívala..Slyšela jsem že Verča a Michal jsou sami..Děsně jsem se naštvala,a šla pryč.. Nervama sem do všeho kopala ale nechápala jsem proč.. Potom mě hledali.. Byla jsem na třešních,Verča za mnou přiběhla,a nechápala proč jsem naštvaná..Vysvětlila jsem jí to a začala se mi omlouvat..Štvalo mě to ale protože je to moje dobrá kámoška odpustila jsem jí.. Pak přišel Michal,půl hodiny ze mě doloval co se stalo,proč sem naštvaná..Po půl hodině jsem tu to řekla,a on mi řekl jediný "Jedinýho koho chci jsi ty,nikoho jinýho,já bych tě nepodvedl".. A bylo to,políbili jsme se, obejmuli,a já poznala svojí pravou lásku..<3 jsme spolu měsíc a 5 dní a jsme spolu při každý příležitosti.. šest hodin denně,jsou s nim nejlepší.. Není to jako s T. , Michalovi to vydrží,jenže T. to vydrželo jen 14 dní,pak mě jednodužše "zahodil" a bylo to..
Díky závisti jsem poznala svojí pravou lásku,za kterou jsem maximálně šťastná...<3 snad fotka bude stačit..:)
Vaše Miška.:)