Říjen 2011

2. narozky!

23. října 2011 v 12:59 | Miška |  Úvahy
hello my lovely babes!
opravdu se omlouvám za to,že jsem sem vůbec nepřidávala žádné články. ale bohužel mi chybí "inšpirácíja". nevím co bych sem měla psát. teď jsem si ale uvědomila to,že 9.10. můj blog slavil narozeniny. je to rok co mám tenhle blog. :) ani nemůžu uvěřit tomu,že už to tak rychle uběhlo.
a nějaké news? moc jich není, jediný co vím je to,že matika v osmičce je tuze těžká.taky mám třeba týden od poslouchání hádek našich rodičů trošku klid protože táta jezdí do itálie. a nějaké news ze života? no moc jich není. vlastně je. ale nevím jak to napsat. :)
  • s mým klukem jsem už tři měsíce a 22 dní. nemůžu uvěřit tomu že to uteklo tak rychle. :) a přitom ty tři měsíce s nim jsou tak krásný. stejně jako každý den. zažili jsme spolu už tolik věcí,že to nejde ani vypsat. máme spolu tolik neskutečných plánů - dvě děti,krásnej dům,svatba,pes husky. :D je toho neskutečně moc. a já se těším až se tyhle sny jednou stanou skutečností.
  • poslední dobou začínám neskutečným způsobem omezovat zumbu. no dobře,byla jsem na ní ve čtvrtek ale to bylo po měsíci. nevím proč jí omezuju,jestli to je tim že mám kluka a vždycky se od něj nechci odtrhnout? to je jeden důvod. druhý ale je že mě zumba přestává bavit. dobře,písničky,choreografie. to všechno je úžasný. jenže mi zumba nedá tolik do těla jako je například jumping. jumping je úžasný sport. ten už není spíše na zábavu. je spíše na zpevnění svalů. a to já chci a potřebuju.:) i tak tam ale nechodím za hubnutím ale a zábavou.:)
  • přestávám se nějak bavit s kámoškama ze třídy a bavím se spíše s deváťačkama/ou. nejvíce asi s mílou. je to pohodová holka,vtipná,milá,ale nehorázně moc řeší kluky. neslyšíte od ní nic jiného než "tenhle kluk a támhleten". ještě štěstí že mi to už nevadí. je nehorázně moc v pohodě. můžu jí říct cokoliv aniž by to řekl někomu jinýmu. :) není jako ta kráva M. co všechno řekla druhejm. ani nevíte jak moc jí nesnášim.:*
  • Because? What the fuck!!!! bye. ;P