I want be redactor..<3

18. března 2012 v 21:35 | Girl in the purple scarf |  Úvahy
2 a půl roku znám ten pocit, si jednou za čas sednout k Pc a rozepsat se o něčem, co mám na srdci na můj blog.. Znám ten pocit rozkliknout ikonku "Nový článek" a vypsat své pocity co mě tíží uvnitř mého srdce..Když píšu, jsem úplně v jiném světě.. Nevnímám nic jiného než jenom ťukání na tlačítka mého notebooku.. Víte.. když si to tak vezmu, není den, kdy bych nepřemýšlela o mé budoucnosti..
Už jako malá jsem brala do rukou tužku a kreslila si.. Vím že to nemá se psaním nic společného, ale čím jiným než tužkou na papír píšete..? Pamatuju si, že moje první písmeno, o které jsem se zajímala bylo "K". Proč o tom mluvím? Moje část dětství byla také spojená se psaním, nebo s češtinou, nebo prostě s něčím, co se tohoto týče...
V jedenácti letech jsem si chtěla najít novou zálibu.. Koukala jsem často na nějaké blogy o mých oblíbených celebritách, například o Avril apod.. Jednou mi do hlavy naskočila otázka "kde lidi dělají takové stránky" ? Když jsem sjela na blogu níže, viděla jsem ikonku blog.. Asi mi bylo jasné, že to bude spojeno s tím, že je tato stránka na něčem takovém utvořena.. Neváhala jsem a založila si blog také.. Můj asi úplně první blog byl http://misik1998.blog.cz/profil ..... Nebavil mě.. Neměla jsem o čem psát.. Asi jsem nebyla ještě v takovým vývoji, abych měla nějaké pocity o kterých bych vám psala.. Napříš k tomu, že jsem se o češtinu zajímala, mě toto netáhlo dále než když jsem začala.. A tak jsem s tím přestala.. Dále jsem koukala na blogy, a zase mě napadlo si založit nový.. Tentokrát to byl blog o Ashey Tisdale.. :D Měla jsem jí ráda kvůli tomu muzikálu high school musical.. Přidala jsem na blog pár obrázku ale vzdala jsem se ho.. A o pár týdnu, či měsíců teď nevím, jsem si založila tenhle, na kterým si už pěknou dobu stojím.. Jsem na něm, jak to říci .. Asi závislá.. Našla jsem si můj nový, opravdový koníček kterého se držím už více jak dva a půl (chlapa) roku.:D Dokonce se postavil do žebříčku mých vysněných povoláních, a po nějaké té době, kdy můj blog navštěvovalo více a více lidí, obsadil první místo.. I když vím, že nejsem ve psaní naprostá jednička, a najdou se i lepší, věřím si..
Asi před půl rokem jsem brouzdala po internetu, a hledala střední školy které se na tento "obor" zaměřují... Neúspěšně.. Žádná škola týkající se tohoto oboru v jihočeském kraji se nenašla.. A tak jsem hledala před pár týdny, a tentokrát úspěšně.. Našla jsem jednu v Českých Budějovicích.. Je to obchodní škola, ve které je obor žurnalistiky..:) vím, že v osmé třídě je na to brzo, ale pro mě výrazně ne.. Zajímám se o to, a ráda plánuju.. A navíc.. Kdo by si nechtěl splnit svůj sen? Je přece nějaká cesta, přes kterou se k tomu musíte dokopat.. A já už jí našla.:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co bych měla na blogu změnit?

Design 0% (0)
Články na zajímavější 66.7% (4)
Přehlednost blogu 16.7% (1)
Rubriky 16.7% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama