Oslepena sny.

21. května 2012 v 21:10 | Girl in the purple scarf |  Úvahy
Sen.. Otevřená brána do světa, kde štěstí nezná hranice. Otevřená cesta do šťastného, bezstarostného života plného lásky a podpory. Smutek a hněv je v této zemi plné bohatých a radostných překvapení neznámý.
V naších srdcích, myšlenkách a ostaních věcech se najde místo na pár snů. Pro někoho je snění o budoucnosti, lásce a kariéře životu zbytečné. Ovšem pro někoho sny a myšlenky kolem nich život zpěstřují a dávají mu tu pravou a radostnou barvu. Tak schválně. Kolik snů ve vašich myšlenkách už vystouplo na vrchol a nesou se s vámi už nějakou tu dobu? Kolik snů vás neopustilo minimálně ten měsíc, rok? Tyto sny, které se vás drží na dlouhou dobu jsou pouze známkou toho, že vaše budoucnost bude jimi obohacována.
Jako malá jsem nebyla jako SKORO ostatní holky. Neměla jsem sen být princeznou a nechat se políbit od prince na bílém koni, bydlet v zámku plném zlata a přepychových věcí. Můj sen byl naprosto obrácený. Svůj stát, jakožto Českou republiku jsem měla ohromně ráda. Neznala jsem jako malá žádnou anglickou píseň a v jednom kuse jsem si zpívala v našem autě skupinu "Kabáti" a "S.O.S". Věděla jsem, že náš stát má moc a je mnohem více láskyplnější, než-li ostatní státy. Chtěla jsem být policistkou a chránit svojí zemi. Chtěla jsem pomáhat těm, kteří měli problém s vypátráním jakéhokoliv problému, ale také těm, kteří se svůj problém a prohřešek báli říct a zaplatit za něj vězením. Bohužel jsem nevěděla, že můj sen mě opustí právě ve chvíli, kdy jsem se stala jako ostatní a přála jsem si být tou nemohoucí modelkou.
Od sedmi let jsem byla stále v tom tzv. "Rytmu tance" a přála jsem svůj život obohatit trochou hudby a tance. Mé přání bylo splněno a já se stala jednou z žákyň ve školním Aerobiku. Byla jsem z jednou oblíbených a vystupovala jsem na různých kulturních plesích apod. Po chvíli vstoupil do mého života nový živel jménem Zumba, který mě rázem obrátil naruby a já se nebála vykřičet světu "Zumbá éééé ááá!!!".. Byla jsem jednou z těch uřvaných co se nebály dokázat, že si to užívají. Tanec byl pro mě jedinečným a já stále nosila v uších sluchátka s tanečními písničkami.. Postupem času tato záliba vyhasla a já stále nenašla cestu k jakékoliv možnosti se k tanci vrátit. Je lehké si říct "Vždyť není tak těžké na Zumbu prostě přijít".. Není... A ani nevíte, jak moc. Pokud znáte ten pocit, kdy přijdete po dlouhé nemoci do školy a všichni na vás tupě zírají určitě víte, jaké by to bylo kdyby jste po více než roce přišli a řekli "Tak se k vám vracím".. Nemluvme o tom, že bych byla s choreografií nesmírně pozadu.
Co se ovšem současného stavu týče, mé sny se plně obohatily zejména tématem rodina, práce, bydlení a krásné plány. S M. plánujeme vše postupně. Asi děláme chybu tím, že to nenecháváme na poslední chvíli, ale jsme spolu šťastní a tu radost z toho všeho si chceme udělat už teď.
Nebuďte zklamaní z toho, že se pár snů nevydaří, ale svět hold nemá tolik štěstí na rozdávání. :)
Vaše
Překvapení pro naší instruktorku nejen zumby, ale i jumpingu, který jsem si zkusila také a musím říct, že je lepší než zumba.:) Sice náročnější, ale je..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 espongee espongee | Web | 28. května 2012 v 20:22 | Reagovat

já jsem chodila na zumbu lae už na ni nemám čas :-?

2 Miška Miška | Web | 28. května 2012 v 20:30 | Reagovat

[1]: Tak na tom se můžeme shodnout.;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama