Červenec 2012

MY wishlist

30. července 2012 v 7:00 | Miška |  My styl
Ahoj. Ano, pokud můj blog dlouhou dobu sledujete, asi jistě zjistíte, že toto je novinka! Aneb, wishlist je na světě. Dlouhou dobu jsem přemýšlela nad tím, co bych vám mohla v podobě článku na blog zveřejnit a právě tento skvělý nápad je tím pravým. :) Pokud nevíte co to wishlist je - Seznam věcí, které si momentálně tak nějak přeji, upozorňuji, seznam věcí, které se dají realizovat! Vilu a Alfu Romeo si nechám na jindy.:) Tak, jdeme na to. P.S. - nejsem náročný člověk, a proto na tomhle wishlistu dělám už asi týden, pořád jsem nemoha nabrat věci, které si vlastně přeji.

1. Kapsle Dolche Gusto - Capuccino
K Vánocům celá naše rodina dostala kávovar Dolche Gusto, který jsem si tenkrát už nějaký ten pátek přála. Nevěděla jsem, že si ho nevychutnám na tolik, jak jsem předpokládala. A vysvětlení? Jelikož se nedostaneme do Budějovic, kde se kapsle za slušnou cenu prodávaj je máme možná tak jednou za 3 měsíce...
2. Tablet Wooky
Díky tomu, že můj přítel dostává od jednoho knížního klubu letáky, jsem se o tomhle bezvadným vynálezu dozvěděla! A co že to vlastně je? Wooky je stvořený pro čtení Wooky eknih a ečasopisů. Myslím si, že už snad nic lepšího vynaleznout nejde. Je mnohem lepší si vzít tento tablet, ve kterém je spousty knih, než sebou na cesty tahat bichle. Pořád to ale nebude mít to kouzlo pravé knihy.:)
3. Zááávěsy
3 roky zrekonstruovaný panelák a já stále nemám v pokoje závěsy!! A proč? Jelikož nikdo není schopný mi nad okna nandat garnýže, pokud bych to uměla, mám je tam dávno pověšené. Jelikož je můj pokoj fialový, jiné závěsy než fialové se do něj rozhodně nehodí.:)

4. Manželská postel
Ano, manželskou postel mají spíše dospělí, ale i mládež... Proč jí nemám?!! Já, která se pořád roztahuju a dokážu člověka z postele doslova vykopat. Vždyť ke mě by se tak náramně hodila.:)
5. Dlouhé vlasy
O ty usiluji už nějaký ten pátek a docela se mi to vede. Na to, že jsem měla vlasy pouze po bradu a teď je mám pod ramenama mi rostou dost rychle. Díky bohu. Doufejme, že z nich budu schopná udělat takový drdol, jaký vidíte na obrázku. Snad nebudou hodně vyčnívat ty mé odstáté uši.:)
6. Taška na notebook
Ano přesně tahle - bez té růžové! Bílá je pro mě obrovský risk, ale co bych pro mojí spokojenost neudělala? Notebook tahám skoro pořád na chalupu v krabici, ve které jsem jej dostala. Budeme doufat, že se mi v ní noťas nerozfláká. :)
7. Knihy Emily Strange
Už nevím, co bych četla, My děti ze stanice ZOO 3x přečtené, Chvíle před koncem přečtená a lepší knihy bohužel nemám. Chce to menší změnu a tou je Emily Strange. Když mám od ní penál, proč nemít i knihy? :)
8. Plovoucí svíčky
Zbožňuju svíčky, mám jich nedostatek, ale v místnosti, která je jimi osvícená se cítím nejlíp. Má je ségra a jsou přímo dokonalé! Hlavně o Vánocích, strašně to přiblíží tu atmosféru klidných Vánoc.:) A sakra, je půlka prázdnin a já básnim o Vánocích.. To musí zkončit!!

10. HTC Wildfire S
Ano, ano. Slyšte neslyšte, chci úúplnou změnu. Sice pouze se značkou, ale chci. Nokia mě s prominutím sere a tenhle miláček s androidem mě okouzlil na první pohled. Snad se mi sen splní. Kdyžtak udělám smutné oči. :)

11. Blog o něco výš!
Co jiného, než proslavit svůj blog by si blogerka mohla přát? O tomhle sním už tři roky, tak snad se mi tento sen jednou splní. Usiluji o to všemi možnými způsoby, tak snad se mi tím někdo nějak odvděčí.:)

Vaše Miška.:)

Feminismus? Jste jednou z nich a nebo velikým odpůrcem?

29. července 2012 v 20:13 | Miška |  Úvahy
Nejsem typ člověka, který by psal články okopírované např. z wikipedie, nebo z ostatních známých kamarádů, kteří vám mohou jakkoliv pomoci. Ráda napíši spíše můj názor. Možná někoho zajímat nebude, ale myslím si, že pokud vás až tak moc nenudím, rozhodně si ho rádi přečtete.
Ze začátku bych vám nejdříve slovo feminismus trochu rozvedla, co to vlastně je, apod... Na toto slovo jsem narazila čirou náhodou, když přítel o něm mluvil. Feminismus = ženy nenávidějí může, jsou jim všelijak protovní, nedokážou je vystát v jejich blýzkosti (přítomnosti) a dokážou o nich napsat nejvíce hnusných slov co snad dokážou. Tyto ženy většinou bývají homosexuální a tudíž není divu, že chlapovi nedokážou dát ani pusu. Dost nepříjemné "hlody" házené na muže si můžete přečíst na jejich feministickém webu - www.feministky.com ...
Jelikož jsem velikým zastáncem mužů, dokonce i víc než žen a to já sama žena jsem, tyto feministky vystát nemůžu. Přečetla jsem si pár článků na jejich webu a po chvilce jsem měla 1000000 chutí vyhodit PC z okna. Nejenom, že pány muže dokázaly tolika nepříjemnými a dost vulgárními slovy pošpinit, ale také házely nadávky na zvířata. Pokud sledujete televizní noviny, asi jistě víte že před 2 dny se v ZOO oběsil gorilý samec. Když jsem byla na jejich webu, všimla jsem si odkazu "Facebook"... Jsem odpůrcem facebooku, ale nedalo mi to a tak jsem se na jejich facebook podívala (Nevím jak vám ale mě jdou otevírat profily i bez přihlášení nebo všelijaké registrace) a hle se zobrazil profil dokonce i s "velitelky" webu feministek jménem! V informacích měla napsáno, že pracovala ve společnosti Sdružení Feministek ČR... Proč jsem ale mluvila o gorilým samečkovi? Jelikož tuto nepříjemnou událost hodila v podobě odkazu okopírovaného z novinky.cz na svůj profil a jako popisek k němu napsala "No jo. Byl to samec a od samců se nic kloudného čekat nedá. O hlupáka méně."
No není vám to odporné? Nejen, že nepříjemně shazuje muže, ale také používá dost hnusný (pokud se tomu dá říct) "černý humor" na zvířata... Do hnoje s nima!
A jaký na to máte názor vy?

Kohopak to zajímá?

25. července 2012 v 7:00 | Miška |  My diary
Ahoj, mý zlatí, milí čtenáři.:)
Radost z krásného počasí ustálila, když jsem slyšela bouchat kapky deště v nočních hodinách o parapet. To se ale dějou věci.. Pořád ovšem musím uznat, že minulé prázdniny (minulé léto) byly s počasím mnohem horší než ty dnešní. Doufejme, že krásné počasí zůstane po celou dobu nastávajících dnů, a déšť? Ten ať se spustí třeba za tři měsíce na podzim...:))
Včera jsem po týdnu s mamkou navštívila ségru, abych prozkoumala, o kolik čísel se její bříško s capinkou zvětšilo.:) Samozřejmě jsem tam nejela jen kvůli tomu, také jsem se s ní potřebovala domluvit, kdy pojede opět k mý tetě se otříhat. Pojedu s ní, protože s hřívou (odrostlou hřívou), která má už pouhých pár nevinných proužků melíru, chodit dále po Velenicích nehodlám... I když je tedy pravda, že v tomhle městě je mi naprosto jedno, jak vypadám... Musím podotknout, že ostříhat se chodím jednou za půl roku a to se vystavuji veřejnosti denno denně. Moje babička chodí ke kadeřnici jednou za čtrnáct dní a to se vystavuje veřejnosti pouze na balkoně.. Já to nechápu..
Dneska navštívím po hooodně, hooodně dlouhý době mojí druhou babičku a tetu..:) Teta si prý bude nechávat prodlužovat vlasy. Upozorňuji, že momentálně je má na mikádo a má je tak už dlouhá léta, tudíž si jí nedokážu představit s vlasy až k zadku. Jsem na to zvědavá...:)
Doufám, že jste s mými novými videi spokojení, i když nejsou zrovna nejkvalitnější a slibuji, že video s přípravky na vlasy nebylo posledním videem, které jsem kdy natočila..:)
Vaše Miška.
Je zajímavé, jak falešná, přikreslená piha tužkou na oči dokáže změnit vaší tvář.:)) Kdo ji najde? :)

Video - mé přípravky na vlasy

24. července 2012 v 12:32 | Miška |  My styl
Je tu nové video, které jsem natáčela hned po natáčení videa "Co je v mé kabelce", a proto se nedivte toho bordelu tam někde v zadu..:D Doufám, že se vám video bude líbit.:)
Vaše Miška.:)

Co je v mé kabelce?

22. července 2012 v 13:13 | Miška |  My styl
Ahooj.:) Dneska přicházím opět s dalším, novým videem, ve kterém tentokrát zjistíte, co se nachází v mé kabelce. Také se u některých věcí dozvíte za kolik jsem je koupila a nebude ani chybět ta ne moc velká kvalita videa, s ne moc hlasitým hlasem. Takže zvyšte si svá volume a můžete se na to kouknout.:)
Vaše Miška.

1. videoodpověď

21. července 2012 v 19:46 | Miška |  My styl
Přidávám slíbenou, z minulého článku zmíněnou videoodpověď.:) Ještě jednou se omlouvám za kvalitu hlasu, ale bohužel můj foťák není stanovený na nahrávání videí, tudíž nemůžeme čekat žádné profi videjko.:) Dobře se bavte.:)
Vaše Miška

Debilní počasí...

21. července 2012 v 19:34 | Miška |  My diary
Moji drazí, milí čtenáři.
Omlouvám se za neohlašování toho, jestli žiju, a nebo ne, ale snad si to dokážete odvodit z toho, že aktivně přidávám všemožné články a tudíž opravdu žiju.:) Asi předevčírem server krásná.cz zveřejnil můj článek plných rad, které se týkaly zánětu močového měchýře. Tento článek jsem zvěřejňovala i tady na blogu, a tak jste si jej mohli přečíst.
Na to, že jsou prázdniny a léto, se počasí moc nedaří. Plány, které jsme na tento víkend s přítelem měly se bohužel zrušily, a tak nic moc není co dělat. Dneska jsme jen tak z nudy zašli do lesy a našli spousty hub, takže se zítra můžu těšit na mamky smaženici.:) Jinak nějak přežíváme to hnusný, studený počasí a doufáme, že se vše zlepší. (Prý hlásili, že na záčátku srpna se má oteplit, tak uvidíme)..
Jinak jsem byla u doktorky, která mi zjistila, že opravdu zánět močáku mám a dokonce mi dala papírek a zkumavku s pár radami, jak do ní čůrat.:D Docela jsem se u toho nasmála, dostala jsem antibiotika a teď se léčím.:) Nebejt antibiotik, tak se nad nepříjemným řezáním trápím ještě teď. Předevčírem jsem od přítele dostala pro radost krásnou růži, tak se můžu konečně radovat z toho, že jsem od něj dostala dárek, o kterým jsem nevěděla. :D Včera jsem si užila den s Mafush, Miou, Luckou, Petrem a mým Hnátiskem. Společně jsme si po dlouhý (možná že i poprvý) době vyšli na procházku, kravli a zjistili, že až tak špatný nápad jít ven jako skupinka to nebyl. Domluvili jsme se na Vodácký flám, který se bude konat 4.8., že všichni se tam povinně sejdeme, tak snad mi to mamka všechno dovolí.:) A doufám, že tam bude hrát (stejně jako na Benátský noci) Second Service Band..:) Dneska jsem natočila video, které se týká obsahu mé kabelky, ukážu vám, co rozhodně v mé kabelce nesmí chybět a také se dozvíte, co a jak funguje! :D No nezní to báječně? :D Také se ještě dneska můžete těšit na mojí 1. videoodpověď. Zrovna jí nahrávám na youtube a jsem v polovině.:) Takže si počkejte půl hodinky a videoodpověď bude na světě! :)
Vaše Miška.

Top 10 songů, které pro mě stále žijou.

20. července 2012 v 20:19 | Miška |  My styl
Ahoj. Určitě znáte takové ty články, které se týkají písniček hodících se k létu. Těmi jsou např. Žijeme len raz, Ma Cherie apod.. Já takový styl moc neposlouchám, a proto vám chci ukázat, které písně stojí rozhodně za poslechnutí (upozorňuji, nemusí se hodit zrovna k létu)..;) - upozorňuji, není to žebříček od nejlepšího po nejhorší.:) Předem se omlouvám, že pokud jsou videa s písničkama přeházená, moje chyba to není!! :(
1. Gun's 'N' Roses - Sweet Child O' Mine

2. Gun's 'N' Roses - November Rain
Tato píseň nestojí jen zaposlechnutí, ale také videoklip k ní natočení stojí za shlédnutí.:)

3. Charlie Straight - School Beauty Queen

4. Lucie - Amerika
Krásná česká písnička, kterou mi připoměl jeden pár, který jí zpíval na jedné pouti a já si na ní dala s mým přítelem ploužák.:)

5. Marilyn Mansons - The Nobodies
Marilyna v oblibě nemám, ale tahle písnička mě strašně upoutala a nemůžu se od ní odtrhnout.:)

6. Semisonic - Closing Time
Písnička z komedie "Kamarád taky rád".. Kdo viděl, zná..:)

7. Iron Maiden - Fear Of The Dark
Začínající melodie vám tuto píseň určitě připomene, neznám člověka kdo by tuhle výbornou písničku neznal.. :)

8. System Of A Down (SOAD) - Toxicity

9. Sum 41 - Sick of Everyone
Jedna z nejoblíbenějších kapel.
10. Flux Pavilion - I Can't Stop
Znám jí díky videu Kony 2012.

Prostě od každého soudku něco jiného.:) Snad se vám líbí můj "Playlist" a oživili jste si své paměti těmito krásnými, vetšinou staršími klasikami.:)
Vaše Miška

Otázky do videoodpovědi...

16. července 2012 v 22:21 | Miška |  My styl
Nazdárek. Pokud vás zajímá něco ohledně mě, mých zálib, apod. můžete psát dolů do komentářů různé otázky, na které vám odpovím ve videoodpovědi.:)

Moje království podruhé

16. července 2012 v 12:07 | Girl in the purple scarf |  My styl
Ahoj, nevím jestli si pamatujete na tehdejší článek - Moje království <3.. Pokud ano, asi jistě budete můj pokoj jakžtakž znát. Moje kámoška mi pro inspiraci k novému článku poradila, abych si vyfotila dnešní podobu mého pokoje a porovnala jí s podobou tehdejšího pokoje. Posuďte sami, jestli mé království prošlo nějakými změnami.:)

Zprva bych asi začla celkovým vzhledem pokoje. Ano, moc toho není vidět, ale na dalších fotkách můj pokoj poznáte o něco více..:) Moc se toho nezměnilo, pouze koberec a moje skříň, která už není polepená plakáty Seleny Gomez.
Nevím, zda-li toužíte vidět krásu mé postele, ve které trávím nejvíce času, ale věřte nebo ne, za zkouknutí to rozhodně stojí.:D Změna? Kromě povlečení, plyšáků a polštářů žádná.:D
Další je na řadě můj psací a všedělací koutek.:D Zde trávím nejvíce času, hlavně nad psaním článků pro vás.:) Změna? Počítač, celkově stůl je jinak postavený a místo debilně pomalého netu od O2 klasická wifi + větší bordel.. :)


Dost velikým rozdílem je moje nástěnka, která je pořád na jednom a tom samém místě.:) Změna? Více obrázků, fotografií, šperků, medailí..

Mojí druhou postelí je bývalá postel mé ségry, kde netrávím skoro žádný čas. Změna? Povlak, místo bílého nemocničního prostěradla, klasická fialová deka.:D

Další je na řadě můj výhled z okna na Velenice, který je pořád stejný. Změna? Nová orchidej a celkově jiný názor na Velenice.:)
Ráda bych vám ukázala to, co mi visí na zdi, nebo je na ní přilepené. :DDD (nebojte, není to chleba s máslem).:D Tapeta od mé sestřičky, plakát Avril od mého přítele, plakát NY od mamky, obraz NY od taťky a mamky.:)

Chcete vidět jak jsem se změnila a zároveň jak jsem po ránu rozdrbaná? Změna? Rozhodně jsem více vypatlaná.:)
Vaše Miška.:)