Prázdninový relax...

20. srpna 2012 v 11:09 | Miška
Předem chci říct, že tento článek jsem psala v době, kdy jsem byla na chalupě. Teď už jsem zpátky ve Velenicích a jsem znechucená tou neklidnou domácností mých sousedů...
Přičinnou pozastavení blogu byl odjezd na chalupu. Jelikož momentálně mám konečně přístup na počítač, nebo tedy spíše čas na počítač, bych se s vámi ráda podělila o pár zážitků, které tady na chalupě blízko Třeboně zažiju. I když jsem tady pouhý den moc dobře vím co vše mě čeká. Nebojte se, nepodělím se s vámi pouze o zážitky, které se budou dít mimo chalupu, ale i o zážitky, které tady já zažívám.
Na chalupu jezdím už přes více jak 5 let. Sice jsem tady nestrávila tolik času, kolik jsem si přála, ale i tak jsem si těch dost chvilek za takovou dobu moc užila. Hlavně díky mým kámoškám, které jsem zde hned co jsem na chalupu poprvé přijela poznala. Sice se mě neujaly s přátelským úsměvem, ale postupem času jsme si na sebe zvykly a začaly si říkat nejlepší kamarádky. Klárka a Klauda, tedy dvojčata bydlí v Praze, a proto se setkáváme pouze na chalupě. Po roční pauze, kdy jsem na chalupu nejezdila si už tak moc blízké nejsme. Nemáme k sobě takový přátelský vztah, jaký jsme před pár lety měly. Jako malé jsme pořádaly diskotéky na trampolíně, na které jsme ukazovaly naše vymyšlené sestavy. Zažily jsme toho jako menší strašně moc, ale o tom vám teď povídat nechci. Pokud se chcete dozvědět více, zabruste do archivu blogu a přečtěte si to v mých puberťáckých a amaterských článkách.:)
Příští týden se prý údajně plánuje odjezd na Slovensko. Popravdě... Radši bych trávila dny na chatě a vyrazila si na výlet na Lipno, který se plánuje prý údajně ve středu. Kam přesně vám neřeknu, na to se můžete těšit až po příjezdu z onoho Lipna, chci vám totiž opět napsat článek do rubriky "Tipy a rady" - (Kam na výlet)...
Chata byla strašně mockrát vykradená, a tudíž není divu, že když na ní přijedeme, vypadá to tam jako po bitvě. Ani nevím proč se to děje, ale všechny krasné dekorace, co nám stály před chalupou jsou zničené, pergola, která dala rodičům dost práce je zničená... Snažíme se dát chalupu do kupy, jelikož se na ní dá nejvíce relaxovat a chceme si ty dny na ní zpříjemnit tím, že se budeme dívat na hezky posečenou trávu, nově vysázené kytky apod. Tím nechci říct, že na chatě pořád jenom makáme, ale když si to tak člověk vezme, může na ní dělat tolik věcí, kolik ve Velenicích ne. V klidu si může pročíst knížku, kterou má už měsíce odloženou v bytě na nočním stolku, může si jako já nalinkovat okraje do sešitů, protože to po nás účitelé pořád požadujou, nebo si jen tak opakovat příklady z matiky pokud nechce vejít do třídy s vymazaným mozkem. Chata je prostě odpočinkový ráj a nestačíte ani rukou mávnout, jak rychle ten čas na ní uběhne.
Lipno.:)
Chata.
Vaše Miška..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama