Listopad 2012

Nejlepší způsoby, jak zabalit dárky.

30. listopadu 2012 v 7:00 | Miška |  Tipy & rady, recenze
Způsobů na balení dárků je spousty. Pokud jste kreativní a chcete svojí kreativnost dokázat svým nejbližším na Štědrý den pod stromečkem, pak byste možná měli vědět, že balící papír a izolepa není jediný způsob, jak si s balením dárků, které potěší vaše blízké pohrát. Jestli vás balení dárků nebaví, není jednodužší způsob balení dárků, než přinést váš dárek do obchodu, který se této činnosti věnuje. Ovšem za toto si mnohem více připlatíte.
Pokud i tak nechcete shánět více materiálů, než jen balící papír, je lepší dárek zabalený právě ním nějak ozdobit. Můžete si koupit klasickou stuhu, kterou obvážete kolem dárečku a na konci zavazování uděláte klasickou mašličku. Také můžete samotnou mašličku koupit téměř v každém papírnictví.
Pro větší "aranžéry" je tu jeden z velmi krásně vypadajících a přírodních postupů balení. Pokud chcete např. své mamce darovat prstýnek a nechcete kupovat dárkové krabičky, můžete jí potěšit tím, že jí dáte prstýnek do skořápky od vlašských ořechů. Jistě vaše babičky na Vánoční cukroví použijí právě vlašské ořechy, a tak se jim od nich možná ještě budou někde skořápky potulovat.
Pokud se bude jednat o mnohem větší dárek, než je malý prstýnek bude lepší použít vetší krabici. Pokud nechcete krabici pouze oblepit balícím papírem, můžete k ní přidělat provázky, na jejíchž koncích budou fotografie, které s blízkými můžete mít někde ve fotoalbu zaarchivované nebo jakýkoliv jiný obrázek, který vám bude připomínat vaše společné chvíle.
Jedním z dárků, které nejen vaše kamarády potěší je např. hrníček. I ten se dá zabalit velmi efektivními způsoby. Vezměte si balící papír a až budete mít hrníček obalený v papíru, zahněte papír do vnitřku hrníčku. Poté vezměte další kus balícího papíru a vytvořte z něj velikou mašli nebo napodobte rozkvétající květinu, kterou potom můžete nalepit do vnitřku hrníčku.
Způsobů je mnohem více, ale to už záleží pouze na vaší fantazii, jak si s balení dárků vyhrajete.


Recenze knihy - Chvíle před koncem

28. listopadu 2012 v 7:00 | Miška |  Tipy & rady, recenze
Jestli jste si pozorně všimli, poslední dobou se řeší téma, kterým je mnohými předpovídaný konec světa. O tomto smutném tématu bude také kniha, ke které bych vám ráda napsala pár slov a vychválila si jí, jelikož já jsem s ní byla nad míru spokojená.
Knihu jsem zakoupila přes knižní klub, který k nám na školu zaslal letáček. Ke koupi této knihy mě přinutil hlavně můj první dojem, který na mě kniha udělala. Pokud nejste fanoušky fantasy příběhů a dějů s nadpřirozenými schopnostmi, pak je tato kniha pro vás tou správnou volbou. Není zde přesně určeno, jestli kniha patří do rukou chlapcům či dívkám, je zkrátka pro obě kategorie. A to je jedno z mnoha významných plusů, které tato kniha má. Kniha má kolem 350 stran s velmi zajímavým a napínavým příběhem, který upoutá rozhodně každého čtenáře. Obal, který tato knížka má na mě působil velmi podivuhodně. Než jsem začala číst stručný popis ke knize, který byl na konci stránky letáčku jsem si dokázala o knize udělat přibližný obrázek. A nemýlila jsem se.
Jedná se o dívku, která žije klasický studentský život. Je se svým životem spokojená, jelikož má vše, na co si vzpomene. Ať už se jedná o kamarádky, či přítele a rodinu. Jediné, co jí trápí jsou její noční můry, které se zdají být velmi reálné, ale nejsou. Dívku probouzejí časté silniční nehody, které zažije se svými kamarádkami po velké oslavě jednoho z jejích kamarádů narozenin. Nehodu bohužel ani jedna nepřežije, a tak se dívka se jménem Samantha, pokud chcete s přezdívkou Sam probudí a žije dál klasický život. Každý den má jiný děj, ovšem pořád končí se stejným závěrem a tím je smrt. Poslední den, který je vypsán na pár stránkách knihy takto smutně neskončí. Pokud se chcete dozvědět více, můžete si knihu tak jako já zakoupit, stála kolem 250-ti korun.
Úryvek:
Tentokrát, když sním, slyším zvuk. Padám tmou a slyším cinkavou, zvonivou písničku, podobnou hudbě, kterou člověk slýchává v čekárně u doktora nebo ve výtahu, a aniž bych věděla, jak to vím, je mi jasné, že to přichází až z kanceláře výchovné poradkyně na střední škole Thomase Jeffersona.

Nákupy - produkty Essence, apod.

25. listopadu 2012 v 12:38 | Miška |  My styl
Zdravím. Před asi týdnem jsem vám slibovala video, které se bude týkat opět mých kosmetických nákupů hlavně v D&Mku. Jsem zvědavá, kdy mě tohle nakupování přejde a přestanu myslet na sebe a začnu koukat na dárky pro mé blízké. Dva dárky už naštěstí mám, teď jen počkat až naskladní dárek pro mého přítele na jednom webu a já budu moc konečně obědnávat. A co vy? Už jste začali nakupovat dárky, nebo to nechávate na poslední chvíli?
Vaše Miška.:)

Věř, běž a dokážeš. Aneb další motto do mé sbírky.

18. listopadu 2012 v 9:00 | Miška |  Život obyčejné blogerky
Nikdy jsem na toto motto nevěřila, nebo tedy jsem se jím nikdy moc neřídila. Vlastně, nikdy jsem nedokázala nic tak, jak jsem si představovala. Nikdy jsem nebyla schopná nic dotáhnout do konce. A přitom jsem si to tolikrát přála. Mým asi nejčastějším případem, u kterého jsem se tímto pravidlem, či mottem neřídila bylo držení diety. Vždy jsem si řekla, že musím spíše omezit takové ty chipsy a pro všechny výbornou colu. Vždy mi toto pravidlo vydrželo týden, ale nikdy jsem jej nedotáhla do konce tak, abych se konzumování tohoto jídla zbavila.
Tentokrát jsem se rozhodla, že začnu cvičit. Vždy jsem praktikovala spíše má cvičení jako lehy sedy, apod. Ovšem nikdy mi toto nevydrželo a já byla schopná cvičit pouhý den. Nakonec jsem narazila před měsícem na jednu báječnou věc se skvělými výsledky, o které jste u mě na blogu také jistě četli. Jedná se o měsíční lekci, nebo-li 30 days shred s Jillian Michaels. Včera jsem toto měsíční cvičení docvičila a nemohu uvěřit tomu, že jsem se každý den přinutila k tomu si najít půl hodinu času, spustit si video s Jillian a cvičit velmi náročné cviky.
Je sice pravda, že moc změn jsem na své postavě nezpozorovala, kromě zpevněného břicha a podle mýho přítele líp tvarovanýho zadku, ale ten pocit, že jsem konečně něco dotáhla do konce mě naprosto hřeje uvnitř mého já. Jsem moc ráda, že jsem konečně něco dokázala, a že motto "Věř běž a dokážeš" nezahrnuji do mott, která jsou k životu zbytečná.
Věřte mi, že jsem natolik spokojená, že bych byla schopná udělat cokoliv, samozřejmě rozumného a abych mohla dát najevo to, jak jsem na sebe pyšná a na to, co mě k tomu donutilo. Donutila mě k tomu představa lepšího těla, nebo snad mě k tomu přinutilo právě onoho motto? Bůh ví...
Fotka s mojí kámoškou, která se k tomuto mottu dokonale hodí. Mám tě ráda.<3

Foto-článek č.2

12. listopadu 2012 v 17:18 | Miška |  My diary
Zdravím. Sice zase opět po celkem dlouhé době, ale aspoň s lepší náladou. I když možná s né moc velkou chutí na to, něco sem na blog psát. Nevím jak bych tento článek pojala, jestli jako foto-článek? Asi ano. Předevčírem jsem se celkem nudila, a tak jsem nafotila pár celkem trhlých fotek, které se nebojím blogovému světu vystavit. Strašně dlouho, tedy od té doby co nemám facebook jsem se nefotila s mobilem u mého obličeje a teď jsem se to po dlouhé době snažila napravit. Jinak čtvrtletní práce z matematiky dopadla hůř, než jsem očekávala, a tak jsem dostala jak jinak než trojku. Na čtvrtletí mi vyhází 2-3, tak snad si to nějakým způsobem opravím. Zítra se konečně ulejeme ze školy a pojedeme se podívat na střední školu do Třeboně. Bude to celkem nezajímavé, ale pro ty, kdo tam chtějí to bude milá návštěva. Také jsem dnes byla opět nakupovat kosmetiku, nějak jsem jí podlehla. Spíše jsem šla do D&M koupit mé spolužačce dárek k Vánocům. Ptáte se proč? Důvod naleznete ve videu, které natočím ještě snad během tohoto týdne. Také se snažím sehnat bundu, ve které mi bude pořádné teplo. Ségra říkala, ať si zajdu do Takka pro bundy, které tam stojí do 20€ (500 Kč), ale proč jsem je tam nikde nesehnala já? Asi mám smůlu.
No a konečně se přesuneme na ony slavné fotky. Přeji příjemnou zábavičku.:)
Mám ráda můj a mého přítele oblíbený ksicht nazvaný Me čuchta.

Také ráda vyplazuji jazyk a ukazuji světu, jak se umím smát.

Také se snažím naučit se ten známej americkej bun, ale jelikož mi nejde jsem se rozhodla si na vlasech dělat můj bun po česku. Nemám mastné vlasy, jsem právě po koupeli, siré.


A i když mi to nejde, snažím se dělat roztomilou.
Vaše Miška

School, škola, school, škola, school...

8. listopadu 2012 v 7:00 | Miška |  My diary
V poslední době nemám čas si ani ostříhat nehty na rukou, natož abych měla čas na psaní článků. Je mi strašně moc líto, jak moc blog v poslední době zanedbávám, ale opravdu. Nemám čas, nemám čas skoro vůbec na nic, ani na mého přítele. Mám čas jen na školu, která mi mé volné chvilky znepříjemnňuje učením se na předměty a děláním úkolů, které poslední dobou vůbec nechápu. V pátek píšeme čtvrtletku z matematiky a já mám sevřený žaludek už i teď. Hodiny se matiku učím a opakuji si vše, co jsem doposud nepochopila a snažím se to nějakým způsobem do mého mozečku zaarchivovat. Jsem ráda, že si udělám aspoň čas na mé milované prostřeno, ale stejně po něm naklusám na počítač a trávím hodiny nad prezentací na fyziku. (Kdyby někdo věděl nějaký meteorologický přístroje, dejte vědět, jsem líná je hledat).
I když se věnuji škole, nezapomínám na cvičení. Jsem u 2. levelu 30 Day Shred a potím se jako blázen. Těším se až to vše budu mít za sebou a moje bříško bude krásně zpevněný, abych se mohla vejít do šatů na přítelovo maturitní ples. Nemůžu se dočkat a popravdě, nejvíce se těším na Second Service Band a jejich skvěle sehraný písničky od Kabátů, Tří sester, Visacího zámku (visacího není pravopisná chyba, je to prostě název kapely. Nebojte, já si na pravopis snažím dávat pozor.), atp. I když tam budu mít rodiče si to hodlám na plno užít a mého přítele odreagovat a odehnat jej od nepříjemného stresu nejen z maturity, ale i jeho osobních problémů, se kterými v poslední době bojujeme. Naštěstí to s ním dopadlo dobře a jediný, co mě na srdci opravdu trápí je ta pitomá matika, ze které prostě musím mít aspoň dvojku! Bez vyznamenání si budu připadat jako naprostý tupec a se žurnalistikou se mohu rozloučit. Možná.
Když už jsme u těch škol nás poslední dobou chodí navštěvovat náboráři z různých středních a povídají nám, jak jsou úžasní a právě jejich škola je pro nás ta nejlepší volba. No znáte to. Dnes u nás byl náborař z jedný soukromý z Budějc. Celkem mě zaujmul obor Bezpečnost a práva, o kterém jsem uvažovala minulý rok. Nakonec jsem změnila názor, kvůli (podle mě) sprostému slovu práva. Brrr. Příští týden jedeme na další střední školu, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Někam přece druhá přihláška potáhnout musí, nebo ne?
Nejvíce mi zpříjemňujete dny hlavně vy a vaše povzbuzující komentáře. Musím přiznat, že tolik komentářů jsem na blogu ještě nezažila a to jej mám už 3 roky. Jste prostě skvělí a já vám za vaší podporu moc děkuju.:)
Vaše Miška

Účinné cvičení s vynikajícími výsledky!

4. listopadu 2012 v 11:13 | Miška |  Tipy & rady, recenze
Návodů na lepší postavu je spousty. Jednou jsou to diety, poté zase cvičení. Máš problémy se svojí postavou a chceš si zpevnit bříško, stehna a všechny ostatní části těla, které tě trápí? Pak je pro tebe tento článek tím pravým.
Není to tak dlouho, co jsem se trápila nad mým břichem a stehny. Pamatuji si, když jsem jako malá byla sportovně založená a najednou mě tato záliba opustila. Rozhodla jsem se k ní tedy opět vrátit a sice jiným způsobem.
Ti, co v jednom kuse cvičí a snaží se mít krásnou postavu budou jistě znát Jillian Michaels, která je se svými videi na youtube světoznámá. Snaží se svými videi pomoci nejen ženám, ale i mužům, které trápí jejich postava. Já jsem se Jillian dozvěděla náhodou, když jsem její video měla na youtube v doporučených. Nezaváhala jsem a její video, které neslo název 30 day shred level 1 jsem si pustila.
Zprvu jsem moc nechápala, jak často se musí takto cvičit a co vlastně znamená level 1. Zabrousila jsem tedy do vyhledávače, abych se ujistila, jestli se nemýlím v tom, že se 1. level cvičí měsíc. Mýlila jsem se a to v tom, že 1. level se cvičí na jeden týden, pak se přechází na 2., který se také cvičí týden a pak na 3., u kterého platí to samé, co u předešlých.
Druhý den po přečtení všech informací o tomto cvičení jsem naklusala před notebook a začala cvičit. Myslela jsem si, že cvičení bude lehárko, ale naprosto jsem se mýlila. Po 27 minutách jsem potřebovala ledovou sprchu, jelikož cvičení nebylo tak jednoduché, jak se na první pohled zdálo. Byla jsem vděčná jedné z dívek, která s Jillian cvičila, jelikož měla na starost cvičení pro začátečníky. Její cviky byly o něco jednodužší a méně náročnější.
První 3 dny byly těmi nejhoršími, ale postupem času jsem přecházela na cviky, které už pro začátečníky nebyly. Teď jsem u 2. levelu, který cvičím třetí den. Ten je mnohem náročnější než ten předešlý. Rozhodně toto cvičení za výsledky stojí a po měsíci budete mile překvapeny, jak vaše postava bude skvěle vypadat.
Pokud jste milovnice sladkého a brambůrek, bylo by lepší je na ten měsíc odložit. Pak by cvičení nemělo téměř žádný smysl. K tomuto cvičení budete potřebovat 2 kilové činky, které já nahrazuji naplněnými lahvemi vodou a podložku.

Video-recenze

3. listopadu 2012 v 21:11 | Miška |  My styl
Zdravím.
Po třech dnech jste se opět dočkali článku, který bude mít v obsahu opět videoklip. Moc se omlouvám, že mám poslední dobou dost odfláknuté články, ale je toho teď strašně moc. Nejen starostí ve škole, ale v rodině apod. Slibuji vám, že se to zlepší a budou se na mém blogu vyskytovat opět dlouhé a mnou promyšlené články.
Pokud si dobře pamatujete, před nedávnem jsem zveřejňovala takový recenžní článek plný produktů od Essence. Ale i tak věřím, že se najdou tací jedinci, které zkrátka nebaví zdlouhavé články a raději zkouknou video. Já jsem těmto jedincům vyhověla a doufám, že se jim "recenze" v podobě videa bude líbit.

Mějte se krásně, Miška.