I don't know how i feel...

22. března 2013 v 18:13 | Miška |  My diary
Ten nejhorší pocit je nevědět, jak se cítím, jak se mám a kdo je doopravdy kamarád.
Ani nevím, jak mě takový podtitulek napadl. Zkrátka a jednodužše v poslední době naprosto vůbec nevím, která bije. A nejzajímavější je, že jsem si to uvědomila až teď, při psaní tohoto článku. Naštěstí mohu říct, že mé pocity až tak nejpříjemné nejsou. Pouze mám výčitky svědomí, že svůj volný čas zahazuju nad koukáním se do PC místo toho, abych trénovala běh na turistický závod. Také se celkem obávám víkendu, jelikož mám toho tolik na práci, např. učení se druhé světové války. Někdy mi přijde, že se naše třídní zbláznila.
Mé dny jsou zpříjmněny různými dárečky od severu krásná.cz. Předevčírem mi opět přišla tuna knih, které jsou celkem zajímavé a rozhodně mě vyzívají k tomu, abych si je přečetla. Já však večery trávím nad vynikající Resistencí, která je pokračováním dílu Divergence, o které bude teď někdy recenze. Také jsem včera dala mému příteli dáreček, který bude prospěšný hlavně díky mým videím - 32gb paměťovku. Jelikož jeho telefon točí v HD má videa budou kvalitnější a lépe srozumitelnější. Což mě přivádí na další myšlenku - neaktivnost v natáčení. Vězte mi, že mám spousty zpracovaných videí, která jsem pouze líná nahrát na youtube. Dnes jsem natočila další, které musím upravit a příští týden natočím mé nákupy za březen, kterých bude celkem dost.
Ve škole se to celé táhne, do velikonočních prázdnin, o kterých se budu kopat nudou do zadku, chybí týden a já ani pořádně nevím, jestli se mám na ně těšit. Alespoň si začnu rozvíjet fantazii a přečtu knihu ke zrecenzování. O jakou jde, vám naprozradím.
V pondělí jsme byli s třídou navštívit jakousi továrnu v rámci Dne země, který na naší škole bude za nedlouho probíhat. Pocity z této továrny mám děsivé - jediná cesta, po které se dalo v továrně jít byl plechový můstek, okolo kterého vedlo milion trubek (viz fotografie), které se nacházely i pod a nad můstkem - pokud znáte mojí trubkofobii, jistě víte, že to pro mě byl horor. To, že to byl horor, mi potrvdilo náhlé zvracení ze všech těch velkých strojů, těsného prostředí a nespočtu trubek, hned co jsem přišla ze školy. Naštěstí mám spolužačku, která mě dokáže podržet a uklidnit, také převzala docení všeho toho hnusu na sebe, takže já jsem mohla mít sklopenou hlavu, na které jsem měla kapucu, a snažit se nevnímat ten hluk a celé to nepříjemné prostředí.
Co se týče přátel mám pouze jednoho pravého, a tím je Michal - můj přítel. Je to můj "brácha", nejlepší kamarád, ale zároveň i přítel, který mě podrží ve všech těch nepříjemných situacích. Když se mu snažím můj problém vylíčit, nemávne nad ním rukou, ani neřekne, že neví jak jej řešit... Snaží se ho rozpitvat do všech možných detailů, aby na řešení přišel. A ostatní přátelé? Těch si cením také moc. Dokonce mám nového kamaráda Páju, který je fajn a tak nějak se s ním mohu poradit, pokud mám problémy s Michalem. Přeci jen je to kluk a ten těm klukovským problémům rozumí. :)

Děkuji Mafush za fotku.:)

Zdroj: http://zsvelenice.cz/galerie_skola_2012/g_dzIX_2013/img00005.htm

Vaše Miška
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Feary Angel Feary Angel | Web | 24. března 2013 v 10:06 | Reagovat

No, koukala sem, jak ti v tý teplárně nebylo dobře, ale to asi nikomu.. Ty schody v tom vedru byly příšerný, že mě z toho dost bolela hlava, ale na závěrečný fotce ti to stejně sluší ;) Na Velikonoce se já zase těšim, že si 5 dní odpočinu, i když mi v tom jedna věc bude bránit.. Nemáme to jednoduchý..!

2 Miška Miška | Web | 24. března 2013 v 11:37 | Reagovat

[1]: Tepla jsem si přes ty trubky ani nevšimla, a to jsem ještě měla rukavice a kapucu.:D

3 Bekky Bekky | Web | 26. března 2013 v 20:20 | Reagovat

S Michalem vám to moc sluší :-) a ta továrna vypadá fakt strašně :D já doufám, že Velikonoce přežiju ve zdraví a alespoň trochu si odpočinu, i když nejspíš ještě se sestrou..

4 Miška Miška | Web | 26. března 2013 v 20:47 | Reagovat

[3]: Přesně tak, taky že mi z ich je špatně.:D Děkujeme moc, je to strašně stará fotka.:D

5 Narciska Narciska | Web | 27. března 2013 v 20:44 | Reagovat

V té továrně to muselo být zajímavé:D.
Moc pěkná fotka s přítelem!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama