Červen 2013

Poslední týden - Adios základko...

29. června 2013 v 18:00 | Miška |  My diary
V poslední době se mé myšlenky rozhodně netočí kolem blogu a psaní. Nemám na to chuť, ani náladu. Stejně jako spousta jiných blogerek i já jsem počítala s tím, že bych prázdniny věnovala blogování, ale věřím, že to tak nebude. Možná, že vás to bude mrzet, ale spoustu článků tu během letňáků neuvidíte. Ráda bych byla aktivní, ale opravdu nejsou nápady, a ani nálada. I přes to bych ráda dnešní článek věnovala deníčku.

Celý týden byl vcelku náročný a smutný. Byl to poslední týden školy, který jsem si maximálně užívala a vyvázla z něj unavená a smutná. V pondělí jsem byla na mé nové střední škole, na kterou zavítám 2.9. Poprvé v životě se mi stalo to, že chci, aby prázdniny rychle uběhly. Vůbec jsem se na ně netěšila, protože vím, že nebudu se svým přítelem tak často a uvidím jej max. jednou do dvou týdnů s tím, že ale s ním budu čtyři dny v kuse. Třeba např. příští týden, kdy se za ním na čtyři dny vydám. Rozhodně neplánujeme spoustu akcí, spíše se na sebe maximálně těšíme, protože kdybych tam příští týden nejela, neviděli bychom se 3 týdny, tedy 21 dní. U nás je to něco velmi neobvyklého a nechci si na takový "režim vztahu" zvykat. Jiné východisko ale není, a tak musím zapojit své silné zbraně a vše zvládnout s klidem.


Co se týče střední, mám z ní smíšené pocity. Ale spíše v tom pozitivním směru. Moc se těším na všechny lidi, i když mé první dojmy mi napověděly, že se nebude jednat o pohodovou společnost. Naštěstí už jsem ale na jednu velmi příjemnou holčinu narazila a těším se, až jí více poznám, hlavně díky adaptačnímu kurzu, na který se vydáme 17-18. září.


V úterý se konala dlouho plánovaná akademie, která proběha více, než v pohodě. Měla jsem z ní radost a rozhodně to bude nejvíce nezapomenutelný zážitek. Bylo to naprosto skvělé a smutná atmosféra dala mé slzné kanálky do pohybu. Ano, i pár slz se vyronilo na svět a díky nim jsem všem dokázala, že mi i přes všechny pomluvy a hádky budou chybět. (pod článkem níže budete mít fotografie z oné akademie).

Ve středu měl být branný den, ale místo něj jsme uklízeli. Já a spousta mých spolužáků byla naprosto mimo, jelikož jsme všichni byli znavení z předchozího dne, což se ukázalo např. spánkem na podlaze nebo dlouhým přemýšlením, které nedošlo do konce. Místo toho, abychom jsme byli jako deváťáci na stanovištích jsme vyklízeli kytky apod. Alespoň jsme nemuseli být venku v dešti.


Čtvrtek aneb candrbálový den - diskotékové rozloučení na školním dvoře. Hráli celkem pěkné písničky a rozhodně nemohu vynechat zmínku o písni M. Davida - diskopříběh, na který jsem si vykřičela hlasivky. Také jsem dostala skvělý dárek od kámošky (počkejte si na video :)...)

Pátek by maximálně probrečený. Poslední den, vysvědčení, dvě dvojky a záchrana mého ztraceného náhrdelníku, který bych málem nechala na dalších pár let ve ztrátech a nálezech. Po vysvědčení jsme šli na pohár s pár lidmi ze třídy a já si dala jako bonus medovník, který jsem z důvodu nevolnosti nesnědla. Pak následovala od pěti rozlučka, kterou bych raději nekomentovala, ale musím... NEPOVEDLA SE. Kvůli pomluvám jsem to v půl devátý zabalila a užívala si pohodlí domova.

Chvilkami si říkám: "Díky bohu za budoucí novou třídu"...Smích po tom, co jsem kámošovi popletla jméno. Ti dva mi budou chybět neskutečně moc.


Stejně jako celá má třída...

Vaše Miška

Nákupy - červen 2013 VIDEO

23. června 2013 v 22:40 | Miška |  Tipy & rady, recenze
Je neděle a s ní i další velmi obsáhlé nakupovací video, které jsem přidala dřív, protože se mi chtělo. :) Doufám, že se vám bude líbit větší kvalita videa, já mám z ní obrovskou radost. Příjemnou zábavu. :)


Ach ty náhledy. :)

OOTD - sporty girl in avenues

22. června 2013 v 9:00 | Miška |  My styl
Ve čtvrtek jsme jeli na poslední exkurzi se třídou do Českých Budějovic, kde jsme navštívili zdejší planetárium. Jelikož nás čekala v ten den obrovská vedra, rozhodla jsem se zvolit jako "úbor" něco hodně odlehčeného a pohodlného. Zvolila jsem sportovní šaty LOAP, které jsou maximálně pohodlné a staly se mými nejoblíbenějšími. Tyto šaty mají zipové zapínaní na zádech a za krkem si je můžete normálně zavázat. K těmto šatům jsem zvolila černou tašku přes rameno, která mi posloužila k tomu, abych si vytahala rameno z toho, jak byla těžká. Jako botky jsem si vybrala pohodlné žabky, které ale na fotce nejsou.

V Budějovicích to bylo fajn, podívala jsem se poprvé v životě do Rosmannu a koupila si pár věciček, které budou součastí nákupů za červen. Doufám, že vedra přežíváte a sedíte v chládku v pohodlí domova stejně, jako já. :)Vaše Miška

My room tour TAG - video

20. června 2013 v 7:00 | Miška |  Život obyčejné blogerky
Další video s TAGEM, který tentokrát nese název a téma - room tour TAG, je tady!!! Jednou jsem tento TAG dělala, ale jelikož se můj pokoj zrekonstruoval, rozhodla jsem se vám ukázat novou tvář mého studentského království. Tak ať se vám líbí. Jelikož je toto video v HD, můžete si jeho kvalitu ozubeným kolečkem zlepšit.:)

P.S. - tento TAG byl točen cca před dvěmi týdny, tudíž na videu nemám hnědé vlasy, tak abyste si nemysleli, že jsem se opět obarvila. :)


Vaše Miška

Ave Hradec!

18. června 2013 v 16:27 | Miška |  My diary
VEDRO, VEDROOOO!!!

Zdravím vás u mého dalšího deníčkovského článku, který se tentokrát bude týkat hlavně ztěžování si na hnusné a nechutné vedro, které poslední čtyři dny převládá nad celou ČR. Achjo, přijde mi, jak kdyby mé články začínaly stejně jako má uvodní slova v každém mém videu, které mimochodem tuto neděli nebylo zvěřejněné z následujícího důvodu.

O víkendu jsem byla po neskutečně dlouhé době (asi po čtyřech měsících) v J.H., kde jsem byla s mým přítelem celý víkend. Ani nevíte, jak moc jsem se na celý víkend těšila, což bylo vidět hlavně v pátek, kdy jsem se s mým nadšení a natěšením na následující dva dny, svěřovala všem kolejdoucím (dobře, přeháním).

Celý víkend byl zahájen hnusnou cestou až do Hradce, během které ke mě ve vlaku nasedali asi pětkrát důchodci s tím, že se roztáhli po celých dvou sedačkách, takže jsem mezi jejich taškami byla namačkaná jako sardinka. Proti těmto osobám vyššího věku nic nemám, ale pokud myslí jenom na sebe, nejraději bych je všechny poslala někam. Naštěstí jsem se brzy uklidnila a to díky pohledu na krásně město, které je mým nejoblíbenějším.

Hned v sobotu jsme se s přítelem vydali do města, kde jsme navštívili např. Zličín, kde jsem zavítala do D&M, kde si mě trochu přítel rozmazlil kvůli následujícímu dvouletému výročí našeho vztahu a k mým narozeninám. Takže mu moc děkuji za dárečky jako duo výrobků Maybelline - color tattoo a řasenky Rocket volume. Z toho jsem měla opravdu obrovskou radost (na zbytek si počkejte - aneb ať žije video nákupy za červen!). Potom jsme zavítali do Okay, kde jsem snad poprvé v životě dostala chuť na čistou jemně perlivou vodu, a tak jsme místo nějaký elektroniky koupili vodu.

K obědu jsme si objednali úžasný těstovinový salát v jedné restauraci a v pohodlí domova jej snědli. Spoustu času jsme trávili na M. novém tabletu a naštěstí se můj názor nezměnil - nechci tablet. Navečer jsme zašli na návštěvu k M. babičce a tam jsme si to velmi užili. Nejen, že byl krásný chládek na verandě, ale také mi M. připravil super ledovou kávu... Mmmm. :)

Neděle byla skvěle završená další návštěvou M. babičky, kde jsme měli výbornou svíčkovou a opět skvělou ledovou kávu. Naštvaná a znechucená jsem odjela do Velenic. Důvod je snad jasný - představa, že celý následující měsíc budu opět trávit v této prdeli. A tak mi nezbývá nic jiného, než chcípat na tom hnusném sluníčku, jet zítra k doktorovi a mořit svůj mozek nad učením se akademie.!! Fňuk...

P.S. - poslušně hlásím, že mám všechny školní sportovní akce za sebou, a tak mohu na budoucí střední škole hrát, že jsem sportu neschopná, jelikož už běh nechci nikdy vidět! (Vyjímkou je volejbal).Abyste byli v obraze! :)

13. června 2013 v 19:39 | Miška |  My diary
Konečně jsem se odhodlala ke změně a rozhodla se, že půjdu na hnědo. Dlouho jsem o tom přemýšlela a jsem za své rozhodnutí šťastná. Mě samotné se to líbí a navíc - je to obrovská změna. Za posledních 8 let mě lidé jinak než jako blondýnu nemohli vidět, teď mám konečně svojí přírodní barvu a jsem za to ráda.

Kvůli sluníčku mi ovšem melír vylejzá a tak se na vlasech mísí hnědá s blond. Naštěstí jdu na přebarvení za měsíc zas a to už budou vlasy natolik napigmentovaný, že mě blond už trápit nebude. Doufám, že se vám vlasy líbí. :)Zkoušení účesu na závěrečnou akademii. Líbí? :)

Color Tattoo v akci - makeup tutorial

9. června 2013 v 8:48 | Miška |  Tipy & rady, recenze
Zdravím vás po týdnu s novým videem! Dnes si dáme po hooodně dlouhé době make-up tutorial, ve kterém budou hlavní hrdinou světoznámé oční stíny Color Tattoo! Ano, i já jsem si je po půl roce zvažování koupila a jsem nad míru spokojená - je pravda, že stíny za 150,-Kč je velká pálka, ale pokud je používate dnes a denně, tak věřím, že se koupě i za tu kvalitu vyplatí.

Další změnou je způsob nahrávání hlasu. Ten jsem nahrála na Pc, který jsem jako hudbu vložila do videa. Je sice pravda, že to zabere půl hodinky času navíc, ale ke konci to vipadá efektivněji, i když ten zvuk není extra kvalitní. Omlouvám se, že jsem s líčením nebyla blíže k foťáku, ale já trubka na to nemyslela. Tak snad příště...(ukážu ti prdel a na ní klíštěěě - to nee!!) :)


Vaše Miška

Fotočlánek - random photos

6. června 2013 v 7:00 | Miška |  Život obyčejné blogerky
Další článek plný fotek je na světě a s ním i další nudné random fotky, které jsem vám ovšem chtěla sdílet. Doufám, že se vám fotky z mého všedního dne budou líbit. Přeju hezký zbytek čtvrtečního dne. (Tento článek je přednastavený, jsem na výletě). Klik na CELÝ ČLÁNEK.

OOTD - black & white

4. června 2013 v 16:16 | Miška |  My styl
Zdravím vás s dnešním rychlým, jednoduchým ale přesto pro mě hezkým outfitem. Bude se jednat o jednoduchý black & white outfit, ve kterém hraje hlavní roli můj nový šátek s křížky od vietnamců. Doufám, že se vám outfit bude líbit tak jako mě, protože já vrstvení naprosto miluju. :)

Kalhoty - New Yorker, triko bílé - Itálie, tílko - Takko, šátek - vietnamci

Vaše Miška

Mé odběry na youtube - aneb mé nejoblíbenější youtuberky

3. června 2013 v 13:00 | Miška |  My styl
Rozhodla jsem se vám po delší době sepsat pár youtuberek, které mám v odběrech na youtube a vždy se z jejich nového videa raduji. Trvalo dlouho, než jsem se k napsání tohoto článku dokopala, ale konečně je naštěstí tady! :) (Tentokrát mé oblíbené youtuberky budu řadit podle oblíbenosti).

PetraLovelyHair
Peťu sleduji velmi krátce, asi tak půl roku. Dříve mi byla velmi nesympatická a nelíbil se mi její hlas, který mě dlouho neudržel ve sledování jejích videí. Postupem času jsem si Peťu velmi oblíbila a dnes je mojí nejoblíbenější youtuberkou. Velmi se mi na ní líbí její povaha. Je to vtipná ženská (píšu ženská jelikož jí je téměř 30 let). Častokrát zapojuje do svých vdeií i svého manžela, což se mi velmi líbí, protože tento pár tvoří skvělé duo, které pochází z mého nejolíbenějšího města - Jindřichova Hradce. Možná proto mám také Peťu nejraději. Je to taková ta správná jihočeška. Co také nesmím zapomenout podotknout je to, že má svojí vlastní značku, sice teprve krátce, ale už stihla vytvořit 2 štětce, které jsou volně prodejné. Já mám už jeden objednaný a čekám na jeho dostání! :)

GetTheLouk
Lou sleduji snad nejdéle ze všech youtuberek, které se zajímají o kosmetiku. Díky ní jsem poznala, co je to primer, bronzer, rozjasňovač, blending brush, poznala jsem spousty "fíglů" v líčení a spoustukrát jsem se jejími tutorialy inspirovala. Mě, jako sledovatele láká hlavně kvalita jejích videí, která je vysoká, a tak mě baví její videa sledovat. Také je má často promyšlené a rozhodně nezapomíná na různé TAGY apod. :)

CharismaStar a CharismaLiveTV
Charis je youtuberka pocházející z Ameriky a je to jediná americká youtuberka, kterou mám v odběrech. Charis má dva kanály na youtube, a proto mi přijde zbytečné vám popisovat každý z nich. Jednodužše, kanál CharismaStar je plný tutorialů, favourites produktů, apod. CharismaLiveTV je kanál plný Vlogů z Charis a jejího manžela cest. Oba dva spolu tvoří skvělý pár a co se mi velmi líbí je to, že Charis manžel velmi pomáhá. Její videa jsou maximálně kvalitní a její tutorialy jsou snad nejpropracovanější tutorialy vůbec. Charis a její nadšení ze všech možných věcí včetně všech Disneyovských postaviček mám ráda.:)

Pavlinna17
Pája je super youtuberka, která vás po celou dobu videa doprovází příjemným úsměvem. Není sice takovou tou aktivní youtuberkou, ale třeba jednou za čas video uploadne. Ale stojí opravdu za to! Točí vše, co by měla správná beauty youtuberka točit - od tutoriálů přes hauly až po TAGY. :)

Skodulka
Abych se přiznala, ani pořádně nevím, jak se tato youtuberka jmenuje. :) Co ale vím je to, že její videa jsou fajn. Skodulka mi nepřijde moc vtipné povahy, častokrát působí spíš negativním dojmem a to mě častokrát přijme k tomu, abych se na video nedívala. Rozhodně mě ale baví sledovat její otevírání beauty boxů a povídání o jejích nákupech apod.

Adelazemkova
Adéla je youtuberka, která je národnosti české, ale bydlí se svým přítelem v Holandsku. Moc se mi líbí, že nepřesedlala na holanštinu a stále se drží té super češtiny. Adéla je strašně příjemná holka, ze které mám tak trochu smíšené pocity. I přes to se na její videa moc ráda dívám a hlavně - miluju jejího kocoura!!! :D

MsBajuskaaa
Barču mám v odběrech asi týden a musím říct, že je to jedna z nejpozitivnějších lidí působících tímto dojmem na kameru co znám. Je to tak strašně super optimistická holka, že se vždycky musím na počítač culit, protože ona se culí také. :D Sleduji ji velmi krátce, ale na to, že je takto mladá je strašně moc příjemná a navíc - já mám optimistické lidi tuze ráda! :)

Frenkiesgirl
Tuto youtuberku mám v odběrech pouhý den, vlastně včera jsem jí zmáčkla tlačítko odběr. Mělo to jeden jediný důvod - to, jak neskutečně úžasně mluví plynule. Je to až neuvěřitelný jak se dokáže vyjadřovat, jak nezadrhává a dokáže říct to, co chce aniž by nad tím nějak dlouze přemýšlela. Je strašně zajímavá a to se mi na ní líbí nejvíc.

GoGoManTV
Goga znají snad asi úplně všichni. Je to slovenský letsplayer, který sledovatele upoutal hlavně jeho vtipnými videi (Šiška nebo-li deutch face, apod.). Mě upoutal taky a je to jediný chlapák, kterého v odběrech mám. Zbožňuju jeho Joe Notche a hraní Amnesie.:)

Tak to je asi úplně vše z mých oblíbených youtuberů. Zajímalo by mě, kdo je váš oblíbený youtuber a jestli jste to vůbec dočetli do konce (to uvidím podle toho, kolik lidí mi napíše své oblíbené youtubery.:D)


Vaše Miška