Po x článcích deníček!

9. srpna 2013 v 8:00 | Miška |  My diary
Ani si nepamatuji, kdy naposledy tu byl deníček. Ale jistě vím, že dnes mám velkou chuť jej napsat a zítra, jak to již tradičně bývá, zveřejnit. Jistě jste si všimli, že články přidávám obden. Nechci se ničím chválit, ale pouze chci poukázat na to, že jsem hodně ráda za to, že čas blogu věnuju. Také natáčím videa a inspirace na články se řinout od nevímkaď.

Takže si asi řeknete, že o prázdninách mám času hodně a máte svatou pravdu. Den co den trávím se svojí ségrou a pomáhám jí s malou neteřinkou, která je prostě úžasná. Už si bez ní nedokážu představit jediný týden. O to víc jsem zvědavá na dny, kdy budu ve škole a na ní mi bude zbývat málo času. Snad to nebude tak horký.

Také se dny snažím osvěžit trochou té letní pohody a čas trávím u bazénu, pískovny nebo koupálka. Zrovna včera jsme se vydaly spolu se ségrou, jejím přítelem a K. na koupálko, kde jsme si to suprově užili. Koupálko je přírodní, ale skvěle čisté. Sice tomu moc zelená barva vody nenasvědčovala, ale pevně jsem věřila, že i přes to tomu tak je a koupu se v něčem, u čeho se nemusím bát, že by mi hrozilo přisátí se pijavice na nohu.

Na pískovně (abych se přiznala) jsem byla jednou, a to s mými kámoškami, které jsem neviděla x měsíců. Jistě si pamatujete na mé inflatibilní články typu K+M+K=BFF. Ano, to jsou ony, Klára a Klauda. Dívky, se kterými jsem strávila polovinu mého dětství a na zážitky s nimi v životě nezapomenu. Tentokrát jsem je tedy náhodou potkala na chatě a byla jsem za takové shlédaní ráda.

Samozřejmě musím opomenout víkendy u přítele, které jsou lepší a lepší. Ten poslední byl asi ze všech úplně nejlepší, protože jsme byli spolu skoro, nebo vlastně pořád. Moc jsme si vše užili. Byli jsme v bazénu, já jsem byla nakupovat (ano, nákupy za srpen budou opět plné kosmetiky) a také jsme nemohli zapomenout na návštěvu trhů, které se v neděli konaly.

Po přítelovi se mi samozřejmě velmi stýská. Teď se další dva týdny neuvidíme, ale věřím, že vše uteče jako voda a jako lusknutím prstu opět nasednu v 15:27 do vlaku, který mě poveze téměř do cílové stanice. (Bohužel budu muset ještě jednou přestupovat). Ani nevíte, jak se na takovéhle cesty těším, a i když dlouhé cesty nemusím, tyhle mám obzvlášť ráda, protože vím, co mě na jejich konci čeká. To sladké objetí. <3

Tak trocha lásky a romantiky je za námi a já se mohu vrhnout na tu negativnější část článku. Tou jsou nákupy učebnic. Absolutně nemám páru jak a kde je sehnat, aby se mi to vyplatilo. Nechci si od každého člověka na internetu kupovat jednu učebnici a platit 150,-Kč poštovné. To už se mi to vyplatí přes levneucebnice.cz. Takže pokud někdo nabízí učebnice typu sbírka úloh z matiky, apod., dejte mi dolů rozhodně vědět! Za každou nabídku budu vděčná každému člověku.

Ach, ani nevíte jaká úleva se mě po napsání tohoto článku zmohla. Tolik napsaných slov, které jsem vám potřebovala napsat jsou konečně ve wordu a já se spokojeným svědomím mohu můj ntb zaklapnout a vrhnout se do tajů mé nové knihy. Tak tedy brzy na napsanou! :-)


Není nic krásnějšího než JH. <3


P.S. - nové video je opět na světě! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama