Objasnění tří týdnů nového života

21. září 2013 v 20:33 | Miška |  Život obyčejné blogerky
Den D, tedy nástup do nové školy mám už dávno za sebou. Mé obavy z nového prostředí jsou dávno pryč, stejně jako únava z každodenních cest do školy a zpět. Je sice pravda, že mi někdy třeští hlava a mé oči prosí o lehčí víčka, která by kvůli únavě nepadala, ale i tak mám to nejhorší za sebou. Nová škola odstartovala další fázi mého života, který je momentálně jak na vlně.

Mojí asi největší obavou byl nový kolektiv ve třídě. Bohužel jsem měla jaksi zkažené představy o novém kolektivu, přeci jen jsem byla tak trochu zakomplexovaná z mého ex-kolektivu na základce. Naštěstí se na mě usmála ta pozitivní stránka a mě čekal nový, naprosto výborný kolektiv na příští čtyři roky.

Po příchodu do školy následovaly nové předměty, noví učitelé a nový styl učení. Zatím jsem se vším spokojená, ale samozřejmě se najdou i tací učitelé, kteří mi ty čtyři roky studia budou trochu znepříjemňovat, tak už to na školách ale bývá. S tím vším jsem počítala a čekala na den, kdy odjedeme se třídou na dvoudenní adaptační kurz. Tyto dva dny jsem viděla černě, protože jsem nemohla uvěřit tomu, že se během tak krátké doby jako třída stmelíme. Vše bylo výborné a ze stydlivé třídy se vyklubala odvázaná třída plná rozdílných tváří. Z kurzu se mi nechtělo. Milovala jsem to tam.

Teď už mě čeká pouze to pravé zajetí do kolejí učiva, jelikož mi přijde, že jsem střední odstartovala tak trochu špatným způsobem - jedničkou z fyziky a pětkou z chemie. Vše se ale stoprocentně zlepší, v tom se má optimistická stránka nezapře. A samozřejmě jako spousta jiných dívek čekám na to, až najdu výbornou kamarádku, která udělá ty čtyři roky studia těmi nejlepšími. Zatím se mi to jaksi nevede, ale ono se to zlepší, věřím tomu na sto procent. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bekky Müller Bekky Müller | Web | 24. září 2013 v 18:49 | Reagovat

Říká se, že kolektiv ze střední je vždycky nezapomenutelný a já to musím potvrdit, ti lidé mi přirostli k srdci, i když si vždycky nerozumíme, prožili jsme si hromadu věcí i akcí :-)
Přeju ať vám tam dobrá nálada vydrží až do maturity :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama