Čas, můj nejlepší přítel...

29. října 2013 v 12:26 | Miška |  My diary
Zdravíčko,

už hodně dlouho tu nebyl deníček, který většina z vás ráda čte. Rozhodla jsem se vám tedy přiblížit mé poslední zážitky, pocity, radosti ale i zklamání.

Škola řádně odstartovala a mě nezbývá nic jiného, než jenom se učit, učit a učit. V každém předmětu se píší samé písemky, zkoušení, referáty a prezentace... Je to oproti základce vcelku náročný a já si chvilkami na obchodní akademii, kam chodím, říkám, co tam vlastně dělám. Říkám si to hlavně kvůli vcelku náročné matice. Intervaly, množiny (ale v trochu jiném podání, než jste většina zvyklá), to vše mi matiku a studium znepříjemňuje, protože mi to absolutně nejde. Snad tomu přijdu na kloub.

Škola mi tedy hodně brání v tom si užívat trochu toho osbonějšího života. Pokud nepočítám letošní podzimní prázdniny, které jsou momentálně super. Jsem u přítele, a tak je vám asi jasné, že procházky po JH a společná vaření mi osobní život zpříjemňují. Jenže po tom všem se zase ihned vrátím do reality a je tu život, ve kterém je opět pouze škola. Ještě, že tu mám alespoň mojí neteř se ségrou, které mi chodí každý den naproti k vlaku.

Blog jde teď trochu stranou a to mi rozhodně neusnadňuje mé už beztak znepříjemněné pocity. Blog je pro vším, je to můj největší koníček a rozhodně nechci, aby šel stranou. Avšak jsem věděla, že to takhle dopadne. Škola je pro mě důležitá, stejně jako má budoucí kariéra a je jen na mě, jak se s učivem a střední sama poperu. To mi vlastně dokazuje i mamka, která mi už tolik nekontroluje známky a pokud se mi něco nepovede, říká, že si to musím opravit. Což také dělám, opravuju si nevydařené písemky, nechávám se dobrovolně vyzkoušet, protože chci, abych prvák neukončila slovy "Ještě, že jsem prolezla"...

Díky podzimním prázdninám tak nějak píšu články na blog, aby když budu mít nouzi, se na blogu vyskytly alespoň přednastavené články. Čas je momentálně můj nejlepší přítel, tudíž jsem ráda za pár hodin volna, kdy se svému milovanému koníčku mohu věnovat.

Snad mě za mojí neaktivitu nepotrestáte a nenecháte mě v tom samotnou. Moc děkuju všem za to, že navštěvují můj blog a hlavně mojí věrné čtenářce Bekky, která mi opravdu komentuje článek po článku. <3 Moc si toho cením a rozhodně bych byla ráda, kdybyc takových čtenářů bylo víc.

Vaše Miška


Fotka s mým šíleně hrůzostrašným výrazem. Na oslavě prý mého skorotchána. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama