Dopis mému druhému já

26. října 2013 v 10:27 | Miška |  Život obyčejné blogerky
Dopis, který jsme měli za úkol na český jazyk - dopis mému druhému já.

Milá blogerko,

jsou to přesně tři roky, co jsi ty a tvůj blog vstoupily do mého života. Staly jste se rázem mojí zálibou a také něčím, co mé dny dělalo lepšími. Trvalo mi dlouho, než jsem si na vás dva zvykla a přizpůsobila svůj život tomuto zájmu. Tak, jako eskymáci čekají půl roku na světlo, já čekala, až se s blogem naučím pracovat. Začátky byly velmi těžké, avšak často dobrodružné. Díky blogu a tobě, jsem poznala mé skryté "umění". Tím bylo, je a bude psaní.

Pro mě je psaní "uměním", ale pro některé je to pouhé vypsání určitých faktů, pocitů, nálad. Popravdě i já jsem ze začátku byla někým, kdo blog bral jako svůj deníček. Postupem času jsem kupodivu blogu přišla na kloub a vytvořila jakousi blogerku, kterou jsi vlastně ty, mé druhé já. To ty jsi čtenáře doprovázela celým mým blogem, ukazovala jsi svou pravou tvář. Avšak mé soukromí jsi nechala zahaleným a neprozradila jsi žádné mé tajesmtví. Zkrátka jsi byla a doposud jsi dominantou mého blogu, který za tři roky urazil dlouhou cestu.

Tato cesta mi změnila představy mé budoucnosti. Ze snu stát se policistkou se stal sen být redaktorkou. Ze snu jít na sportovní gymnázium se stal sen jít na obchodní akademii. Poslední sen, jímž je studium na obchodní akademii, se stal skutečným a touha po kariéře žurnalistika se stává skutečnou. Nebo vlastně pouze zčásti.

Díky tobě, má zachránkyně, má budovatelko budoucnosti, jsem si s blogem prošla dlouho cestu. Tato cesta byla naplněna různými úspěchy, které mi častokrát zvýšily mé zkleslé sebevědomí. Článek v časopise, psaní pro internetové stránky... To vše mě přesvědčilo, že kariéra žurnalistky je mojí spřízněnou duší.

A tak ti moc děkuji, blogerko, která jsi změnila můj život. Děkuji ti za objasnění mé budoucnosti, za vykreslení dokonalého plánu mého studia, které povede k tomu nejdokonalejšímu snu. Děkuji ti, že jsem tě mohla poznat a ujít s tebou dlouhý kus cesty, který ještě neskončil.

Tvá věrná "umělkyně", Miška.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bekky Bekky | Web | 26. října 2013 v 15:03 | Reagovat

I já bych řekla, že můj blogový a youtubový svět je moje druhé já.
Hlavně je důležité, že tě to baví a zlepšuje ti život :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama