Když máme málo času...

15. října 2013 v 21:21 | Miška |  My diary
V poslední době je vše v jednom kole, že ani nestíhám psát články. Tento takový shrnující článek se bude hlavně týkat opodstadnění toho, proč se teď moc blogu nevěnuju.

Vím, že když je to můj velký zájem, měla bych se jím zabývat alespoň jednou za tři dny. Víte, mít na psaní čas, tak píšu každou vteřinu volného času. Ale já nemám. Samozřejmě, času je vždy moc, jen se na něj stále a stále vymlouváme a ano, přiznávám, že dříve jsem se opravdu vymlouvala. Dnes tomu tak ovšem není.

Ze školy denně přijíždím tak ve tři, někdy ve čtyři, což není vůbec hrozný oproti mým představám, kdy jsem si myslela, že budu přijíždět třeba v sedm hodin. Naštěstí jsem si vybrala správnou školu, která vcelku dohlíží na dojždějící, a tak jsem se tomu problému vyhla. Po příjezdu na mě většinou čeká moje ségra s malou neteřinkou a tudíž jsem vyzvána na malou procházku, kterou nemohu odmítnout, protože se ségrou trávím moc ráda volné chvilky. Asi je to kvůli tomu, že jsem se s ní v minulosti moc nebavila.

U ségry většinou bývám do šesti, někdy do sedmi, kdy jde Klárka chrnět. A pak přijdu domů znavená a znechucená z toho, že na mě čeká učení. To ale odložím a vrhnu se na cvičení, které je pro mě vcelku zajímavou zálibou, kterou jsem dřív nesnášela. Dnes jsem ale zjistila, že je pro mě cvičení tak nějak tradice a nedokážu si představit týden bez Jillian Michaels. Po cvičení následuje to opravdové učení se, dělání úkolů... To vše i se cvičením mi zabere dobrou hodinu. A tak už je osm, teď mi zbývá tak půl hodina na ostatní aktivity.

Mezi ty se řadí například sledování mých oblíbených youtuberek, nebo četba. Protože to je alespoň něco, co mě opravdu, ale opravdu odreaguje a tak nějak si při této činnosti odpočinu. A když nesleduji videa, dopisuju si s mojí třídou na facebooku a radím se s nimi o různých látkách učiva, které bohužel nepochopím.

V půl devátý se jdu umýt, po umytí si půl hodinky volám s přítelem, protože kromě dvou esemesek denně nejsme v kontaktu, a pak jdu spát.

Toto je celý můj denní harmonogram, se kterým jsem ale vcelku spokojená. Víte, já nesnáším nudu, nemám ráda ten pocit, kdy nevím, co dělat. Nemám ráda ty vyčítky svědomí z toho, že jsem např. půl hodiny ztrávila zbytečně nad facebookem. Raději si řeknu - dnes jsi s učením opravdu válela, nebo jsi sklapovačky při cvičení dělala poctivě.

A tak mi mí milí drazí věřte, že blog jde teď trochu stranou. Ano, strašlivě mě to mrzí, ale vězte, že až si na takový rituál zvyknu, určitě jej trochu poupravím, aby se našla alespoň ta skromná čtvrthodinka, jako teď, na to úžasné psaní. <3

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdeňka Hubáčková Zdeňka Hubáčková | Web | 17. října 2013 v 6:35 | Reagovat

Super blog jen tak dál :-)

2 useradm useradm | Web | 19. června 2015 v 3:45 | Reagovat

snadná inzerce půjček :-D

3 noumena noumena | Web | 21. června 2015 v 1:51 | Reagovat

půjčka 20 000 kč :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama