Porovnání 3 matujících krémů! Který je lepší?

9. listopadu 2013 v 11:05 | Miška |  Tipy & rady, recenze
Zdravíčko! Konečně jste se dočkali recenze, kterou vám slibuji asi půlroku. Takyže její příprava ten půlrok trvala! Zkoušela jsem totiž různé matující krémy v různých cenových relacích. Bylo to celkem zajímavé objasnění toho, jaký matující krém si pro příště koupím a který rozhodně ne! Chci vás jen informovat, že krémy jsem si kupovala za vlastní peníze a rozhodně tuto recenzi nedělám proto, že by mi někdo všechny produkty ke zrecenzování poslal. Pouze vám chci poradit, jaký krém si pro zmatnění vybrat, protože mastná pleť je jednou z hlavních příčin vzniku akné.


1. Moisture Match - Garnier
Ráda bych začala u nejdražšího krému, který jsem kdy zkoušela. Tento matující krém stál asi 140,-Kč a zakoupila jsem ho klasicky v D&M. Před nedávnem byla dokonce akce na tento krém, kdy jste si mohli zakoupit čistící pleťovou vodu a tento krém za skvělých 130,-Kč!
Krém slibuje dokonalé zmatnění pleti a rychlou vstřebatelnost. Tyto dva faktory krém slibuje na výbornou! Pleť je po tomto krému dokonale zmatněná, i když je ještě chvilku po vstřebání lepkavá. Což si myslím, že není tak hrozné, protože lepkavost rázem zmizí. Rozhodně je lepší tento krém použít tak 10 minutek před tím, než začnete nanášet make-up. Já jsem sice nanášela pouze korektor, ale byl vcelku problém v tom, že korektor se až moc rychle rozmazával a hodně mi díky krému zalézal do "vrásek".Krém jsem se také pokusila nanést na ruku, abych zjistila, jak dlouho trvá, než se pořádně vztřebá. Čas, kteý jsem naměřila rozhodně odpovídá heslu: "Rychlá vstřebatelnost". Mám z něj velikou radost, protože přesně to, co je slíbeno na obale je i ve skutečnosti!A teď trochu to negativnější. Krém se strašně rychle vypotřeboval. Používala jsem jej asi měsíc a půl, což je rozhodně rozdíl od ostatních krémů, které jsem používala klidně i 3 měsíce. Když jsem si produkt zakoupila a krém jsem z krabičky vyndala, zarazilo mě jeho malé balení. 50ml za 140,-Kč je rozhodně dost a to mě vcelku odradilo od další koupi tohoto produktu. Bohužel. Co se týče funkčnosti vše plní na výbornou, takže pokud vám nevadí taková cena, rozhodně do něj krásky jděte!


2. Mattierende Creme - Balea
Tento krém je jedním z levnějších matujících krémů, které v drogerce můžete zakoupit. Stál mě 75,-Kč a opět jsem jej koupila v D&M. Krém je hodně chválený mnoha blogerkami a stejně jako ostatní matující krémy krásně citrusově voní. Tento má vonět po limetkách.Krém vám bohužel nemůžu ohodnotit tak podrobně, jako ty ostatní krémy, protože jsem jej vypotřebovala až na úplné dno a byl to vlastně i můj první matující krém vůbec, tudíž jsem nevěděla, jaké úmysly s ním nakonec udělám. Vznikla z toho tato recenze. :) Krém je naprosto skvělý a co se týče výdrže balení je pravým opakem Garnieru. Krém mi vydržel asi 2 měsíce a půl, jelikož stačila maličká dávka na celou peť, která dokázala mojí pleť skvěle zmatnit. Krém se vstřebával asi o chlup pomaleji, než Garnier, což mi samozřejmě nevadilo, protože i přes to to byla vcelku rychlost. Bohužel vám více o tomto produktu neřeknu, protože je to přeci jen asi už půl roku, co jsem jej naposledy používala. ZA mě ale rozhodně ano, cena, funkčnost - vše je prostě skvělé. A tak nezbývá nic jiného než si pro něj příště opět zaskočit. :)3. Light Moisture - Avon
A jdeme na to nejhorší. Krém od Avonu mě stál asi 49,-Kč a zakoupila jsem jej přes mojí ségru, která je Avon Lady. Na krém jsem se strašně moc těšila, protože mi docházel ten od Garnieru a v tu dobu jsem neměla vůbec čas si zaskočit do D&M pro jiný, navíc jsem chtěla zkusit nějaký krém od Avonu, a tak jsem jásala, když mi přišel.První, co mě velmi překvapilo, byla jeho gelová konzistence. O to víc jsem se na něj začala těšit, protože krém s gelovou konzistencí jsem zatím ještě neměla. Také jsem měla obrovskou radost z bytelného balení tohoto krému, což jsem vlastně i po čase používání brala jako jediné plus u tohoto krému.


Krém je prostě jedním slovem děsný. Nejhorší je asi doba, než se do pleti vztřebá. Podívejte se na čas, který jsem naměřila! No není to děsné?
Kvůli tomuto času vstřebávání jsem krém začala používat na noc, čímž vlastně ztratil veškerý smysl jej používat. Co je ovšem ještě horší je ta jeho gelová konzistence! Díky ní se totiž takovou dobu do pleti vstřebává a díky ní mi krém na pleti udělá neskutečně mastný film! Navíc mi při roztírání tohoto krému přijde, jak kdybych si na pleť matlala marmeládu, protože ať se snažím sebevíc, pořád mi po té pleti klouže a ne a ne se do té pleti vstřebat. Cena krému, super, balení super ale funkčnost? ÚDĚS! Proto vám dívky radím, nekupujte si tento krém a raději těch 50,-Kč dejte do něčeho lepšího, než je toto.Nyní se vrhnu na porovnání krému od Garnier a od Avonu. Tady uvidíte rozdíl hlavně v konzistenci. Krém od Garnieru vypadá jako taková muse (pěna), kdežto Avon vypadá jako puding, který jsem před chvilkou snědla. Tak divně se "hýbe" a vypadá tak nějak slizce.
A co se týče filmu na pleti? Garnier rozhodně vede, protože z mastné pleti udělá krásně sametovou pleť, která je při pohlazení jako dětská prdýlka. A Avon? Ten udělá z mastné pleti ještě mastnější a lepkavější. Upozorňuji, že pleť s těmito krémy jsem fotila hned potom, co jsem je nanesla, tudíž ještě nejsou vstřebané. I tak ale vidíte ten rozdíl!
Závěrem celé této dlooouhé recenze je to, že výhercem se za mě stává má milovaná Balea, která za svou cenu odvede dokonalou práci. Já doufám, že jsem vám inspirovala a doufám, že dáte na mé rady! Tak se mějte krásně, Vaše Miška.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (724)
Zobrazit starší komentáře

701 Kevininets Kevininets | E-mail | Web | 24. března 2018 v 5:33 | Reagovat

Laminine LPGN, препарат ламинин, Ламинин. Laminine LPGN, LifePharm Global Network предлагает Новый маркетинговый (компенсационный) план с 1 апреля 2018. инструкции по применению, лекарства, особые указания, побочные эффекты, передозировка, Но Уже есть Альтернативный аналогичный продукт, дешевле в 3-7 раз и сильнее в 2 раза. Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/lpgn-2018.php Как зарабатывать МНОГО в этом проекте  без обязательных покупок и без копейки вложений? Ответы в скайпе evg7773

702 Marvinvoity Marvinvoity | E-mail | Web | 26. března 2018 v 3:49 | Reagovat

Canada Would be the Greatest Nation On the earth Essay, Framework Of Argument Essay Illustrations, Assignment Creating Solutions United kingdom, Gramattical Correction Program For.

http://www.infovending.ru/2016/05/balancing-on-line-college-studies-work-and-168/

703 Aubreydus Aubreydus | E-mail | Web | 26. března 2018 v 3:49 | Reagovat

I apologize for off-topic, I'm considering about building an instructive website for college kids. Will possibly begin with publishing interesting information like"Ramses brand condom is named after the great pharaoh Ramses II who fathered over 160 children."Please let me know if  you know where I can find some related facts such as right here

http://www.anonymous-scanner.net/2016/02/14/essays-and-its-altering-aspects-of-significance-5/

704 willardbt2 willardbt2 | E-mail | Web | 30. března 2018 v 12:18 | Reagovat

Adult blog with daily updates
   marihuana og kush history of liberal feminism sissy free sex  
http://sissytales.porndairy.in/?page.barbara
  corset kopen essay about entrepreneurship sex tyos in china crossdressing support panties lace latest fashion dresses in south africa fuel injector cleaning service t shirt online design

705 Tracyamash Tracyamash | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 18:14 | Reagovat

На каком-то сайте я уже читал почти такую же подборку инфы, но все равно спасибо
прочитал — понравилось
И не думала про такое. Расскажу маме, она не поверит!
Автор продолжай в том же духе
Ухты, посмотрите, полевная штука.
<a href=http://yours-doors.ru/>двери входные металлические</a>
Очень просто на словах а в деле, многое несоответсвует, не так всё радужно!
Да уж Читаю и понимаю, что ничего не понимаю о чем речь:)
Развейте тему дальше. Интересно узнать подробности!!!
Афтар недоумок
Извините за офф-топик, не подскажете, где можно такой же симпатичный шаблон для блога взять?
Но всё равно без Косметики Гербалайф опять никуда не деться.
Мне бы немного терпения. ПРЯМО СЕЙЧАС!!! Человек банальной сексуальной ориентации. Они жили долго и счастливо, и умерли в один день. Супруги Розенберг. Всемирная история. Банк Империал. Об’явление в публичном доме: “Для абонентов сети GSM – 10 секунд бесплатно” Лучше молчать молчать и слыть идиотом, чем заговорить и развеять все сомнения
<a href=http://yours-doors.ru/>двери</a>
Шдето я что то подобное уже видел
Эээ, а объясните, пожалуйста, а то я что то не совсем в тему въехал, это как?
Товарищи солдаты, песню надо орать так, чтобы мышцы на жопе дрожали. Спи быстрей – подушка нужна. Лучше сделать и жалеть, чем жалеть что не сделел. Не так я вас любил, как вы стонали !..
И все же, многое остается не ясным. Если не затруднит, распишите подробнее.
Увлекательно! Только не могу понять как часто обновляется блог?
На ошибках учатся, после ошибок – лечатся. На вопрос анкеты “Семейное положение:….” гордо написал – “Сверху”. правительству нужен новый толчок… (Б.Н. Ельцин) О стиральной машине: ядрена BOSH Когда пьешь, нужно знать меру. Иначе можно выпить меньше. Общеизвестно, что человек может вечно смотреть на три вещи: как горит огонь,как течет вода и как работает другой человек.
Честно, неплохая новость
<a href=http://yours-doors.ru/>двери</a>
Да уж… Жизнь – как вождение велосипеда. Чтобы сохранить равновесие, ты должен двигаться.
Елки-палки, уникальная заметка

706 Bruceexone Bruceexone | E-mail | 7. dubna 2018 v 1:10 | Reagovat

Hello. And Bye.

707 ginazm1 ginazm1 | E-mail | Web | 7. dubna 2018 v 4:48 | Reagovat

Suggestive shemales  
http://shemaledating.sexblog.pw/?page-noelia
  tranni sexi shemalemovie.com ts dating sehmale movies free chicks with dicks

708 Viptelefoniayou Viptelefoniayou | E-mail | 7. dubna 2018 v 9:33 | Reagovat

Вы сможете звонить абсолютно с любого номера, друга, жены или +77777777777

Предлагаю абсолютно анонимный сервис для звонков со всего мира и по всему миру.
Наши плюсы:
1) Неограниченая бесплатная подмена номера, хоть 1000 раз в день
2) Подмена голоса 6 режимов
3) Абсолютная анонимность, невозможность прослушки и определения местонахождения звонящего.
4) Детализация звонков выдает тот номер, который вы использовали для подмены.
5) Возможность работать через приложение или через специальную сим карту, которую мы вам доставим.
6) Наша сим карта работает по всему миру без роуминга
7) Тарифы на звонки по всему миру от 2 до 20 рублей за минуту
8) Работает на всех платформах и телефонах (Windows, Linux, android, iphone, простая звонилка типа nokia 1100)
На любой компьютерной ос или смартфоне/планшете можно настроить наш сервис через приложение.
На любом аппарате, где есть слот под sim карту можно пользоваться сервисом с помощью нее.

Цены: Настройка, установка, подключение - 2500 руб
Сим карта - 3000 руб + доставка
Звонки 2-20 руб/мин

Пройдем любые проверки, сделаем Вам тестовые звонки. Согласны на оплату через гаранта любого авторитетного форума.

Контакты:
+79182789923 (Телефон, вайбер, ватсапп, скайп)
Телеграм - @Vip_Security
Icq      - 723882584
Время работы: 10:00-23:00 по МСК

709 Kevininets Kevininets | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 20:57 | Reagovat

Dartma Tavan,Dartma Tavanlar Bakida,Azerbaycanda. Temir ve tikinti. Натяжные потолки в Баку Азербайджан +994 (55) 577-00-01 email: time4soft.com@gmail.com Купить натяжные потолки, Французские, Немецкие, Китайские, Глянцевые, Бесшовные, Матовый, Глянцевый, зеркальный, Сатиновый, Двухуровневый, Парящий, Одноуровневый потолок

The Norwegian Miracle It’s NOT LAMININE anymore! AminoPure and AminoBoosters are 3-7 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN http://www.getyourboomback.com/#_l_2ps
AminoPure, AminoBoosters от Get Your Boom в 3-7 раз дешевле Ламинина и в 2 раза эффективнее по восстанавливающим свойствам, чем laminine LPGN. Основа та же, доктор разработчик Один и тот же -д-р Эскеланд, технология одна, сырье одно и то же, что в ламинине. Да и сам ламинин выпускался первые годы на этом Норвежском изначальном экстракте YTE. Сравнительный Ролик и Подробнеt на сайте http://1541.ru
Как зарабатывать МНОГО в этом проекте  без обязательных покупок и без копейки вложений? Расскажу в скайпе evg7773

710 fayevh4 fayevh4 | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 15:11 | Reagovat

My contemporary number
http://euro.dating.hotblog.top/?entry.joyce
  singles dating sites south africa dating for marriage advice dating sites johannesburg usa date site free hookup sites for singles

711 Haritonscoro Haritonscoro | E-mail | 20. dubna 2018 v 22:42 | Reagovat

<a href=http://www.atlantamotors.ru/texnicheskoe-obsluzhivanie/> то вольво c30 в свао, метро медведково ,работаем быстро и качественно </a>

712 Justinsyday Justinsyday | E-mail | Web | 22. dubna 2018 v 3:00 | Reagovat

<a href=https://pogazam.ru/wheels/tyres_price/>шины екатеринбург интернет магазин</a> - шины цена, грузовые шины.

713 PrestonKeype PrestonKeype | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 3:33 | Reagovat

Tune in for some of the cool and most needed porn movs online by simply surfing <a href=https://justporno.me>www.justporno.me</a>, the number one place where you can get any type of asian porn videos your mind desires in seconds. The awesome porn stars, the finest milfs and many more, all available to rock your sexual fantasia with mind blowing free anal porn videos. Only cool adult content in HD image and with the best options you can get, all for free at <a href=https://justporno.me>www.justporno.me</a>, the only place to wind up your phantasy in proper modes.

714 Kevininets Kevininets | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 7:22 | Reagovat

Ваш Банк готовится открыть Новое отделение? Нужны новые натяжные потолки? Dartma Tavan,Dartma Tavanlar Bakida,Azerbaycanda. Temir ve tikinti. Натяжные потолки в Баку Азербайджан +994 (55) 577-00-01 email: time4soft.com@gmail.com Купить натяжные потолки, Французские, Немецкие, Китайские, Глянцевые, Бесшовные, Матовый, Глянцевый, зеркальный, Сатиновый, Двухуровневый, Парящий, Одноуровневый потолок

Желающих зарабатывать Много, по нарастающей, в пассиве, без Копейки вложений, без знаний интернета или со знаниями, с уникальным продуктом для здоровья, известным во всем мире аналогом ламинина, но дешевле в 4 раза и более эффективным, без обязательных покупок, можно с приглашениями, а можно и абсолютно без приглашений, жду в скайпе evg7773
Звучит как сказка. Но таковым является на деле. Долго искал. Нашел.
Приглашаю.

715 douglasxv3 douglasxv3 | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 5:13 | Reagovat

Enchanting self shots    
http://latin.porndairy.in/?age_jaiden
  xxx peddo porn free piss sex video cewek-cewek porn pepek sex

716 Chamy Chamy | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 12:00 | Reagovat

Отдыхаем с Mybookit.ru не первый год советую всем.

<a href=https://mybookit.ru>Отели Крыма</a>

717 jewellwc16 jewellwc16 | E-mail | Web | 1. května 2018 v 22:10 | Reagovat

Unique domestic stage as project:
http://max.web1.telrock.net

718 janieno16 janieno16 | E-mail | Web | 1. května 2018 v 22:18 | Reagovat

Original programme
smileys op android online mmo game free download 9apps software to download porn smartphone sony ericsson xperia
http://bsdm.apps.android.purplesphere.in/?dispatch.precious
google phones safe browser for android play online free games for pc download games to android phone best free apps for tablet

719 richbranrd richbranrd | E-mail | Web | 2. května 2018 v 20:23 | Reagovat

My name is Richard. And I am a professional academic writer with many years of experience in writing.

My primary goal is to solve problems related to writing. And I have been doing it for many years. I have been with several groups as a volunteer and have assisted   in many ways.
My love for writing has no end. It is like the air we breathe, something I cherish with all my being. I am a passionate writer who started at an early age.
I’m happy that I`ve already sold several copies of my poems in different countries like France and others too numerous to mention.
I also work in an organization that provides assistance to many students from different parts of the world. Clients always come to me because I work no matter how hard their projects are. I help them to save time, because I feel happy when people come to me for professional help.

Academic Writer – Richard - http://www.mainescienceteachers.org/ - MaineScienceTeachers Company

720 DarioTheaf DarioTheaf | E-mail | Web | 4. května 2018 v 23:27 | Reagovat

<a href=https://zen.yandex.ru/dirclub>продвижение +в facebook</a> - основы менеджмента, менеджмент организации.

721 terism2 terism2 | E-mail | Web | 8. května 2018 v 14:07 | Reagovat

New work
http://peggme.yopoint.in/?profile.maddison
best erotic games erot photo erotic board game erotic yoga sex lingerie

722 BrianloK BrianloK | E-mail | Web | 8. května 2018 v 22:03 | Reagovat

Tune in for some of the most rated and most wanted fuck clips online by simply browsing <a href=http://javstreaming.name>javstreaming.name</a>, the number one place where you can get any cats of watch free porn videos your mind desires in seconds. The awesome porn stars, the finest blondes and many more, all available to rock your sexual phantasy with mind blowing free cartoon porn videos. Only most rated adult content in HD image and with the best options you can get, all for free at <a href=http://javstreaming.name>javstreaming.name</a>, the only place to terminate your fantasies in proper modes.

723 Thomastet Thomastet | E-mail | Web | 8. května 2018 v 22:41 | Reagovat

If you hunger to view some of the cool and really exclusive lesbian porn videos with simple click, then you must visit <a href=https://javunsensored.net/>javunsensored</a> new porn tube portal. Here at <a href=https://javunsensored.net/>javunsensored</a> chubby porn tube you will get dirty free porn movies online and tons of horny porn stars, all available and always on duty for the best sex action.

724 TihonJak TihonJak | E-mail | Web | Středa v 12:17 | Reagovat

http://cash-forum.pw/ В этом разделе обсуждаются все вопросы, связанные с безопасностью, и все, что связанно с анонимностью в сети, а также обсуждение багов и уязвимостей.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama