Prosinec 2013

Loučím se s vámi!

8. prosince 2013 v 21:52 | Miška
Zdravím!

Miláčci, mám pro vás vcelku smutnou zprávu, pro mě ovšem docela radostnou. Rozhodla jsem se nadobro ukončit spolupráci s blog.cz a tento blog ruším. Bude sice stále existovat, ale dále na něj žádné nové články přidávat nebudu. Tento blog totiž přesidluju na nový blog, kterým je mrsmishellcz.blogspot.com. Blog.cz mi neskutečně leze na nervy a jelikož mi v poslední době nešly zveřejnit ani články, na kterých jsem pracovala třeba dvě hodiny a pak se ani neuložily, jsem ztratila veškerou trpělivost s tímto blogem. Doufám, že se nezlobíte a můj blog budete navštěvovat i dále. Moc děkuju za navštěvování tohoto blogu a ráda vás uvítám na tom novém!

Vaše Miška

Loučím se a přesidluji!

8. prosince 2013 v 18:58 | Miška |  Život obyčejné blogerky
Zdravím!

Miláčci, mám pro vás vcelku smutnou zprávu, pro mě ovšem docela radostnou. Rozhodla jsem se nadobro ukončit spolupráci s blog.cz a tento blog ruším. Bude sice stále existovat, ale dále na něj žádné nové články přidávat nebudu. Je to z toho důvodu, že tento blog má tříletou historii a jsou v něm zaznamenané všechny mé začátky se psaním. Psaní se prostě nikdy nevzdám a budu pokračovat! Tento blog totiž přesidluju na nový blog, kterým je mrsmishellcz.blogspot.com. Blog.cz mi neskutečně leze na nervy a jelikož mi v poslední době nešly zveřejnit ani články, na kterých jsem pracovala třeba dvě hodiny a pak se ani neuložily, jsem ztratila veškerou trpělivost s tímto blogem. Doufám, že se nezlobíte a můj blog budete navštěvovat i dále. Moc děkuju za navštěvování tohoto blogu a ráda vás uvítám na tom novém!

Vaše Miška

Na skok v rakouské D&M - II. část

7. prosince 2013 v 21:55 | Miška |  Tipy & rady, recenze
Zdravíčko,
dnes jsem tu s takovým trochu rychločlánkem, který nebude něčím zajímavý. Vlastně se bude jednat jen o čtyři fotky, které jsou tajně focené v rakouské drogerii D&M, kam jsem po dloouhé době zavítala. Vcelku mě baví porovnávat produkty v zahraničí a u nás. Přeci jen je to divné popojít kilometr do Rakouska, kde koupím mnohem více věcí než v Česku. Je to taková menší výhoda, které přeci jen stejně nevyužívám, protože nerada nakupuji a platím eury. Toť k úvodu, a teď už samotné jádro celého článku.


1. Limitovaná edice Essence
Zatím jsem tuto limitku u nás v ČR neviděla a moc se mi líbí obsah limitky, i když mě nějak zvlášť nepřekvapil. V poslední době mi přijde, že limitky od Essence jsou vcelku nudné, protože se v nich vyskytují podobné produkty jiných odstínů, takže z této limitky bych si asi nic nepořídila. Ovšem u limitky Be loud bych rozhodně neváhala a koupila si tvářenku naoranžovělého nádechu.


2. Limitovaná edice Catrice
Tato limitka mě naprosto uchvátila, hlavně mono stíny a krásné laky na nehty. Jsem zvědavá, jestli je i u nás, popř. jestli k nám někdy přijde. Je naprosto skvělá na zimu, obzvláště ty modré oční stíny! Limitky jsou pravým opakem Essence limitek - nápadité a pokaždé s určitým kouzlem.
3. Třpytivé mono stíny Essence
Tyhle třpytivky mě uchvátily na první pohled a u značky Essence jsou žhavou novinkou. Abych se přiznala, nezkoumám novinky od různých značek a vždycky se o nich dozvím až v drogeriích, kdy si je prohlížím a díky cedulce "NEW" přilepené na těchto produktech zjistím, že jsou produkty novými. Tyto krásné stíny ovšem nejsou zrovna nejkrásněji pigmentové a třpytivé jsou možná tak kvůli třpytivému spreji, který na stíny předtím výrobci nastříkají.


4. Pečováky Valdiny
Značka Valdiny se řadí mezi ty dražší značky kosmetiky v D&M drogerii, i když to není úplně nejhorší. Např. krém na ruce od této značky jsem zakoupila cca za 80,- Kč. Je to kvalitnější pečující kosmetika a rozhodně stojí za vyzkoušení. Moc bych si přála vyzkoušet i další produkty, ale teď před vánoci to rozhodně nebudu pokoušet. :)


5. Makeup Loreal
Poslední, čeho jsem si v rakouské drogerii D&M všimla byly makeupy od značky Loreal - NUDE MAGIQUE EAU DE TEINT MAKEUP, které jsem ale nevyfotila, protože na mě koukaly divným pohledem prodavačky. :D Makeup je naprostým favoritem v blogové a youtube sféře a spousta českých blogerek si stěžuje, že se u nás v drogerii D&M sehnat nedá a musí se objednávat přes eshopy. Takže pokud někdo bude chtít, makeup můžu zakoupit a poslat jej poštou. Nedělá mi to problém. :)Vaše Miška